Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

cul
26. bře 2011

Ahoj, zajímalo by mě, zda by bylo možné, aby u smazaných komentářů bylo nejen komu byl smazán. ale i kdo ho smazal? Připadalo by mi to jako solidní jednání. Zatím to bohužel vypadá, že administrátoři nemají dostatek uspokojivých odpovědí, jak se k otázkám a komentářům vyjádřit a proto raději příspěvky mažou - add t. - jaké jsou podmínky pro to stát se adminem? Může to být kdokoli nebo jak se vybírají? Jsem tu docela nová a tato diskuze mě zaujala, zdaleka ne všechny příspěvky, co tu byly smazány odbočovaly od tématu a přesto nebyly zodpovězeny - proč? Já bych si je ráda přečetla. A mrzí mě, že administrátoři mažou a mažou

cul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
opicka1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
opicka1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
26. bře 2011

@cul tento napad je uz na zozname veci, ktore budu naprogramovane.

opicka1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cul
26. bře 2011

Tak jsem byla hned proklepnuta 🙂 a měla jsem dřív jiný nick (hlavně na beremku), od kterého nevím heslo - jde smazat ten starší?

cul
26. bře 2011

@latvia A jak je to prosím s těmi administrátory - může to být kdokoli?

latvia
26. bře 2011

@cul prihlasit sa moze ktokolvek, vyber je na asmire

cul
26. bře 2011

@latvia Může Tě ještě poprosit jak je to s tím nickem? Jde smazat ten starší? (knoflicek) ikarkulka mi psala, že zjistí heslo, ale to já ani nechci...chci používat tento... Ten původní jsem zakládala před několika rokama na beremku.

latvia
26. bře 2011

@cul ikarkulka to s tebou vyriesi v IP

ikarkulka
26. bře 2011

@cul toto řešíme spolu v ip. dám ti vědět. ostatně jak jsem psala.

ivett
26. bře 2011

můžete prosím odpovědět na dotaz yenn na předchozí straně úplně dole? asi byl přehlídnut...děkuji...

latvia
26. bře 2011

@yenn @ivett netechnicke dotazy nie, uz som pisala vyssie, podobna tema tu bola, je uz uzavreta, pripadne dalsie dotazy mozete pisat martinovi do IP

cul
26. bře 2011

Proč se dozvím, že to bude konzultováno v ip, ale ne odpověď? Ani tu ani v ip?
Jaká je vyšší tu autorita nad administrátory?
Myslím, že jsem psala zcela slušné dotazy...místo odpovědi jsem se dočkala pronásledování, smazání příspěvku... Vůbec jsem se tu do vaší "války" nechtěla zapojovat, ale připadáte mi předpojaté proti každému, kdo se ozve. Bohužel. Koho je tedy možné kontaktovat s dotazy tak, aby to nešlo přes administrátory?

latvia
26. bře 2011

@cul nie si jediny uzivatel ktory pise adminom, chvilku moze trvat kym dostanes odpoved, poprosim ta o strpenie

yenn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
26. bře 2011

prajem dobru noc, na dalsie otazky odpoviem zajtra

mataharyy
27. bře 2011

Mám dotaz bylo by možné propojit moje oblíbené a moje obľubené v fóru, případně i bazar, když tam mám uložen nějký oblíbený, tak abych nemusela překlikávat sem tam, ale viděla to i když jsem např. na CZ a oblíbený mám uložený na SR?? 😕

latvia
28. bře 2011

@mataharyy opytam sa programatorov ci by to bolo technicky velmi narocne. zatial to nebolo mozne, lebo temy sa dali dat CSFR takze boli viditelne na oboch konikoch

latvia
28. bře 2011

@mataharyy tak ak by mali byt moje oblubene prepojene tak, aby si sa nemusela preklikavat, to by museli byt preprogramovane vsetky jazykove verzie stranok asmiry, takze sa to momentalne neplanuje, kedze tato funkcia by bola vyuzivana len malou castou uzivatelov. ked sa doriesia vsetky prioritnejsie veci, tak sa to znova prehodnoti

mataharyy
28. bře 2011

@latvia zkusit jsem to musela 😎 Díky za info 😉

kalendarek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
camelinka
29. bře 2011

@latvia zdravim a mam dotaz, uz asi treti nebo ctvrty den mi nejdou vubec nahravat fotky do jednoho z mych albicek "Bude nas pet" ikdyz je zmensim . diky za pripadne vyreseni

latvia
29. bře 2011

@camelinka ahoj, skus fotky nahrat cez internet explorer ci to pojde, ak nie, daj vediet

camelinka
29. bře 2011

@latvia hmm jiny prohlizec nez Operu nemam a doted to normalne fungovalo ☹

latvia
29. bře 2011

@camelinka ono to obcas nahravanie fotiek haprovalo na inych prehliadacoch a na exploreri to islo. nevadi, opytam sa programatorov kde je problem

camelinka
29. bře 2011

@latvia dekuju, treba se to zase rozjede 😅

latvia
29. bře 2011

@camelinka ked sa nieco dozviem, budem ta informovat 🙂 ak by ti to nabehlo uz ,tak daj vediet

camelinka
29. bře 2011

@latvia ok diky 🙂