Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

mikulcena
7. čer 2011

@janocka možná by jsi si měla pořádně přečíst můj přízpěvek..díky

janocka
7. čer 2011

@mikulcena nevidime ziadny rozdiel v tom ked sa stazujes na firmu a ked upozornujes, ze ta firma je zla, nespolahliva a pod.

mikulcena
7. čer 2011

@janocka takže na mk si nikdo na nic nestěžuje?

janocka
7. čer 2011

@mikulcena ako som uz viackrat pisala: ked sme upozorneni, ze je vytvorena tema, v ktorej sa uzivatelia stazuju na konkretnu firmu, tak temu mazeme. Na stazovanie sluzia ine stranky

mikulcena
7. čer 2011

@janocka aha..tak to mi nikdo nenapsal..nevím proč jsem třeba nebyla upozorněná, že něco porušuju.

janocka
7. čer 2011

@mikulcena upozornenie bolo to, ze bola tema vymazana. Nie je mozne upozornovat kazdeho uzivatela, ze porusuje pravidla

mikulcena
7. čer 2011

@janocka asi jsem špatně hledalal, než zakládala to téma,ale v pravidlech nikde není, to že bych ho nějak porušila 😕

janocka
7. čer 2011

@mikulcena nie je mozne dat uplne vsetko do pravidiel

mikulcena
7. čer 2011

@janocka aha..to je dobré..tak tím pádem čím se mám řídit?

dexonka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teessa
8. čer 2011

@janocka když to není v pravidlech podle čeho se potom řídíte vy? že víte že toto téma porušuje pravidla?!??

teessa
8. čer 2011

ještě chci dodat že když si kdokoliv přečte jakékoliv téma o dovolené ať je to itálie, chorvatsko, řecko nebo turecko atd. všude se najde několik - a ne málo - zmínek o tom, kde byli lidi s hotelem nespokojení, kde byla protivná obsluha a "hnusný jídlo" potom si myslim že podle tohoto pravidla -nepravidla by měli být zrušené i tyto stránky

mikulcena
8. čer 2011

@teessa tak nám asi janocka neodpoví..zkusíme se obrátit na @ikarkulka..zotpovíš nám prosím dotaz? díky..fakt mi to vrtá hlavou..

mayerka
8. čer 2011

holky, obávám se, že se odpovědi opět nedočkáte... nebudete první. Nepříjemné dotazy se ignorují.. 😠 😝 🙄

brusinka.pusinka
8. čer 2011

@mikulcena
@janocka má napsané že tady odedneška do 21.6 nebude takže se musíte asi obracet na jiné adminy 😉
@mayerka myslím že dočkáte jen Janocka tady není 😉 jak se omluvila v discusi nepřítomnost admina 😉 a iKarkulka tu nebude do zítra takže musíte asi vyčkat 😉

lucisa
9. čer 2011

Co se děje s profilem? Když na něj najedu, je buď úplně na konci stránky, a to ne celý, anebo tam pro jistotu není vůbec 😨 😖

romcovaklarka
9. čer 2011

Ano taky se mi děje to samé jako píše @lucisa 😒

ikarkulka
10. čer 2011

@mikulcena
@mayerka
@teessa

ahoj, jak správně poznamenala @janocka - pravidla nemohou obsáhnout všechny možné situace.

pokud narazíte na diskuse, které jsou založené vyloženě za účelem stížnosti na nějakého dodavatele, označte je výkřičníkem. stejně tak i jednotlivé příspěvky.

ps: mikulcena, můj nick není ikarkulka..zotpov, dávej si prosím pozor, jak to píšeš, v tomto tvaru se mi nezobrazila zmínka a mohla by ses tak dovolávat odpovědi delší dobu.

ikarkulka
10. čer 2011

@lucisa
@romcovaklarka

provádějí se zase nějaké úpravy na stránkách, je možné, že to nebude chvíli fungovat, buďte prosím trpělivé 🙂

mikulcena
14. čer 2011

@ikarkulka tvůj nick byl překlep..

podle čeho tedy mám založit stránku, abych mohla ostatním maminkám vzdělit jak se mi líbilo v určité lokalitě?

jsme z toho malinko zmatená a nevím čím se tedy řídit, abych neporušila některé s pseudo pravidel..
nenií to nic proti nikomu, ale trochu divné to je něco smazat a mít na to odpověď že jsem vlastně něco porušila co neexistuje.. 😖 ? a ještě jsem ani nebyla na to upozorněna.

ikarkulka
14. čer 2011

@mikulcena
ahoj,
které "pseudopravidlo" máš konkrétně na mysli?

pokud si chceš založit nějakou stránku, poohlédni se buď po stránkách typu webnode či blogspot, které poskytují webový prostor zdarma.
to ovšem není předmětem tohoto tématu, ani modrého koníka.

co se týká tvé diskuse, bylo ti jasně vysvětleno, že diskuse, které se zakládají s jasným úmyslem poškodit konkrétní firmu, tu nechceme. pravidla nemohou obsáhnout všechny nastalé situace. konečné slovo ale máme my, a proto tě prosím, abys toto respektovala.

lollia
14. čer 2011

@ikarkulka při vší úctě (bez rýpání).......nejsou to skutečně pseudopravidla, pokud si je vymýšlíte za pochodu? Člověk se snaží pravidla dodržovat, nastuduje si je, ale ve výsledku si stejně nemůže být ničím jistý. Co když se zítra vzbudím a všechny příspěvky se slovem modrykonik budou smazány, protože přes noc si někdo usmyslí, že bráti do úst (klávesnice) jméno poskytovatele, je mimo pravidla a admin má konečné slovo to rozseknout? To už není o pravidlech, ale o zvůli jednotlivce.

ikarkulka
14. čer 2011

@lollia pravda je taková, že toto je soukromá stránka, majitelé ji dali volně k užívání, ale vyžadují respektování svých pravidel. pravda je taky taková, že když se zítra vzbudí a řeknou si, že už je provozování webu pro maminky nebaví, že to všechno smažou a zničí, tak na to mají plné právo.
ale tohle jistě není v plánu. nikdo tu neprosazuje svoji vůli, jak se zrovna vyspí.
psali jsme už několikrát, že pravidla nemohou obsáhnout všechny varianty. čas od času se objeví skutečnost, která v pravidlech není popsána. my o ní diskutujeme a dojdeme k názoru, že toto na našich stránkách nechceme. a podle toho jednáme.
uživatelky prosím o jediné - aby pravidla a naše následná rozhodnutí respektovaly.
hezký večer.

mikulcena
14. čer 2011

@ikarkulka to je teda veškeré téma, s radamy, tipy a recenzemy proti pravidlům a patří na tebou zmyňované weby?

pokud ale tedy píšeš, že nelze obsáhnout v pravidlech vše..tak proč jsme nebyla upozorněna a rovnou mi bylo téma..kde jsem psaala svůj postřeh a né stížnost vymazáno?

asi si myslíš, že chci prudit..opravdu to nemám za potřebí, jen ten princip, jak ze mě a ostatních tu děláte ovce..nezlob se na mě!

ikarkulka
14. čer 2011

@mikulcena příspěvky (tedy i celé diskuse, alba, inzeráty apod.) rovnou mažeme, není prostor na to, abychom uživatelky předem upozorňovali, a následně dohlíželi, zda se podle toho zachovaly.

mikulcena
14. čer 2011

@ikarkulka ale toto bylo tvrzení proti tvrzení..a odpověz mi prosím na první odstavec..protože se jedná o naprosto stejnou situaci...tato témata fungují..a normálně se sem lidi vyjadřují se svýmy zážitky ať pozitivní či negaitvní..odpověď, že téma s vyjádením se ke konkrétní lokalitě nemůžu..anž to nebyla stížnost,a le do založeného tématu, si tudíš stěžovat můžu?

berenika39
14. čer 2011

@mikulcena - netrvdím, že je tu všechno dokonalé, ale tohle jsem pochopila, proč by tu něměla být cílená témata na negativní hodnocení firem - je to snadno zneužitelné. Představ si, že máš firmu, někdo, kdo tě nemá rád, tvoje konkurence, tvoje bývalá kamarádka, která ti závidí - prostě někdo projíždí diskuse a snaží se tě poškodit. Najde MK, tady to jde založit diskusi "Negativní zkušenosti s firmou XY", šup sem s tím...najde pár dalších, kteří se připojí, vytvoří pár dalších nicků a tebe suverénně poškodí. To by se ti logicky nelíbilo. Takže na obranu proti zneužití se asi rozhodli, že konkrétní témata, založená jen kvůli jedné konkrétní firmě, nebudou ve foru. Tenhle fenomen je nový, existuje aplikace,která toho, kdo ji vlastní, upozorní na každou zmínku o jeho (nebo konkurenční) firmě a toho jde bohužel zneužít. Proto to v pravidlech asi není. Třeba to tam doplní.
Něco jiného je, když se v rozběhlé diskusi jednou nahlásí, že plínky abc jsou na nic, a když někdo založí diskusi "Firma Pampers vyrábí nekvalitní plenky".

mikulcena
14. čer 2011

@berenika39 nezlob se ale četla si to co jsem psala?

berenika39
14. čer 2011

@mikulcena jistě. jinak bych nereagovala.

mikulcena
14. čer 2011

@berenika39 přečti si prosímtě to co jsme napsalal jako poslední můj příspěvek ikarkulce..