Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
17. dub 2013

@hanula11 Ahoj Hani, malinko se ve tvém příspěvku ztrácím, protože v něm píšeš o oblíbených fotografiích (fce fotoblog) a Wishlistu (fce bazar), což spolu nijak nesouvisí. Pokud chceš něco mazat z Obl.fotografií ve svém Fotoblogu, stačí si ji z Oblíbených fotek prostě vymazat. To samé platí i ve Wishlistu.

A pokud se ti Wishlist nezobrazuje na 2 stránky a máš tam opravdu tolik věcí z bazaru, že by to už na více stránkách mělo být, může být chyba ve staré verzi tvého prohlížeče. Proto si zkus stáhnout tu nejnovější verzi nebo google Chrome, restartovat PC, najet na stránky a zkusit to znova. 😉

Pěkný den přeji 🙂
J.

hanula11
17. dub 2013

@jennyska
Jde mi o "můj whislist" (snad jsem to napsala dobře) - tedy o Mé oblíbené.
Jak píšu, potřebovala bych se dostat dál než na první stránku, mám tam toho opravdu hrozně moc.
Občas si tam poznačím co by se nám mohlo hodit pro naši malou a teď i pro vnoučka co se má narodit.
Chtěla jsem pomazat starší věci, ale nepustí mě to tu dál než na tu první stránku (a to tam toho mám fakt hodně).
Snad jsem to vysvětlila 🙂
PS: Dočetla jsem tvoji odpověď, v PC to být může, ale dřív jsem se tam dostala všude (na ty věci z Bazaru) a te´d to nejde.
Díky, třeba to nějak pořeším.

rozarka65
18. dub 2013

@hanula11 Jj,mám ten samý problém,ale já toho tam nemám tolik,takže,když smažu některé inzeráty,tak se mi pak postupně objevují další...

snailka
21. dub 2013

@jennyska mám ten samý problém co holky @hanula11 a @rozarka65 potřebovala bych si promazat starší věci ve Wishlistu, ale zobrazí se mi pouze první stránka. Prohlížeč mám nejnovější a nejde mi to ani na jiném PC.
Ve Wishlistu nejde listovat, vždy se objeví pouze první stránka, i když vlezu třeba na stranu třetí...

babettaboo
22. dub 2013

Přeju pěkný den,
já bych se chtěla zeptat proč mi u jednoho alba, když přidám fotku, tak se mi nezobrazí na zdi fotoblogu? Dělá mi to ale jenom jedno album. Děkuji 🙂

peroli
22. dub 2013

@jennyska Dobrý den, mám stejnou otázku jako @babettaboo . Proč se mi album do kterého přidám fotku nezobrazuje ani na hlavní (úvodní) stránce ani ve fotoblozích?

berenika39
22. dub 2013

@babettaboo jestli je to to úžasnéééé jídlo, tak to je ted zase nějaká novost 😀 , jako že tu mohou být alba i s něčím jiným, než klasika břichomatkadítě, třeba to vaření a tvoření a já nevím, co ještě aale s tím, že když se přidá fotka, tak to album nenaskočí na stránce s fotoblogy. ale je vidět, je veřejné, jen to tu prostě selektuje miminkové a nemiminkové....asi- si myslím - že je to proto, že když nový uživatel, potenciální nový klikač - otevře porpvé fotoblogy, homepage a tak, tak aby na něj mrkly výhradně tematické fotky. snad se to dá pochopit, jak jsem to napsala.
Přidáš fotku do tématického alba , objeví se, přidáš do netématického - neobjeví se.

babettaboo
22. dub 2013

@berenika39 aha :( tak to je v prkýnku, ted abych pracně hledala mé oblíbené alba s jídlem :( to jsou zase novoty 😎 Děkuji

berenika39
22. dub 2013

@babettaboo hm, ale já si to tvoje vždycky najdu🙂.

babettaboo
22. dub 2013

@berenika39 to mám radost že se líbí 🙂

petrajavor
2. kvě 2013

Mám Samsung La Fleur a když z něj chci nahrát fotky do alb píše mi to,že se nahrává a pak nic...kde je chyba?

bellaver
3. kvě 2013

Ahoj, nejde mi uložit článek. Mám to napsané u sebe ve Wordu, zkopíruji to (i třeba z poznámkového bloku) a když dám vytvořit článek, napíše mi to chybu, že jsem nezadala znění článku ...

díky

snailka
8. kvě 2013

@hanula11 ahoj, psala jsem dotaz pod tebou, mám stejný problém s Wishlistem, nejde mi v něm přeskočit na další stránku a tak nemůžu promazávat, co jsem si uložila ☹ Bohužel mi nikdo neodpověděl. Prohlížečem to určitě nebude, zkoušela jsem to z více prohlížečů a i z jiných PC a nic, prostě to nejde, vždycky to skočí na tu první stránku. Máš ten problém stále nebo jsi to nějak vyřešila? Budu vděčná za jakoukoliv radu 😀

ladenka
12. kvě 2013

Mám problém s nahráváním fotek ... nejdou mi nahrávat ani do diskuzí ani do alba, zkoušela jsem je i zmenšit, jestli nebyly příliš velké, ale ani tak nejdou. Poradíte prosím, kde může být chyba?

petrajavor
12. kvě 2013

@jennyska @isoldaeva holky měla jsem dotaz,ale zapomněla jsem jednu z vás označit a nevím zda tu Janča ještě je tak pro jistotu obě 😀

isoldaeva
13. kvě 2013

@petrajavor Ahoj, v případě nahrávání fotek do alb přes konkrétní mobil nejsme schopni z naší strany řešit potíže. Každý telefon se chová trochu jinak a my zatím používáme běžnou verzi stránek určenou pro PC. Ale mám dobrou zprávu, že se pracuje na mobilní verzi našich stránek. Tedy zatím přidávej fotky běžnou cestou přes PC.

petrajavor
13. kvě 2013

@isoldaeva jo moc diky...

ladenka
17. kvě 2013

@isoldaeva prosím, já nahrávám fotky normálně z PC, ale také mi nejdou, neporadila bys?

isoldaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
isoldaeva
17. kvě 2013

@ladenka Ahoj,
nevím, zda dotaz směřuješ na technickou poruchu nebo na návod, jak vložit fotku/ fotky. Prosím, můžeš svou otázku zkonkretizovat?

ladenka
17. kvě 2013

@isoldaeva na technickou poruchu, dříve mi fotky vkládat šlo, ale cca poslední měsíc mi to nejde, fotku v počítači normálně najdu, vyberu, ale následně se nenačte ☹

katka0420
17. kvě 2013

Dotaz- jak,proč a co znamená čas pod inzerátem v hodinách ? Díky za info, případně jak si to upravit, abych ten čas měla taky 🙂

isoldaeva
21. kvě 2013

@ladenka Zkus postupovat podle přiloženého odkazu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

kajovaevicka
31. kvě 2013

@isoldaeva Já sem chodím jako věčný stěžovatel, tak se omlouvám, ale tohle už mě štve delší dobu... 😀 Kdykoliv chci kliknout na hlavní stránce Přátelé a oblíbení, automaticky se mi zapne reklama z horní lišty. Fakt mi to vadí, zkoumala jsem, jestli nejsem idiot a neukliknu se o centimetr vedle, ale ne, opravdu idiot nejsem. Stává se mi to dnes a denně a už mi to docela vadí. Kdybych se na tu reklamu chtěla podívat, udělám to, není třeba mi to jako nesvéprávné pořád servírovat dokola a dokola...

kacenka.i
3. čer 2013

Ahoj 😉 Kam se poděly smazené inzeráty z bazárku???které jsem dříve mohla rozkliknout v pravo nahoře nad inzerci? Omylem jsem smazala jeden inzerát, maminku jsem pod ním chtěla ohodnotit za príma obchůdek a teďkom nemohu, což mě fakt mrzí. Rada bych věděla, zda je to jen údržba systému a nabídka smazané inzeráty bude poté ještě fungovat, nebo je to snad už na stálo a na smazané inzeráty se už nebude moct podívat. Díky prředem za odpověď 😒

ivekr
4. čer 2013

@isoldaeva Dobrý den, mám takový dotaz.....Když píši odpověď na komentář, kliknu na Odpověz (to mi je jasné) a objeví se @a nick, komu odpovídám. Existuje ještě prosím nějaká klávesová zkratka, když chci odpověď směřovat i více nickum? Jelikož si nepamatuji všechny nicky přesně jak jsou napsané. Musím vždy z psaní odpovědi vyjet, podívat se na nicky a opsat si je a pak je tam ručně dopsat, aby se odpověď ukázala všem. Nevím, zda jsem popsala svůlj dotaz správně.

garzonka
6. čer 2013

@kacenka.i https://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/...

je nová úprava bazárku, takže smazané inzeráty si najdeš u sebe v "menu" 😉

safarikovap
13. čer 2013

@isoldaeva Dobrý den. Předem se omlouvám, jestli tady tento dotaz už padl, ale nemám šanci odpověď dohledat na předešlých 77 stranách. Proč se mi v PŘÁTELÉ A OBLÍBENÍ stále zobrazují aktualizace fotoblogů uživatelek, které nemám v přátelích (pouze historicky jsem jejich fotobloch označila "líbí se mi")? I když dám "už se mi to nelíbí", stále se mi jejich aktualizace zobrazují 😕 Předem děkuji za odpověď. Petra

isoldaeva
18. čer 2013

@safarikovap
Ahoj,
když si někoho přidáš do svých přátel, znamená to, že můžeš vidět všechny jeho příspěvky. Když si je odebereš s přátel, tak samozřejmě tuto možnost už ztrácíš. Ovšem je tu ještě jedna záležitost, že si lajkuješ pouze fotoblogy a můžeš sledovat aktulizace lajknutých fotoblogů. Ovšem, když si pouze odebereš přátelství s uživatelkou, u niž jsi zaklikla Fotoblog To se mi líbí, stále budeš sledovat aktuální stav jejího Fotoblogu. Ovšem pokud jsi vše odstranila (přátelství, To se mi libí) a stále se Ti zobrazuje aktulizece, je třeba provést refresh. Prosím, zkontroluj si, jaká je situace a popřípadně mi napiš, zda budeš chtít navigovat v operaci refresh 🙂

alca321
26. čer 2013

Ahoj,kde najdu smazané inzeráty nemohu je najít.Díky za odpověď