Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

dexonka
26. kvě 2011

@mikulcena souhlasim s tebou,me treba zajimá jaky ste tam meli problem abych se toho mista treba vyvarovala,ted uz to bohuzel nezjistím.... 😒 😒

mikulcena
26. kvě 2011

@dexonka ti to klidně napíši..ale v jiné diskuzi..sem to psát nebudu, jak bude víc času napíši do tématu😉

dexonka
26. kvě 2011

@mikulcena dobre dekuju,je skoda ze se to tema "muselo" smazat !

janca_dobi
26. kvě 2011

Chtěla bych zeptat, co můžu dělat za chybu, že mi nejde vložit článek? Už jsem ho napsala 3x, ale pokaždé mi to napíše: "Vyskytla se chyba, nezadala jsi znění článku." Po čtvrté se mi to už vážně psát nechce. ☹

karotky
29. kvě 2011

@janocka ,......................Nešlo by na př. každý týden nebo měsíc vyhodnotit nejlepší fotku/album/krátkou zprávu/článek výpočtem kliknutí na:"To semi líbí." ?

lucisa
29. kvě 2011

Mám dotaz, ještě jsem ani nestihla dát do albumu k fotkám popisky a už mi bylo stopnuté adminem.
Za prvé netuším, komu vadilo, opět žádný "podpis" admina, ať vím, kdo má nějaký problém a s čím přesně a za druhé, proč nesouvisí album s fotkami z výletu s našimi dětmi na stránku o mateřství?
Děkuji za odpověď.
Pokud se ptám ve špatné sekci, klidně mě přesměrujte, ale jsem teď ze stopnutého alba tak rozhozená, že ani nevím, kde se zeptat.

ikarkulka
29. kvě 2011

@lucisa podepsaná jsem - album jsem ti stopla já. mělas tam fotky krajiny, což na stránku nepatří. vidím, že už jsi si je smazala, takže asi tušíš, o které šlo a proč ti bylo album zablokováno 😉

ikarkulka
29. kvě 2011

@janca_dobi trochu se zpožděním - už ti to funguje?
na stránkách se v té době pracovalo, takže možná byl nějaký technický výpadek.

janca_dobi
29. kvě 2011

@ikarkulka Nevím jestli už to funguje, teď už je to pasé. 😒 Uvidím, až zase budu chtít nějaký vložit, nebo možná zkusím něco vložit na zkoušku a hned vymažu.

ikarkulka
29. kvě 2011

@janca_dobi spíš si před odesláním článek zkopíruj, zvlášť je-li dlouhý 😉

lucisa
29. kvě 2011

@ikarkulka podpis jsem neviděla, ač jsem hledala v celém textu, kde přesně je napsáno, který admin album stopl?
A co se týče fotek, to jediné mě napadlo, ale kdyby bylo celé album krajinek, tak ani neceknu, ale vždyť tam byly 2 panoramatické fotky, které jsem z rozhledny vyfotila, to je to vážně takový problém? Nezlob se na mě, ale to mi přijde jako šikanování. A teď v druhém upozornění ti vadí i fotka samotné rozhledny. Když píšu o výletu na rozhlednu a fotím se tam s dětmi, proč tam nemůže být, vždyť to je cíl výletu?

Nechci rýpat, ale když jsem si kdysi prohlížela tvé fotky, měla jsi tam jednu, kde tvůj muž leží (sedí, stojí - už si přesně nevzpomínám) u kočárku na trávě a v puse nebo ruce má doutník. To mi přijde víc nemateřské a hlavně nevhodné vůči dětem, než fotka rozhledny, na kterou jsem s dcerami vyšla. I když jsi potom psala, žes tam syna neměla, rozhodně mi to přijde víc závadné, neýž má fotka.
Ale budiž, pokud ti ta jedna fotka rozhledny tak strašně vadí, vymažu ji, i když si myslím, že nehodnotíš spravedlivě.

Tady je ona stránka se stopnutím, tvůj podpis tam fakt nevidím:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucisa/album...

janca_dobi
29. kvě 2011

@ikarkulka To jsem pak udělala, ale stejně se mi ho vložit nepovedlo. Teď už to prostě není aktuální.

ikarkulka
29. kvě 2011

@lucisa kopíruji zprávu, kterou máš hned nahoře ve stopnutém albu:

Album bylo stopnuté adminem, protože nesplňuje pravidla. od 29. Května 2011
Důvod Jedna nebo více fotiek v albu jsou mimo kontext stránky.
Vysvětlení Tvoje album obsahuje fotografie, které podle nás nesouvisí se zaměřením stránky. Modrý koník se věnuje mateřství a dětem. Fotografie, které přímo nesouvisí s tímto tématem, vymaž ze svého alba. Klidně je můžeš zveřejnit na jiných stránkách na sdílení fotografií, doporučujeme picasaweb.google.com, nebo flickr.com. Na naší stránce můžeš zveřejnit link na alba z jiných stránek.
Svatební fotografie můžeš zveřejnit na naší sesterské stránce http://www.beremese.cz
Fotografie, týkající se bydlení můžeš zveřejnit na naší sesterské stránce modrastrecha.cz
Netlačme něco tam, kam to nepatří, je z toho jen nepořádek. Tady mají svoje místo alba o mateřství.
Admin ikarkulka
Komentář admina: "rozhledna, děkuji."
Co mám udělat?

třetí řádek odspodu, zeleným písmem.

lucisa
29. kvě 2011

@ikarkulka znovu opakuji, že tvůj podpis tam není, tvůj text, který jsi tady zkopírovala, sedí, až na to jednu větu "admin ikarkulka" mezi Netlačme.... a Komentář admina... zeleně tam není vůbec nic, to bych fakt nepřehlédla.
Rozklikni si link, který jsem tady dala výš, tvůj podpis tam opravdu chybí, ale to už je teď úplně jedno.

lucisa
29. kvě 2011

@ikarkulka jo a ta rozhledna už tam není, tak v čem je ještě problém, že je to stále bloknuté?

ikarkulka
29. kvě 2011

@lucisa no právě, když si to rozkliknu, tak tam ten podpis vidím, jinak bych ti to nezkopírovala. nicméně o to tak ani nejde a ani to nepatří do tohoto tématu.
pokud sis album už opravila, klikni na příslušné tlačítko, odblokuji ti ho.
díky.

lucisa
29. kvě 2011

@ikarkulka už jsem klikla, ale jsem asi fakt blázen, já to tam prostě nemám, nejde o nějaký jiný technický problém?

musko
29. kvě 2011

Tak ja mám rovnakú otázku ako lucisa - prečo mi bolo stopnuté album a teda by som rada vedela, ktorý admin mi ho stopol. A rada by som tiež vedela, ktoréžeto konkrétne fotky vadia?! Keď doteraz nevadili? Ako k deťom a materstvu patria asi obaja rodičia a ak sa vzali a dieťa tam bolo s nimi, tak nechápem, prečo to tam nedať. A nehnevajte sa na mňa - koli asi 3 fotkám si zakladať na mojasvatba album mi príde zbytočné......
Ako - je mi fakt ľúto, kam až to tu na MK ide - chodím sem málo, mám len určité témy, kde chodievam a som čoraz viac znechutená..... No nič - to sem nepatrí. Len by som rada vysvetlenie

peroli
29. kvě 2011

Dobrý den, asi před čtvrt rokem nebo možná je to i víc jsem řešila ještě s kristou že se mi pod příspěvky a v pasovce nezobrazuje počet dětí atd... krista mi tehdy napsala že je to technickej problém na straně koníka, ale jak už jsem psala je to víc jak 3 měsíce a pořád se mi to nezobrazuje... přitom když si mě někdo rozklikne tak v profilu to vidět jde... co s tím? Děkuju 😉

lucisa
29. kvě 2011

@peroli já si tě teď rozklikla a děti tam nevidím, rovnou album, nějak to tady zase blbne, taky se mi nezobrazují některé informace, které tam údajně jsou. 😖

peroli
29. kvě 2011

@lucisa HA... najednou je to tam... 😕 😕 😅

lucisa
29. kvě 2011

@peroli jj už to taky vidím 😅

janocka
30. kvě 2011

@janca_dobi v ostatnom case robi pri clankoch problemy prehliadac IE 9, ktory pouzivas aj ty... Ak sa ti niekedy stane chyba na stranke, tak postupuj podla tohto "navodu" https://www.modrykonik.cz/bugreport/ a programatori sa ti potom ozvu

janocka
30. kvě 2011

@karotky do buducnosti nieco take bude, zatial je to v testovacej prevadzke iba pre adminov. Nebude to vsak vyber albumov, clankov, kratkych sprav za tyzden ale aktualne - budu tam clanky, kratke spravy, albumy co maju momentalne, v tej chvili ked si na stranke najviac "paci sa mi".
Najlepsie albumy a clanky sa snazime vyberat aj teraz pridavanim do Vybrali sme 😉

janocka
30. kvě 2011

@peroli informacie o rodine sa zobrazuju iba tym uzivatelom, ktori maju profil nastaveny ako verejny - aj pre neregistrovanych. Ak mas udaje o rodine viditlene iba pre priatelov alebo iba pre registrovanych, tak to nie je vidno. V buducnosti to ale vidiet bude, len momentalne by to vyrazne spomalovalo stranku keby sa prepocitavalo, ktore udaje (ne)maju byt viditelne a pre koho

janocka
30. kvě 2011

@musko ak si mala tie fotky v albume dlhsie, neznamena to, ze nevadili ale to, ze sme si ich doteraz nevsimli. Admini podpisani pri stopovani nie su, lebo rozhodnutie je vzdy rovnake za cely asmira team. Ak by tvoj album nesplnajuci pravidla zbadal hociktory z adminov, stopol by ti ho.

jesterka_v
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikulcena
7. čer 2011

@janocka nezlob se ale pořád jsme nějak nedostala vyjádření..proč si mě neupozornila na to že mi bude smazané téma..?
všem píšeš, kam se mají přesměrovat, zeptat....
chci toto téma znovu obnovit, protože jak vidíš lidi docela zajímá na co si dát při výběru dovolené pozor!

janocka
7. čer 2011

@mikulcena ak temu obnovis, bude opat vymazana. Tebe som tiez napisala kam mas svoju staznost smerovat

mikulcena
7. čer 2011

@janocka já ti ale psal, že jsme si nestěžoval ale upozorňovala..a v tom je rozdíl.