Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
12. pro 2012

@schnek Ahoj, o jaké album se jedná? Podívám se na něj 🙂

schnek
12. pro 2012

@jennyska jedná se o album tvoření, album s dětma se mi normálně objevilo.

jennyska
12. pro 2012

@schnek Tvé album se již plně zobrazuje v přehledu všech fotoblogů. Taková alba, jako je to tvé, byly v minulosti vyřazovány z přehledu, ale na základě nových, aktualizovaných pravidel se mohou v přehledu zobrazovat - viz. můj článek v mém Fotoblogu.
Hezký den 🙂 J*

schnek
12. pro 2012

@jennyska ok, děkuji

jennyska
13. pro 2012

Ahoj, máme menší výpadek fce Upozornění na celé stránce. Právě to opravujeme, takže doufáme, že to bude brzy zpět 😉 Pěkný den! J.

kajovaevicka
13. pro 2012

@jennyska Zrovna jsem kvůli tomu šla napsat dotaz😀 tak díky, doufám, že to bude rychlé🙂

mirunda
13. pro 2012

@jennyska
Proč po vložení fotky se mi fotka nikde neobjevuje? Ani na hlavní stránce, ani po kliknutí na fotoblogy.. nikde své album nevidím.. album mám veřejné pro všechny.. jedná se o album s háčkováním pro mé děti, děkuji za info..

jennyska
14. pro 2012

@mirunda Ahoj, album bylo dle starších pravidel zařazeno na seznamu Nezobrazujících se v přehledu Fotoblogů, ale pouze u tebe. Nyní, dle nových pravidel, jsem ho přehodila a vidí ho tedy všichni uživatelé 🙂 Pěkný den. J.

mirunda
14. pro 2012

@jennyska díky moc 😵

berenika39
17. pro 2012

@jennyska nešlo by do Fora, když někdo něco založí, aby tam bliklo, že po vložení je nutné refresh, protože ono se to hned neobjeví a maminka to založí znovu, protože si myslí, že je něco špatně. Pak jsou vždycky dvě stejné Otázky, resp. diksuse nově založené.

jennyska
17. pro 2012

@berenika39 Ahoj, proberu s kolegy, jaké jsou v tomto případě ve fóru možnosti a dám vědět - kdyžtak prosím o připomenutí, kdyby to déle trvalo 😉 Díky a měj se fajn! J.

hojda
3. led 2013

@jennyska Hlásí mi to poněkolikáté škodlivý url na těchto stránkách, manžel říká, že je stránka napadená virem?????

jennyska
4. led 2013

@hojda Ahoj, díky za info. Potřebovala bych vědět, jeslti ti to dělá jen na této stránce a nebo i na našich ostatních (BS, MK, MS) + jestli ti ta informace na PC ještě stále vyskakuje a pokud ano, prosím, udělej z tvého monitoru screenshot a pošli mi ho na mail support@asmira.com. Vypadá to, že se tato hláška objevuje opět jen na IE. Pěkný den přeji 🙂 J.

hojda
4. led 2013

Ahoj,

dneska vyskočilo tady ráno, teď zatím nic, ostatní stránky taky nic, ale zkoušela jsem je až teď.

romuaska
5. led 2013

Dobrý den .) prosím ..potřebovala bych poradit.-.kde najdu jakoby svuj status🙂 nikde to nemohu najít.)a vidím že maminky píšou🙂 moc děkuji za radu..

romuaska
5. led 2013

už i jedna maminka poradila dík..y

lucisa
6. led 2013

@jennyska protože mi nějak stávkuje Firefox, používám teď Operu, ale mám problém s tím, že se mi neobjevuje tlačítko Líbí se mi u příspěvků ve fotoblozích (KZ a diskuse jsou v poho).
Je to prohlížečem nebo se udělala nějaká změna? Díky

jennyska
7. led 2013

@lucisa Ahoj Luciso, myslím, že je to určitě prohlížečem. Jestli zůstaneš u Opery, doporučuji si stáhnout její nejnovější verzi a pod ní stránky spouštět 😉 Pěkný den přeji. J.

majruska
12. led 2013

Jak můžu někoho odebrat z přátel?

berenika39
13. led 2013

@majruska najdeš fotoblog té maminky, otevřeš ho, dole úplně vpravo je "odebrat "nick" z přátel". na to klikneš a je to. 🙂

majruska
13. led 2013

@berenika39 jéé super děkuju 😉

jarkalada
13. led 2013

@jennyska nevím, jestli to tak vidím jen já - ale u Otázek se odpovědi zobrazují přeházeně. Nejsou časově seřazený, která byla první, druhá... poslední. Je to tam pátý přes devátý, doslova 😀 Jakto? Toho jsem si všimla už dřív a zas to teď vidím. Je to pak docela nepřehledný

berenika39
13. led 2013

@jarkalada jestli to nebude podle počtu like? od toho je to Otázka, každý s emůže vymáčknout jednou, nebo jedné z odpovědí dát like. Logicky nejčastější - nejrelevantnější odpověd je u Otázky nahoře.

mrazulkav
14. led 2013

@jennyska měla bych prosím také otázku - Když kliknu na "líbí se mi", objeví se okno, že je to uloženo... Kde?? 😅

jennyska
14. led 2013

@mrazulkav Ahoj, poku myslíš like ve smyslu: Přidej do oblíbených fotek, což je popis nalevo nahoře u každé fotky, tak v tom případě se ti to ukláda do Můj fotoblog, Oblíbené fotky - napravo dole. 😉 Pokud myslíš jen obyčejné To se mi líbí pod fotkou, tak toto se nikam neukládá. Pěkný den přeji 🙂 J.

berenika39
14. led 2013

@mrazulkav no jako u toho, kam jsi dala to "líbí se mi "🙂))

jarkalada
14. led 2013

@berenika39 mě to taky mohlo trknout 😀 ale všimla jsem si toho zas, když teprv otázka začala - bylo tam pár odpovědí, u každé nula lajků - a byly zpřeházený. Proto jsem se ptala. Když jsem si přečetla tvou odpověď, tak už jich tam bylo víc a jsou opravdu seřazený tak, jak píšeš 😎
Když já na logiku moc nejsem 😀 Mně vyhovuje, že si přečtu na konci stránky ty, který jsem ještě nečetla. A pak až koukám, jaká odpověď má kolik hlasů 🙂

mates22
14. led 2013

@jennyska ahoj, nevím, jestli dělám něco špatně, ale když přidám do svého stávajícího veřejného alba fotku, tak se mi to album na záložce fotoblogů nezobrazí nahoře, jakože nové/změněné/přidané. Ani když se odhlásím, tak ne...a to ho mám nejen pro registrované, ale pro všechny. Nic jinak než dříve nedělám. Jak je to s uzamčenými, to nevím, tam si nejsem jistá, zda by se zobrazovat měly, ale mně se nezobrazují. Díky

jennyska
14. led 2013

@mates22 Ahoj, album se již bude zobrazovat na hl.stránce fotoblogů. V minulosti se totiž taková alba jako tvoření maminek, hobby apod. umísťovala mimo hl. přehled Fotoblogů, ale teď, po menší úpravě stránky a hlavně rozšíření kontextu MK, jsou alba běžně dostupná i viditelná 😉 Pěkný den přeji. J.

schnek
20. led 2013

@jennyska nějak mi nedošlo, že se volná diskuze nezobrazuje na hlavní stránce, nebylo by možné mnou založené téma

https://www.modrykonik.cz/diskuse/volne-diskuze...

přesunout do školáků (předškoláků)?