Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

chris_n
9. říj 2013

@isoldaeva... jo a taky jsem se dozvěděla, že přestože mám nastaveno, že osobní informace uvidím pouze já... tak to bylo vidět i ostatním uživatelům.... máte to nějaké rozbité.

pampalin
4. lis 2013

Dobrý den! Prosím o odpověď, zda jde smazat hodnocení prodejce nebo ho přepsat. Díky.

barborelka
6. lis 2013

Ahoj, na svém fotoblogu nevidím počet KZ jako to bylo na beremku. Čím to může být? Děkuji

partyzanka91
12. pro 2013

ahojky, stala se mi taková věc. Poprvé jsem o modrém koníku slyšela od známé a našla si ho přes hledáček na seznam.cz, ovšem vyjely mi tam samé slovenské stránky a slovenský web. myslela jsem tedy že se jedná pouze o slovenský blog a registrovala jsem se. Pak jsem jednou nahoru nevědomky zadala www.modrykonik.cz a našlo mi to čeksé stránky, ani jsem si to neuvědomila. Normál jsem se přihlásila a najednou jsem zjistila že mi nejdou přidávat fotky a zprávičky a nemůžu se dostat do profilu a docvaklo mi že sem na Slovenské verzi. Dala jsem si tedy na Slov. stránkách v nastavení změnu, že jsem z ČR (najdi jiný kraj než Slovensko) a přehlásila se, ale stejně mě to z české verze na profil nepustí a mé fotky a příspěvky tak nikdo z ČR nevidí ☹. Prosím dá se to nějak změnit abych byla úplně na českém

berenika39
12. pro 2013

@partyzanka91 vidíme, vidíme. jinak bych ti neodpovídala. tvůj profil je sice na MK SK , ale vidí ho všichni, kdo se tam přihlásí. a psát můžeš sem, tam, to je jedno. jen pokud bys zakládala diskuzi, resp. otázku, musíš při založení kliknout, jestli ji chceš zveřejnit jen na jedné nebo obou verzích. login je společný pro obě verze.

kajovaevicka
16. pro 2013

@isoldaeva okomentovala jsem fotku v albu jedné uživatelky. Za chvíli jí někdo jiný okomentoval úplně jinou fotku než já a mně se zobrazilo upozornění. To snad ne😀 Ani kdyby okomentovala stejnou fotku, tak mě to nezajímá, pokud mě neoznačila a neodpovídá mi. Doufám, že je to jen nějaká chyba, protože představa, že se mi zobrazí každý komentář, který někdo napíše k albu, kde jsem jednou okomentovala fotku... to snad ani nelze myslet vážně...

isoldaeva
16. pro 2013

@kajovaevicka Je to dočasná technická chyba, prosím vydržte, dáváme to dohromady. Děkuji za pochopení.

kajovaevicka
16. pro 2013

@isoldaeva To se mi dost ulevilo😀 Díky!!!

petrajavor
19. pro 2013

@isoldaeva Evčo vím, že teď jsou stránky v rekonstrukci a děláte co můžete, ale mk mi připravilo před Vánoci odvykací kůru...přes pc se mi nezobrazují komentáře u fotek, alb a když chci roz-kliknout a přečíst si koment u nějaké kz tak mám taky smůlu...už včera jsem měla tento problém dnes jako bonus jsou i ty kz....když jsem tu přes mobil nemám problém...jak dlouho bude asi trvat než stránky pojedou ok? Díky

isoldaeva
19. pro 2013

@petrajavor HM, těžko říci, jelikož vidím, že kolegové se tím trápí, snaží se stránky napravit. Takže je potřeba trpělivost. Snažíme se.

petrajavor
19. pro 2013

@isoldaeva no jeste ze funguje aspon ten mobil 😉 tak snad se brzo zadari a krasne Vanoce...

hojda
20. pro 2013

Můžu se zeptat na problémy s bazarem, pořád mi svítí zprávy i ty, které jsem už dávno přečetla.

garzonka
21. pro 2013

@pampalin Sama smazat hodnocení můžeš jen to, které jsi sama napsala. Hodnocení které ti napsal někdo jiný (prodejce, kupující) může smazat jen admin. Pokud ti někdo udělil hodnocení neprávem a on ho nechce vymazat, můžeš napsat adminovi a věc mu vysvětlit. Poté bude hodnocení smazáno (když admin uzná že je opravdu neoprávněné).

lucisa
22. pro 2013

Dnes jsem náhodou zjistila, že už nemůžu přecházet na SK verzi koníka, pokud jsem tady, příp. střechy, když jsme na CZ střeše atd. Proč tato možnost zmizela? Nebo je to mým google prohlížečem? Nebo jen dočasná situace?

miela
24. pro 2013

Dobry vecer,
Mam uz tyden problem cist a psat komentare 😒
A mam tablet postup na restart nevim jak na nem.
Dekuji
S pozdravem
Michaela

segra_bruni
27. pro 2013

Ted mi prijde ze uz to funguje 🙂 taky jsem s tim mela problem ... na tabletu od 24.12. ... do te doby na klasic.PCto mozna bylo OK ale ted uz nevim jiste, nejsem tu stale 😝 🙂 @miela

segra_bruni
27. pro 2013

@isoldaeva ... pro @lucisa /jen doplnuji 😉 /

isoldaeva
27. pro 2013

@lucisa Běžně lze přecházet.
Zkus oživit počítač dle následujícího odkazu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/cl...

Když budou problémy dále přetrvávat zkus otevřít tento odkaz a vše vyplnit pro objasnění problému
https://www.modrykonik.cz/bugreport/

lucisa
27. pro 2013

@isoldaeva aha, kouknu na to, já právě neměnila prohlížeč, všechno stejné a překvapilo mě, kam to zmizelo. Díky za info....

petrajavor
4. led 2014

@isoldaeva stále se s tím asi trápí co? jelikož já má stále stejný problém ☹

partyzanka91
11. led 2014

ahojky, mám pocit že nadpisy u diskuzí které jsem založila se s postupem času mění. Upravuje je někdo, například administrátor, aby byly přesnější a už nadpis aby diskuzi vystihl? Ne že by na tom tedy nějak hodně záleželo, jen mě to zajímá (například založila jsem diskuzi s názvem: Jsou to pohyby? a po nějaké době se název změnil na: V 17tt cítím lehtání v bříšku, jsou to pohyby? Tak bych jen chtěla vědět jestli to někdo upravuje

infokonik
14. led 2014

@partyzanka91 Ahoj. Ano, některé názvy se upravují, a to ze tří důvodů:
1. Někdo založí diskuzi, resp. otázku, z názvu není vůbec jasné, o co jde. To se týká hlavně nadpisů Pomoc!, Potřebuji radu...Kdo poradí! atd.
2. Pravopis - když uživatelka napíše už název s pravopisnými chybami 😉
3. Vyhledávání - součástí názvu by měly být určité znaky - klíčová slova - podle kterých je diksuze, otázka snadno "hledatelná", a objeví ji tak více maminek, které potřebují radu podobného charakteru. Je to tzv SEO, optimalizace pro vyhledávače, při vyhledávání uživateli se diskuze dostane na přední pozice.......

Tolik laické vysvětlení, tak snad stačí. Nemění se smysl, nemění se význam, obsah. Jen forma.

oktarina
18. led 2014

@isoldaeva pro maminky, které se (když už) připojují přes mobil... bude se spouštět aplikace MK pro smartphony? nebo projekt končí a padá s fotoblogama?

isoldaeva
21. led 2014

@oktarina Určitě se bude projekt vyvíjet. Přeci jenom doba dnešní i budoucí to bude vyžadovat. Mobilní verze se stále rozšiřuje a upravuje.

oktarina
21. led 2014

@isoldaeva super. Je nejaky time plan nebo je mozne sdelit alespon milnik pro spusteni?

isoldaeva
21. led 2014

@oktarina Time plan na toto zatím není přesně jednoznačný.

zrzzynka
23. led 2014

ahojky, chci se jen zeptat, jak a kde mohu napsat hodnocení prodvající maminky na bazárku? Kupovala jsem od maminky a ráda bych ji napsala hodnocení, děkuji 🙂

hailliejade
30. led 2014

měla bych dotaz - už nějakou dobu mám na MK i MS problémy se zobrazování komentářů, nemůžu nic označit že se mi líbí, přidávání příspěvků je občas na několikátý pokus, upozornění na komentáře a nové příspěvky mi zůstávají svítit, i když je přečtu ☹ nevím jestli je to problém jenom mého počítače, nebo je to stránkami? díky moc

berenika39
31. led 2014

@hailliejade doporučuji změnit prohlížeč, na mk to nebude, zkus🙂, někdy to pomůže 🙂

tiburcia
1. únor 2014

Ahoj, komunikace s adminy tu pro nikdy nebyla problémem...až na poslední dobu... admin ještě ani nečetl moje zprávy z 26.1. Chápu, že je tu hodně uživatelek, hodně problémů, ale pokud se to nestíhá, mělo by být adminů více. Vše je o komunikaci a ta tu hodně vázne.