Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
25. lis 2011

@bertica.h Ahoj, právě jsem ti odpověděla na tvůj flag a otázku do IP 🙂 Když budeš mít další otázky, prosím, zmiň mě v ní, protože jinak nemohu tušit, že mi píšeš otázku do fóra, díky 😉

jennyska
25. lis 2011

@schnek Ahoj, zatím neuvažujeme.

bertica.h
25. lis 2011

Děkuji.🙂

reruna
25. lis 2011

@jennyska omezit bazar jen pro registrované? kdyby tu byla možnost kliknout na - to se mi nelíbí - tak bych ji hned využila. Je k tomu nějaký důvod?

jennyska
25. lis 2011

@reruna Ahoj. Naše představa byla neregistrované uživatelé v bazaru zrušit, ale komunikujeme stále s nejaktivnějšími uživatelkami bazaru na MK a zatím nejsme úplně přesvědčeni o tom, že jim definitívně zamezíme přístup k obchodování v bazaru. Co se ale týče tlačítka nelíbí se, na co bys ho nejraději použila?

reruna
25. lis 2011

@jennyska tlačítko nelíbí se mi by se hodilo např. do otázek. A konkrétně u toho bazaru, já sice nejsem nijak moc aktivní v bazaru, ale pár inzerátů mám a občas něco prodám i neregistrovaným...

apollo11
25. lis 2011

@reruna @schnek Ja myslim, ze hodne stranek s "lajkovacim" systemem to vubec nezavadi - duvod je ten, ze nechteji vytvaret negativni a nepratelske prostredi, ci tak neco 😉 Je fakt, ze u stranky o materstvi to docela chapu 😀 Je to fer; kdyz uz chci vyjadrit nesouhlas, vetsinou protistranu zajima proc - tedy rovnou bych mela napsat reakci a nejen kliknout.. ("like" se az tak oduvodnovat nemusi 😉 Ale obecne mi prijde cele to "lajkovani" trochu smesne, i kdyz ho teda sama pouzivam..

jennyska
25. lis 2011

@reruna V otázkách něco podobného ale již je, a to Líbí se mi. Pokud ale s příspěvkem nesouhlasíš, svůj nesouhlas právě vyjádříš tak, že na něho neklikneš. Nové tlačítko nelíbí se mi by jen rozpoutalo něco, co na našich stránkách rozhodně nechceme. Proto jeho zavedení nezvažujeme. Navíc, v diskuzích, zprávách, blozích apod., pokud nesouhlásíte s nějakým příspěvkem, můžete tam svůj názor napsat 🙂

Je pravdou, že jakmile dochází k obchodu s neregistrovanými, jsou uživatelé více opatrní, ověří si daleko větší množství informací a nevzniká tolik nedorozumění, jako je tomu v opačném případě.

schnek
25. lis 2011

@apollo11 tak nemusí to být nelíbí se mi, ale spíš bych to viděla na ne/souhlasím 😉

apollo11
25. lis 2011

@schnek Jo, hlavne u otazek typu "maji se deti nechat vyrvat" by se to hodilo 😀 Ale asi je to brany tak, ze kdyz souhlasis, neni potreba nic dodavat, a kdyz nesouhlasis, muzes napsat proc/svuj nazor.. 😉

berenika39
25. lis 2011

@apollo11 no ono i to "to se mi líbí" dávat u příspěvků, kde se třeba píše něco nepříjemného, o marodění, o problémech, je divočina 😝 .

berenika39
25. lis 2011

a nejde nějak vychytat, aby byly uživatelky po vytvoření otázky/diskuse upozorněný, že nejdřív musí stránku F5 obnovit a pak ji teprve uvidí? pořád se tu objevují stejné diskuse, založené víckrát, ve stjeném čase, věřím, že často je to proto, že ji maminka založí , hned ji nevidí ve foru, tak to zkusí znova 😖

apollo11
25. lis 2011

@berenika39 No, melo by se to pro tenhle pripad jmenovat spis "souhlasim" (tusim ze driv to tu tak bylo?). Ale to by se musely zavest funkce dve, protoze zase davat "souhlasim" u fotky, ktera se mi libi, by byla taky divocina 😀

berenika39
25. lis 2011

@apollo11 to máš pravdu. jen mě to ted tak napadlo, jak tu každý píše o nudlích a horečkách, a šup - u toho 4 uživatelům se to líbí 😝 . tak snad soudný lidi to berou tak, že je to je jako "četla jsem to". 😉 😉

schnek
25. lis 2011

@apollo11 mně by to prostě přišlo jako protiváha tomu současnýmu líbí se mi. Sice odpovědět můžu jenom jednou, ale lajkovat kolikrát chci a klidně i později přidaným odpovědím 😉

reruna
25. lis 2011

@jennyska @apollo11 asi máte pravdu s tím negativním prostředím, které by ta funkce to se mi nelíbí vyvolala, souhlasím s tím, že když se někomu něco nelíbí, tak je lepší to napsat konkrétně s odůvodněním

berenika39
25. lis 2011

@reruna někdy je lepší, když se mi to nelíbí, nepsat vůbec 😀 , alespon v mém případě 😀

lucisa
26. lis 2011

@jennyska Ahoj, mám dotaz, pravidelně se mi stává, že kdykoliv chci na SK verzi MK dát do oblíbených jakýkoliv inzerát, po prvním stisknutí mi to vyhodí chybu a až na druhý pokus mi nechá inzerát v oblíbených. Ještě se mi nestalo, že by to šlo napoprvé.
Čímto může být, mám to jen já nebo se to stává více uživatelkám? 😒

A ještě maličkost, neuvažujete o nějakém propojení CZ a SK verze ve smyslu, že když přecházím z jedné verzena druhou, tak se při prvním přechodu nemusím už přihlašovat, když jsem na první přihlášená? Nevím, jestli nepíšu jak tatar, ale mám oblíbené uživatelky nejen na CZ verzi, ale i na SK. Přihlásím se na CZ, najedou se mi ve zmínkách objeví něco na slovenské, já kliknu, ale nepustí mě to dál, dokud se nepřihlásím. 😖

mirunda
2. pro 2011

chtěla bych se zeptat, proč mi nejde "olajkovat" žádný komentář, žádná fotka.. vždy mi to napíše:

The item could not be likered, try later. Error:error O

Už to trvá několik týdnů, nejde ani u těch, co mám v přátelích. Děkuji

petkave
2. pro 2011

@mirunda a skúšala si aj iný prehliadač? Mne to pri niektorých blblo.... Alebo ak nemáš povolený java script... možno by si mala vyskúšať aj iný PC... či si skúsila? Nič iné ma nenapadá...

mirunda
2. pro 2011

@petkave děkuji, v jiném prohlížeči to jde! Tak to nechápu, nikdy jsem s tím v Opeře neměla problém.. :/ Je fakt, že jsem si stahovala novou verzi, tak tam možná je jiné nastavení, ale nevím, jestli mi to blbne od té nové verze nebo už dřív.. každopádně díky, aspoň vím, že je chyba na mém přijímači 🙂

petkave
2. pro 2011

@mirunda nemáš zač, my máme dva notebooky, v nich rôzne prehliadače a tiež som mala podobný problém. V jednom sa dalo, v druhom nie... Tak som už poučená 😵

klarka1
5. pro 2011

ráda bych věděla, proč se mi v pasu u fotky nezobrazuje počet dětí, těhotenství...a i další je zmatené např. počet alb. čím to je?? Díky za odpověď

iren
6. pro 2011

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co znamená ta jednička a modrej bonbon vedle mého nicku když se přihlásím?

Díky

lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucisa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz