Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
24. říj 2011

@lucenek Může ji prodat jako nenošenou, nepoužívanou. Věřím, že je věc opravdu nová, a tak pokud chceš prodávat zboží Nové, zapoj se do profi bazaru. Jestli máš ale zboží koupené a nenošené, je pro tebe lepší napsat tuto formulaci, než platit za bazar 🙂 Ale záleží čistě na Tobě, jestli chceš psát nenošená a nebo platit za bazar 🙂

lucenek
24. říj 2011

@jennyska myslíš že se to tady maminkám co takto občas koupí novou věc nevhodnou nebo ji dostanou ,oplatí kupovat nějaké členství stran inzerce nových věcí v bazaru?????
Možná firmám ale to pak nebude bazar ale shop ne?protože bazarová věc(koupím si triko není mi velikostně a chci ho pordat tudíž jsme soukromá osoba a využívám bazarový prodej ne shop prodej), ať už nová nebo nošená do bazaru patří.....

lucenek
24. říj 2011

ještě abych to upřesnila novou věc jako soukromá osoba v bazaru prodat můžu jelikož nemám ičo a nevystavuju fakturu, takže taká nevýhoda pro maminky nemyslíš?

jennyska
24. říj 2011

@lucenek Ano, myslíme si a věříme tomu, že to, co připravujeme, bude mít pro maminky a vůbec uživatelé, přínos. A jen čas uvidí, zda toto rozhodnutí bylo správné 🙂

apollo11
24. říj 2011

@jennyska Podle mě špatné určitě nejsou, resp. mně to nevadí 😉 Pouze říkám, že je tu spousta, opravdu velká spousta profilovek, kde nejsou tváře dost vidět (jsou z dálky, s brýlemi apod.). Jasně že nemůžete kontrolovat všechny, ale když si portrét vyměním (nebo kdokoli), hned o tom víte a často je ten portrét ne sice ideální podle vašich pravidel, ale určitě ne horší než ta spousta, o kterých mluvím. Proto jsem psala, že platí trochu jiný metr na nově přidané profilovky, protože ty se kontrolují asi víc než ty staré.
Já taky zastávám názor, že tu mají být autentické fotky, ale to snad není o tom, že mám trochu nakloněnou hlavu do "špatného" úhlu 😉

lucenek
24. říj 2011

@jennyska no mě přijde že v tom případě kdo nezaplatí členství nebo počet inzerátu v profi bazaru(nechápu v tom případě název bazar, pokud budou prodávat firmy na ičo), tak holt má smůlu a je tím znevýhodněn...i na bazaru kdekoli jinde tu možnost zdarma máš....na MMB sice ne pokud nemáš členství vyšší dvou hvězdiček, ale dá se v rámci i nižího členství dát aukcička s novým zbožím......

jennyska
24. říj 2011

@lucenek Bazar bude stále pro všechny uživatelé neplacený a budou v něm určitá pravidla.Profi bazar pro firmy, podnikatele apod. bude bazarem placeným. Každá uživatelka se však může rozhodnout dle svého uvážení, ve kterém bazaru bude zboží inzerovat 🙂

lucenek
24. říj 2011

@jennyska já ti rozumím , ale ty evidentně nerozumíš mě....proč tedy profi bazar?firmy prodávají použité věci?

jennyska
24. říj 2011

@lucenek Já ti rozumím moc dobře. Firmy a rozhodnutí uživatelé budou prodávat své zboží - NOVÉ - na profi bazaru, obchodě, v placené formě. Uživatelé, budou prodávat své zboží nošené, či nenošené v bazaru, zdarma. Každý uživatel si může vybrat, kde chce, podle svého zboží, působit. Navíc, bude možnost nakupovat na obou bazarech. Myslím, že teď už je to velmi jasně napsáno i vysvětleno. Pokud ale i přesto máš stále dotazy, klidně mi piš do IP 🙂

bertica.h
24. říj 2011

@jennyska bazar-použité veci.
Lucenek se ptá,proč se to bude jmenovat bazar,když tam nebudou prodávat použité veci,ale NOVÉ.

jestli to chápu správne

jennyska
24. říj 2011

@bertica.h Profi bazar je jen pracovní název 🙂 Samozřejmě, že to bude Profi obchůdek jen nových věcí 🙂

lucenek
24. říj 2011

@jennyska no nic pochopila mě @bertica.h
ale to je fuk

bertica.h
24. říj 2011

@jennyska ale název by mel trošku odpovídat tomu,co se tam prodáva.
Je to stejné jako když budeš prodávat v obchode:"Všechno nové"veci,ktore jsou používané.

chápeš?
bazar je pojmenování pro použité veci,proto logicky je absurdní aby v nem byli veci firem a nové zboží.No to je jedno

jennyska
24. říj 2011

@bertica.h Dobře, takže shrnuto: Předběžný pracovní název Profi bazar = obchůdek 🙂 a v něm se bude nabízet jen zboží Nové.

kopa
24. říj 2011

@jennyska
Omlouvám se, že se pletu do rozhovoru 😅 ale když bude placený obchůdek s novým zbožím, pochybuji, že si u nás v normálním bazárku ještě někdo něco koupí. Nebo lidi budou prodávat na černo jak na MMB.
Kolik bude cca stát inzerce? a rozšíří se prodej věcí? Třeba jako kosmetika...

jennyska
27. říj 2011

@kopa Nemusíš se vůbec omlouvat, toto fórum je zde pro všechny a na všechny otázky 🙂 Nemyslím si, že o věci nebude zájem a to hlavně z toho důvodu, že se bude jednat o úplně jiné cenové kategorie, skupiny. Zboží v bazaru se prodává daleko levněji, než zboží nové.
Kolik bude inzerce v obchůdku stát, tak nad tím ještě přemýšlíme a zvažujeme ceny. Prodej se možná rozšíří, nicméně, zatím máme na mysli pouze kabelky. Opravdu nemohu s určitostí zatím podat informace ohledně obchůdku.

janicka006
28. říj 2011

Mohla bych se zeptat po jak dlouhé době mi opět odblokujete inzeráty,které jsem musela upravit???Je to myslím už víc jak týden a nic se neděje.Moc díky za odpověď.

ikarkulka
28. říj 2011

@janicka006 ahoj, dívám se na tvoje zablokované inzeráty. neklikla jsi na tlačítko, že už jsou opravené, tudíž nám nepřišlo info, že je máme zkontrolovat.
a taky máš některé neopravené, tak si je prosím ještě jednou projdi, oprav podle toho, co máš uvedeno jako důvod zablokování, a po opravě nám o tom dej vědět prostřednictvím tlačítka. děkuji.

lucisa
31. říj 2011

Co se tady děje? Občas se mi po aktualizování stránka rozsype do worďácké stránky, když chci reagovat a kliknu na Odpověz, tlačítko je nefunkční a ještě mě to hodí na první příspěvek na stránku, v některých diskusích nevidím profilové fotky jiných holek, ve fotoblozích mi zase skočí popisek, ale fotka nikde, strašně dlouho se mi všechno načítá.... 😖 😠
zase nějaké inovace nebo mi blbne spojení?

fifina86
31. říj 2011

@lucisa mám ty samé problémy ☹

janca_dobi
31. říj 2011

I já mám občas stejný problém. A ještě jsem se chtěla zeptat, proč již nejde seznam uživatelů seřadit podle počtu "líbí se mi"?

lucisa
31. říj 2011

@fifina86 děkuji, jsem ráda, že to není v mém počítači, už jsem docela naštvaná, i když chci rozkliknout fotky v diskusi, nejde mi to, stejně tak, když jsem chtěla něco olajkovat....... 🙄

fifina86
31. říj 2011

@lucisa ja nejdriv podezrivala mobil a pripojeni pres nej,ale na pocitaci mam ten samy problem,napr.rozkliknu fotku a fotkase nenacte,jen je videt popisek a ted se mi i nenacetl prispevek do diskuze😒

kopa
3. lis 2011

@ikarkulka
Ahoj,
od včerejšího večera mi nejdou vkládat nové inzeráty.Hlásí mi to: omluvte výpadek porucha není na vašem přijímači. Kdy bude opět funkční vkládání nových inzerátů??

janule11
3. lis 2011

Zdravím, chci se zeptat, proč mi nejdou vkládat nové inzeráty do mého bazárku 😒 ? Je to jenom u mě, nebo to nejde více maminkám 😕 ?

kopa
3. lis 2011

@janule11 mně to taky nejde 😅 😅 viz. příspěvek před Vámi 😉

ikarkulka
3. lis 2011

@kopa
@janule11
ahoj, jednalo se o dočasnou technickou chybu na naší straně, za kterou se omlouváme.
už by mělo vše fungovat 🙂
hezký den.

jennyska
3. lis 2011

@lucisa @fifina86 @janca_dobi Ahojte 🙂 Ano, víme o tom, že se to v posledních dnech mohlo stát, ale tyto problémy by už měly být vyřešeny a teď by se to již dít nemělo. Pokud ano, prosím, dejte mi vědět 🙂
A jinak, seznam uživatelek dle Líbí se mi již na stránkách není, protože byl zrušen.

veronika.h
5. lis 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné (případně bylo-by v budoucnu možné) zadávat do vyhledávání v bazaru více parametrů - např. velikostí apod. Hledám mezi oblečením 34-36 a musím zadat 4 nová hledání pro velikosti xs, s, 34,36. Díky

jennyska
7. lis 2011

@veronika.h Ahoj, už brzy bude možné vyhledávat věci v bazaru na základě více kritérií 🙂