Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aninkas1
25. led 2016

@evahauerova ajeje 😀 to bude asi peprný 😅

dasa85
28. led 2016

Jak napíšu hodnocení kupujícímu, když už jsem svůj inzerát vymazala.

aninkas1
28. led 2016

@dasa85 inzerat najdes ve smazanych inzeratech (vyfiltruj si smazane) - hodnoceni pridas i kdyz je uz smazany 🙂 Jen neposles zpravu 😉

danikk79
29. led 2016

Pěkny den preji mam otazku zda jiz smazané inzersty treba se samy odstraní , děkuji moc

lostakova
29. led 2016

@danikk79 Ahoj. Smazané inzeráty zůstávají ve složce Smazané, aby ses k ním v případě potřeby mohla kdykoli zase vrátit.

danikk79
29. led 2016

Aha děkuji. 😉

cattus
29. led 2016

Dobrý den. Mám dotaz ohledně soukromých diskuzí. Byla jsem přidána do soukromé diskuze, i jsem tam několikrát přispěla, ale když si kliknu na odkaz v záhlaví na soukromé diskuze, vyskočí na mě hláška, že v žádné soukromé diskuzi nejsem. Přišla mi registrační zpráva, na tu jsem klikla, ale v seznamu soukromých diskuzí ta diskuze není, a jedině jak se tam dostanu je přes odkaz, který mám ve zprávách.

olusenka
31. led 2016

Dobrý den, mám dotaz ohledně BAZARU - zadávání inzerátů. často je zadávám v noci, ale nikdy se mi nestalo, až dnes, že by mi nějaký zadaný zničehožnic zmizel. Probíhá v noci nějaká neohlášená údržba? Stránka totiž jinak funguje naprosto bez problémů. Od půldruhé zhruba do půl třetí ráno jsem zadala 6 inzerátů, první 3 zůstaly, poslední tři jeden po druhém zmizely. nejdřív se u nich objevilo klasické "objeví se mezi tvými inzeráty do 2 minut"....to se taky stalo, ale pak zase za pár vteřin zmizely. Bohužel některé pěkně dlouhé. Musím všechno zase vyťukávat znovu? příčina zmizení? A může se to opakovat? Předem díky.

olusenka
31. led 2016

...byla jsem moc rychlá, omlouvám se, po 20 minutách jsou inzeráty zase zpět.

dasa85
31. led 2016

Děkuji. moc hodnocení už je odeslané

zuzkaa1
1. únor 2016

Proč mně nejdou na mobilní aplikaci přidat fotky do bazaru...nebo třeba tady ve fóru?

druplaug
4. únor 2016

Dobry den, kde v nastaveni zadam umrti miminka, aby mi to nepocitalo porad vek?

lostakova
4. únor 2016

@druplaug Ahoj, v nastaveni sveho blogu odeberes udaje o diteti. Je mi to lito.

achillea
14. únor 2016

Prosím o radu. Když u něčeho zakliknu "To se mi líbí", nezobrazuje se mi to v "Co se mi líbilo". V čem je problém? Byl to můj způsob ukládání oblíbených věcí, ke kterým jsem se chtěla vracet, když kolekce byly zrušené a jiný způsob neznám. Existuje nějaký? Děkuji.

berenika39
14. únor 2016

@achillea Ahoj, nejlépe stahovat zajímavé věci do jedné složky v pc.

achillea
14. únor 2016

@berenika39 Ahoj. To ano, ale třeba alba s recepty se mění a já bych je ráda měla uložené na MK v oblíbených, abych se k nim mohla vracet. Nic takového tady už není možné? Děkuji.

aninkas1
14. únor 2016

@achillea kdyz album "lajkujes" tak by se ti pri pridani nove fotky melo objevit kdyz kliknes na "pratele a oblibeni" - alespon tak to myslim dosud fungovalo 😉 jakoze ty nive pridane fotky nepropasnes 😉

aninkas1
14. únor 2016

@achillea kdyz album "lajkujes" tak by se ti pri pridani nove fotky melo objevit kdyz kliknes na "pratele a oblibeni" - alespon tak to myslim dosud fungovalo 😉 jakoze ty nove pridane fotky nepropasnes 😉

bbn
15. únor 2016

@aninkas1
@lostakova
@isoldaeva
Mohu se zeptat, proč zde není odpověď na otázku ze dne 2.1. od uživatele: @hhranolka Mužů se zeptat, proč jsou na úvodní straně cely den stejně blogy? Dříve to bylo, když někdo přidal nové foto...tak to bylo na úvodní straně...ale teď je to cely den stejně..proč?
Mám stejný dotaz. Proč jsou na hlavní straně celý den stejná alba a kdo určuje jejich výběr, resp. jak je určeno, že zrovna toto album bude na první stránce? Děkuji.

lostakova
15. únor 2016

@bbn Že je otázka bez odpovědi se může stát, pokud není označen ten, pro koho je určena. Tato otázka je pro @isoldaeva jako hlavního admina, případně pro @berenika39 jako admina blogů. https://www.modrykonik.cz/kdo-se-o-vas-stara-na...

isoldaeva
15. únor 2016

@bbn Alba na hlavní straně určuje přednastavený systém, ovšem je to nastavené tak, že se vybírá z alb, u kterých se v poslední době vytvořila změna - přidal se obrázek. Ovšem nastavení je takové, že se nezobrazuje nová fotka, ale úvodní, takže to vypadá, že se nic neděje. O tomto nedostatku víme a do budoucnosti to budeme řešit. Proto prosíme o pochopení a strpení.

achillea
15. únor 2016

@aninkas1 To ano, ale nejde jen o alba, kam se něco přidává, ale např. o různé zajímavé články, fotky, inspirace, které jsem si chtěla později znovu prohlédnout, někomu ukázat..Jak si tohle uložit v MK, aniž bych vše stahovala do PC? Kolekce už nefungují a "co se mi líbilo" také ne. Prosím kdyžtak k mému dotazu o označení jmen holek, které tohle mají na starosti, nevím koho přímo se zeptat. Děkuji.

achillea
16. únor 2016

@achillea Tak ukládání v "co se mi líbilo" už opět funguje, super. Díky

hhranolka
24. únor 2016

@isoldaeva úvodní foto nevadí...ale cely den jsou tam zasekla stejná alba....pracuje se tedy na tom, aby na úvodní straně byla aktuálně nova alba, kam bylo neco přidáno?

isoldaeva
25. únor 2016

@hhranolka Je tam více parametrů, které způsobují, která alba budou viděna na úvodní straně. A jeden s dominantních je, že která alba jsou populární a mají nové obrázky, tak ty se zobrazují. Chyba lávky je, že se neukazují nově přidané obrázky v albu, ale ty nejstarší. Tedy pak to vypadá, že tam je stále to samé. Víme o této chybě, ale je náročnější to opravit v rámci určité programátorské struktury. Ale určitě přijde den, kdy zjistíme, že je to dokonalejší a obrázky budou variabilnější.

konimo
26. únor 2016

Dobrý den, mohu se zeptat mám obchudek s dětským zbožím second hand mohu tedy vkládat i komerčně?
Měla bych zájem o placené služby PRO 229 Kč Děkuji za odpověď.Monika

lostakova
26. únor 2016

@konimo Nejlíp ti poradí adminka pro placené služby @moulinkaa 😉

moulinkaa
26. únor 2016

@konimo Moni, pro komerční seconhand můžeš využít zdarma náš bazar. Podmínkou je, že neděláš žádnou reklamu svému obchůdku, ale inzeráty prostě vložíš jako by byly soukromé.

Pokud chceš své inzeráty zobrazovat přednostně, tak si pak jen aktivuj PLUS: https://www.modrykonik.cz/get-plus/

Pokud chceš dělat reklamu svému obchůdku, potřebuješ fakturu na firmu a chceš mít zveřejněné kontakty, svůj web, Facebook stránku a logo, pak využij PRO: https://www.modrykonik.cz/ Tam je přednostní zobrazování inzerátů v ceně. 🙂

lostakova
26. únor 2016

@konimo
@moulinkaa Odkaz na PRO je www.modrykonik-pro.cz 😉