Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aninkas1
2. říj 2015

@kat124 myslim ze je to vseobecne ale divim se, ze se neozval i nekdo dalsi?? Asi si to napisu na zed! 😲

kat124
2. říj 2015

@aninkas1 tak jo🙂

kat124
2. říj 2015

@aninkas1 já včera totiž tu tvoji zprávu viděla, ale mně to večer ještě fungovalo....

lostakova
2. říj 2015

@aninkas1
@kat124 Holky, mne to funguje. Uz jste to nahlasily vsude, kde se dalo, tak ted nezbyva, nez pockat, az se to opravi 😉

aninkas1
2. říj 2015

@lostakova no já to taky nechápu, že si skřítci Ničitelé vybrali právě můj bazar na záškodnictví 😅 😀 Snad se to spraví, potřebuju se podívat na adresu, co mi paní posílala, abych mohla odeslat balíček :-/

lostakova
2. říj 2015

@aninkas1 A nejde ti to vyhledat pres ten konkretni inzerat? Kdyz tak mi zkus poslat link.

aninkas1
2. říj 2015

@lostakova Jo to asi pujde, ale budu to muset šťourat přes pozastavené inzeráty....no nějak to pořeším, ale je to otrava 😉 😅

jarabacek
5. říj 2015

Prosím,kde můžu ohodnotit prodávající a kupující u profilu,nevím,kam mám kliknout. ☹ Díky

aninkas1
5. říj 2015

@jarabacek musis primo u kupovane veci - pod komunikaci u inzeratu je jedna z moznosti "ohodnot prodavajici/kupujici" 🙂 Neni to intuitivne u profilu uzivatelky, ale zel se to musi trochu hledat primo v inzeratu a komunikaci pod nim 😉

hanula11
5. říj 2015

@aninkas1 ikonky k hodnocení se vracet nebudou? I když ted trochu váhám, jestli jsem je tam už neviděla. No co ... 😉 😵
A asi bych se měla poptat jinde, třeba dotaz ten někdo zkoukne.

aninkas1
5. říj 2015

@hanula11 Ikony? To nejak nevim co myslis 🙂 Ja si asi ani jiny pridavani hodnoceni, nez tam ted je, nepamatuju 😲

hanula11
5. říj 2015

Byly a nebyly, ikonky, @aninkas1, v "novém" hodnocení nebyly, ale jestli už nejsou znovu 😉 .

aninkas1
5. říj 2015

@hanula11 tak ted uz jsem dokonale zmatena 😀 Ikonky ceho, jakoze tlacitko "pridej hodnoceni" nebo nejaky obrazek? Fakt netusim, jen vim, kde se hodnoceni ted pridava, ale asi si sedim na vedeni 😅 😀

aninkas1
5. říj 2015

@hanula11 zkus @lostakova nebo @isoldaeva 😉

lostakova
6. říj 2015

@jarabacek
@hanula11 Hodnoceni se pridava pod inzeratem https://www.modrykonik.cz/blog/isoldaeva/messag... Pokud vam tam tlacitko na pridani hodnoceni chybi, je to technicka chyba, kterou je treba nahlasit technikum https://podpora.modrykonik.cz/open.php

hanula11
6. říj 2015

Jsem se asi nevyjádřila srozumitelně, sorry, ti "panáčkove", kteří vždy bývali u hodnocení a s novým bazarem z něho zmizeli, ti se vrátí (popř. už vrátili zpět)? Jsem si asi taky v noci seděla na vedení. Jak se hodnotí samozřejmě vím. Byli pryč, já se po nich poptavala už dřív a bo už tu nic neprodávám, co by neplatič, nevím jestli už se zadařilo je vrátit zpátky.
Díky

hanula11
6. říj 2015

@aninkas1 díky,
@lostakova taktéž
🙂

lostakova
6. říj 2015

@hanula11 Asi myslis zajemce? Ne, nejsou. Podle zpetne vazby, kterou dostavame, chybi jen malemu procentu lidi a ostatni jsou bez ikonek zajemcu spokojeni.

hanula11
6. říj 2015

Ne, myslím ty "obličeje", co jsou třeba teď vedle zprávy vpravo a co dam na konec až dopíšu.
V novem hodnocení (novém bazaru) nebyly. Ptala jsem se na ne už hned v létě.
😔 😀

hanula11
6. říj 2015

@lostakova 😵

lostakova
6. říj 2015

@hanula11 Myslis tyto smajliky? 🙂 😉 😀 😝 Tak ty u hodnoceni jsou.

aninkas1
6. říj 2015

@hanula11 smajliky muzes pouzivat v prurezu celeho Konika - dokonce pokud mas Apple, tak muzes pouzivat i primo Applovsky smajliky a tusim ze vetsina uzivatelu je vidi (nekomu se pak zobrazuji ale jako prazdne kosticky 😲 ) Teda nenapadlo by me, ze tohle myslis pod pojmem Ikony 😅 😅 Nebo jeste neco jineho?

hanula11
6. říj 2015

@aninkas1 smajlici 😉 🙂 , ne ikonky, holt jsem v noci měla zatmění myslj, njn.
Mně s novým bazarem zmizeli, tak už jsou zpět, njn, třeba ještě někdy něco prodám a zase je použiju 😠 😉 😀 😵 .

jarabacek
6. říj 2015

@lostakova Děkuji,už jsem to objevila. Celou dobu to mám pod nosem,jen jsem to přehlédla... 😅

jarabacek
6. říj 2015

@aninkas1 Ahojky 🙂 už vím,celou dobu jsem to přehlížela,ale když to teď potřebuji,tak jsem si nemohla vzpomenout,kde jsem to viděla 😅 😉 Tak už si to budu pamatovat díky

luka_lu
7. říj 2015

Prosím o radu,nemůžu najít oblíbené fotky co jsem si uložila?

lucisa
7. říj 2015

@luka_lu mám obavy, že to zmizelo. Nedávno jsme si chtěla dát jednu fotku do oblíbených a už ta možnost není, jen to nabídne zvětšení (nebo větší rozlišení či co).
Taky mě to štve, protože jsem měla občas uložené nějaké tipy na dárky a vychytávky, jestli to zmizne, tak to bude blbé 😒 Jestli to udělají stejně i na modré střeše, tak to bude v pytli....

luka_lu
7. říj 2015

@lucisa No mám stejný problém,měla jsem uložených spousty super nápadů a nemůžu to najít☹

lostakova
7. říj 2015

@luka_lu Mam to stale na Muj ucet -> Oblibene fotky. Pokud to tam nemas, doporucuji https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/

medrin
17. říj 2015

@isoldaeva prosím o radu.. jsem slepá.., kde najdu inzeráty, které nemám v oblíbených, ale psala jsem si s nimi? Děkuji