Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

mikulcena
14. čer 2011

@berenika39 bavíme se o založené diskuzi?

berenika39
14. čer 2011

@mikulcena jjo, bavíme se o tom, že je rozdíl založit novou diskusi s cílem negatvně psát o jedné konkrétní firmě, instituci...a přidat negativní zkušenost do nějakého tématu. rozdíl je v pravděpodobnosti zneužití.

ikarkulka
14. čer 2011

@mikulcena @berenika39 ti už odpověděla za mne - je rozdíl mezi diskusí, která je založena pouze za účelem negativního hodnocení konkrétní firmy, a diskusí, která je o nějaké službě/výrobku obecně, a kam uživatelky píšou vše možné, včetně hodnocení.

mikulcena
14. čer 2011

berenika39@ přesně na toto celou dobu reaguji..v tématu jsme se psala..svoji negativní zkušenost..nebyla tam ani zmýnka o tom, že si stěžuji...
popsala jsme celý náš pobyt, jak se knám chovaly co se nám líbilo a kdy by se nám to líbilo..a co se nám nelíbilo..
nepřipadá mi to, že bych tím někoho poškozovala..pouze upozorńovala na co si mají rodiny s dětmi dát pozor, když budou chtít navštívit určenou lokalitu..

samozdřejmě, že se teď budou admini hájit..ale co už..

berenika39
14. čer 2011

@mikulcena uf. nejde o to, jestli jsi ty někoho chtěla poškodit, já sama ti samozřejmě věřím a je mi jasný, že jsi to zakládala s dobrým úmyslem, a dokonce si o pravidlech taky myslím svoje🙂))), ale prostě ti admini to nemůžou vědět - jestli jsi to zakládala jako dobrý skutek nebo snahu firmu poškodit, víš? a protože to zneužití hrozí, nově založené diskuse se negatovním hodnocením konkrétní firmy prostě mažou. ráda bych ti to nějak vysvětlila líp, ale nevím jak 😒

mikulcena
14. čer 2011

@ikarkulka fajn, takže já teda někoho poprosím aby založil téma a já tam teda celý svůj přízpěvek zkopíruji..to už bude legální?

@berenika39 tebe jsme se jen ptala jestli jsi četla to téma co bylo založeno..nevím zda si rozumíme 😕

ikarkulka
14. čer 2011

@mikulcena ne nebude. kromě toho jsi už delší dobu mimo téma, tato diskuse slouží na technické problémy.
více případně do ip. děkuji.

mikulcena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikulcena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teessa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikulcena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikulcena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teessa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terrestriss
15. čer 2011

jak vymažu ze svého profilu info o těhotenství...? miminko se mi už narodilo.

brusinka.pusinka
15. čer 2011

@terrestriss v nastavení - těhotenství rodina tam změň a pak dopiš dítko do moje rodina 😉

terrestriss
15. čer 2011

@brusinka.pusinka no ale to těhotenství mi odtamtud právě odstanit/změnit nejde... co tam mám zmačknout?

ikarkulka
15. čer 2011

@terrestriss v kolonce těhotenství zadej "neplánujeme v blízké budoucnosti" - v profilu se ti pak nic nezobrazí (kromě dvou dětí, které tam máš zadané) 😉

terrestriss
17. čer 2011

aha, děkuju 🙂

ludva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janca_dobi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berynka
26. črc 2011

měla bych dotaz, zda existuje možnost hromadného vymazání více alb najednou a stejně tak krátkých zpráv? nikoli jednotlivě! díky

ikarkulka
26. črc 2011

@berynka ahoj, hromadné mazání alb a krátkých zpráv není možné.

janca_dobi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adela27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janca_dobi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
indriela
27. črc 2011

Ahoj, mam problem se dostat v "Nastaveni" na tema "Tehotenstvi a rodina". Nikdy se mi to nestalo, ted kdyz na to kliknu objevi se chyba 404 a napis: "Zdá se, že stránka https://www.modrykonik.cz/nastaveni/indriela/ro... neexistuje. Zkus nějaku jinou, máme jich zde dost."
Muzete mi s tim pomoci, prosim? Dekuji...

vvvecna
27. črc 2011

@indriela má úplně stejný problém