Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

renny_rs
12. říj 2014

Zdravím, mám dotaz. Nechcete založit anketu či hlasování o vrácení postavičky - avatara(zájemce o koupi) do Bazaru? Já jsem velmi zklamaná z nynějšího fungování. Tak jsem věděla co je volné, popřípadě jsem se zeptala, zda je prodej aktuální a tak už 3 den čekám, až mě prodávající upozorní, zda je věc k mání. Pokud se vůbec dočkám. Dřív jsem si mohla v albu prodávajícího vybrat několik věcí, aby se mě vyplatil nákup a taky, to co jsem potřebovala, co se mi líbilo a nyní je to šílená ztráta času. Za mě velmi nešťastné řešení. Myslím, že bude rapidně přibývat zklamaných maminek a nakupujících. Renáta
P.S. ...prosím, prosím, vraťte nám postavičky :'(

eva22221
12. říj 2014

Ahojky, zdá se mi to, nebo už nejdou vidět u inzerátů, kolik je na něm zájemců?Takové ty hlavičky? 🙂
U sebe to vidím,ale u jiných ne..

silvie_z
13. říj 2014

@infokonik Ahoj, přidávám se k hlasům za vrácení ikonek zájemců k inzerátům. Musím říct, že mě spíš odrazuje nový systém, kdy vůbec nevím, jestli už k inzerátu někdo napsal, a trnu, co mi prodejce vlastně odpoví... ☹

infokonik
13. říj 2014

@alalas Ahoj, vyčkej, prosím. Pokud jsi Isoldě psala IP, jistě se ozve, jen toho má povícero. Obecná odpověď je, že sama svůj příspěvek smazat nemůžeš, to může pouze admin, pokud jsou porušována pravidla. Pokud je to tento případ, můžeš využít vykřičník a takové příspěvky označit. Pak se na ně podíváme přednostně.
@yworynka Ahoj. Problém přetrvává?
@gepe Ahoj. Označím @isoldaeva , měla by ti umět pomoci.

gepe
13. říj 2014

@infokonik ahoj, diky moc!

infokonik
13. říj 2014

@renny_rs @eva22221 @silvie_z Ahoj. v článku od Isoldy, se dočtete, proč byly ikonky se zájemci zrušeny https://www.modrykonik.cz/blog/isoldaeva/article/bazar-zajemci-o-inzerat-se-uz-nezobra-y43yhz/ (Pokud jste nečetly.) Jinak dle pravidel bazaru se má postupovat tak, že pokud se na inzerát objeví vážný zájemce, inzerát se pozastaví a tak se dále zobrazuje právě jen zájemcům a nikomu dalšímu. Pokud se postupuje takto, ikonek není třeba. Pokud se takto nepostupuje, jedná se o porušování pravidel bazaru a vy máte možnost takový inzerát nahlásit pomocí vykřičníku - my ho poté pozastavíme, protože chápeme, že je pro vás ztrátou času prohlížet si inzeráty, které již nejsou aktuální. Je na každém inzerentovi, aby si kontroloval aktuálnost svých inzerátů a inzeráty, které nejsou aktuální, dále neuveřejňoval.

renny_rs
13. říj 2014

@infokonik Děkuji za informaci, článek jsem naštěstí našla a četla 🙂 Setkávám se právě s tím, že ještě není inzerát pozastavený, ale jen z toho důvodu, že prodejci nejsou vůbec obeznámeni s tím, že se už nezobrazují ikonky zájemců. Chybí všeobecné info pro všechny na Koníkovi, aby bylo všem viditelné. Pěkný večer přeju.

infokonik
13. říj 2014

@renny_rs Pokud prodejci nepozastavují inzeráty, je to proto, že nečetli nebo nedodržují pravidla bazaru (ne proto, že jsme zrušili ikonky 😉 ) Jako všeobecné info považujeme závazná pravidla stránky a dále např. zmiňovaný článek ve Vybrali jsme. I tobě pěkný večer.

yworynka
14. říj 2014

Vyřešen 🙂

skirt
14. říj 2014

Dobrý den, mám problém s přídáváním fotek. Vše ostatní jde, ale přidat fotky nejde. Myslím, že kdybych si nainstalovala Mozzilu, tak to asi pojede, používám Chrome, ale opravdu se mi nechce kvůli jedné stránky instalovat nový prohlížeč, jsem na Chrome zvyklá už několik let. Nedá se to vyřešit nějak jinak? Refresh Ctrl + F5 jsem zkoušela, zkoušla jsem se odhlásit, vypnout počítač .. .. už mě mic jiného nenapadá.

martulinecek
16. říj 2014

Prosím o radu,nejde mi vložit inzerát,ani se nezobrazí moje inzeráty,co s tím?dřív mi to šlo bez problému dík

infokonik
16. říj 2014

@martulinecek Ahoj, pokud něco nefunguje, vždy je dobré vyzkoušet tento postup: https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/
Já tvé inzeráty vidím normálně.

cicimicinka1
20. říj 2014

ja mam takovou netradicni otazku...jsem na pocitaci stale prihlasena,takze jsem zapomnela heslo a nemuzu se prihlasit pres mobil resp.tablet 😒 ...jsem proste mamlas na entou..uz jsem vyskousela vse mozne a vubec nevim,co jsem si sem dala za heslo ☹ ...muzete mi prosim pekne poradit co s tim?dekuji Eva

infokonik
20. říj 2014

@cicimicinka1 Ahoj. Co zkusit přihlášení přes facebook, pokud máš?

olusenka
24. říj 2014

já jsem pro to "panáčky" vrátit, pokud o věc skutečně hodně stojím a mám ji uloženou třeba delší dobu mezi oblíbenými, zkusím kontaktovat prodejce i tak, přestože je tam už hodně zájemců, ale pokud tam bude po novu svítit nápis "rezervace", beru to skutečně jako rezervaci konkrétnímu zájemci a zkoušet projevit o věc zájem mě ani nenapadne. ☹
Za mě jsou "panáčci" lepší. Ale je to jen můj názor..

hhhanicka
13. lis 2014

Ahoj, jsem lemra lina, tak se mi nechce procitat, jestli to tu nekde neni a rovnou se ptam. Jaktoze pratele z beremese se mi zobrazuji jako pratele i na modre strese, ale na konikovi uz ne? A to same s interni postou, jaktoze kdyz mi nekdo napise napr. Na strechu, tak vidim cervene u obalky i kdyz jsem prepla na beremese, ale na koniku opet nic? Ted jsem treba po dlouhe dobe prepla na beremko a zjistila, ze tam mam 2 mesice neprectenou IP. To se opravdu musim furt prepinat jak blbec? A treba by me zajimalo jakou svatbu, nebo stavbu maji me kamaradky z modreho kone, pripada mi ale, ze se mi jen na kone presunuly kamaradky z beremese, ale ty z konika na beremese v pratelich nemam. To si je tam musim vyhledavat podle nicku? A pozadat je jeste jednou o pratelstvi, nebo jak?

infokonik
19. lis 2014

@hhhanicka Ahoj. Modrý koník má velký úspěch a pořádně se rozrostl. Abychom byli schopni věnovat se Modrému koníku tak, jak si zaslouží, došlo před časem k oddělení Modrého koníka od ostatních dvou stránek (MS a BS). Tím, že se stránky oddělily, fungují samostatně i po technické stránce. A to je důvod, proč na BS a MS např. nevidíš IP z Modrého koníka a naopak. Stránky už nejsou propojeny. Stejné je to se srdíčky, přáteli, profilovými fotkami, zobrazováním upozornění... Pokud jsi tedy po rozdělení stránek uzavřela přátelství na MK, tak na ostatních dvou stránkách se to neprojevilo a je to tak, jak píšeš, na příslušných stránkách musíš o přátelství požádat znovu.

hhhanicka
19. lis 2014

@infokonik moc dekuji za info, hned jsem chytrejsi 🙂

hojda
19. lis 2014

Už dlouhou dobu se mi nezobrazují alba na hlavní stránce, mám nastaveno veřejné zobrazení )teď jsem zkusila dát i pro registrované, ale album se na hlavní stránce vůbec neukáže, dříve to bylo skoro hned, teď ani po dlouhé době. Nemám ani řádné reakce na album a to dříve nebylo.

infokonik
19. lis 2014

@hojda Ahoj. Ano, o tomto se zmiňuje více uživatelek. Požádám o odpověď @isoldaeva 😉

hojda
19. lis 2014

@infokonik Už jsem jí psala do IP, trvá to už docela dlouho cca měsíc.

kikinas
19. lis 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak fungují izeráty. Prodala jsem zboží a následně ho mám z nabídky smazat?Nebo ho lze označit jako prodané? Podobný dotaz mám i na rezervované zboží - prostě jsem inzerát pozastavila, tak jestli není možné nějaké označení "rezervace" nebo tak nějak? Díky za odpověď K. 🙂

berenika39
19. lis 2014

@kikinas no když jsi to prodala, tak to smaž🙂 označit, smazat označené. přeci tam nebudeš mít něco, co nemáš🙂)). pokud komunikuješ s více lidmi, tak prostě počkáš , jak to dopadne🙂. prodáš - smažeš🙂

infokonik
20. lis 2014

@kikinas Ahoj, ano, jen dodám a upřesním, že v současné době funguje pozastavení inzerátu právě jako rezervace.
Do budoucna ohledně bazaru plánujeme velké změny, nový vzhled, další kategorie, lepší vyhledávání atd. Více si o tom můžeš přečíst zde 😉 https://www.modrykonik.cz/blog/martindurina/article/vyzkousejte-si-novinky-v-bazaru-flnbz7/

kikinas
21. lis 2014

Děkuji moc za vysvětlení 🙂

isoldaeva
21. lis 2014

@hojda Podle všech parametrů by se alba měla zobrazovat. Hlavně po přídání fotek by se mělo zobrazit na začátku hlavního feedu fotoblogu (hlavní stránce fotoblogu). Když to tak není, otevři si www.podpora.modrykonik.cz a dle instrukcí tam vyplň závadu. Kolega, který má na starost technické problémy se na to podívá.

hojda
21. lis 2014

@isoldaeva Teď naposledy se to opravdu ukázalo, změnila jsem nastavení na jen pro registrované, měla jsem i reakce od maminek na album, před tím tak měsíc se album neobjevilo, Tento problém má prý více maminek. Jinak zmizelé kolekce se už objevily, nechápu, co se mi s mým blogem v poslední době děje 😔 .

hojda
21. lis 2014

@isoldaeva Zkusila jsem teď albu, které je veřejné, tak uvidím, co se bude dít.

hojda
21. lis 2014

@isoldaeva Vyzkoušeno, moje album opět bylo vynecháno.

berenika39
21. lis 2014

@hojda hledáš ho jen na zdi nebo přímo na home page - tam, kde se zobrazuje jen výběr z alb?