Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aguaverde
autor
17. bře 2011

@ivett
Přiznám se, že nevím jak ti odpovědět 😅 O této kauze samo vím, ale jelikož jsem v tu dobu byla já i Chár nemocná, tak jsem tu byla fakt jen málo, a tudiž kauza šla mimo mne. Dopis ani nic okolo jsem neviděla, takže se nechci pouštět do závěrů jen zprozdředkovaných info.....Takže tohle je na vyjádření adminů co ji sledovali @martinjasen @janocka @latvia atd 😉
K dvojímu metru. Myslím že by tu neměl být! U mne aspoň není. U mě se nehraje na kamarádka a jiný uživatel (to ti leckteré potvrdí že jsem "prudila" i je 😀 ), prostě pokud se porušuje pravidlo, není problém pro mne vymazat, blokovat, upozorňovat ani ségru 😀

Pokud máš cokoliv dalšího,, nebo tě moje odpověd "neuspokojila" písni mi IP 😉

Agu

jajkaz
17. bře 2011

Chtěla bych se zeptat jesli by nebylo možné nějak udělat, aby při zobrazení stránky diskuze bylo vždy vidět celou tu modrou "lištu", kde je "můj fotoblog, můj bazar, interní pošta...... a pod tím ještě ten řádek s "moje oblíbená témata". Bylo by to rychlejší, než točit točit točit... (kolečkem).
Díky 😉

ivett
17. bře 2011

@aguaverde díky za reakci, víš on je problém v tom, že nikdo z těch, které jsi jmenovala se vyjadřovat k tématu "ta konkrétní adminka a její reklama" nechtějí, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že to doteď prostě nerozsekli a neřekli nic konkrétního, jen to, že buď je to snůška výmyslů a intrik proti zmiňované admince nebo je to provokace apod., ale že by se třeba zamysleli nad tím, že je to i provokace od té adminky, když musí vědět, že xxx dalších lidí ji tu zná a ví, že napojení na ten obchod má a přesto takhle okatě to tu reklamuje, když jiné za to maže a blokuje, mě to přijde přinejmenším sprosté vůči svým uživatelům, díky jejichž klikání jim skáčou korunky...
latvia a martinjasen zcela jasně prokázali, že za tou adminkou stojí, to jim nikdo nebere, ale doteď jsem prostě nečetla vyjádření a názor na tu konkrétní věc, co tu všem vadí, a to není ta adminka samotná, ale to, že si tu ona vesele může porušovat pravidla a jiní jsou za to trestáni...že se třeba nikdo nepozastavuje nad tím, že odešly další 3 super adminky kvůli jedné, za kterou tak bezmezně stojí, vždyť to musí trknout i slepého, že asi něco není ok, já fakt nevím jak jinak to dát vedení najevo, takže se pak není čemu divit, že tu mají uživatelky pocit, že je na ně zvysoka kašláno a všechno zametáno pod koberec...

tvoje odpověď mě uspokojila v rámci možností, já už to asi taky nebudu řešit, prostě mám pocit, že se tu ničeho kloudného od nikoho stejně nedočkáme, ať máš ty snahu jakou máš...

je to smutné a mělo by vedení mrzet, že jim blokli nebo samy zhnuseně odešly holky, které jim to tu v podstatě svýma příběhama a diskusema vybudovaly, chápu, martinjasen je nezná, nebyl tu až tak dávno, ty holky jsou tu od r. 2005, 2006, což je sakra dlouho a oni je klidně hodí přes palubu jakoby nic, člověka to holt zamrzí, asi už to tu nejsou ty stránky co byly kdysy, teď z nich čiší čirý byznys, což na jednu stranu chápu, na druhou je mi to líto...

no nic, končím, pěkný večer přeji...

rozarka65
17. bře 2011

Ahojky!🙂 Ráda bych do bazárku vložila inzeráty maškarních kostýmů,ale netuším,kam je zařadit...nejsou na malé děti,ale spíš na drobnější maminku či tatínka nebo starší děti...moc děkuji za radu...🙂

aguaverde
autor
17. bře 2011

😕 @jajkaz myslíš jako přidat odkaz na moje oblíbené témata přímo vedle toho můj fotoblog, můj bazar, atd???
@rozarka65 záleží zda je to pro rodiče nebo děti, asi bych to dala do dětí do komplety,soupravy a zvolila větší velikost (tak aby odpovídalo velikosti kostýmu)

aguaverde
autor
17. bře 2011

@ivett 😉 Chápu tě, též mne mrzí že ta aféra tu stále je aniž by byla vyřešena 😔 😔 Myslím ale že @martinjasen psal že nyní je mimo domov proto dodá později vyjádření, a doufám že konečně bude takové aby uspokojilo uživatelky natolik, aby aféra která tu vznikla, byla konečně uzavřena ke spokojenosti obou stran. 😉

rozarka65
17. bře 2011

@aguaverde děkuji...🙂

jajkaz
17. bře 2011

Když jsem na stránce úplně nahoře, vidím modrý proužek, v něm svůj nick, moje fotoalbum, můj bazar apod. Logo koníka, Fórum, Fotoblogy, Bazar.... Pod tím řádek "Fórum, kategorie ....." (když jsem ve svém oblíbeném tématu, tak ten řádek končí "Moje oblíbená témata").
A jde mi o to, aby ten horní modrý pruh a řádek pod tím byly stále vidět na obrazovce a posunoval se jen text v diskuzi, případně seznam diskuzí (když jsem v nabídce témat - fórum).
Příklad - když jsem u poslední odpovědi v diskuzi a chci se vrátit do přehledu diskuzí, musím točit kolečkem abych se dostala nahoru a klikla na fórum. Kdyby v horní části obrazovky byla pevná lišta s těmito nabídkami, bylo byl to podle mě rychlejší a pohodlnější.
Snad jsem to dobře vysvětlila 😅

ivett
17. bře 2011

@aguaverde já vím, že ty za to nemůžeš, ale tak jmenuje se to tu otázka pro adminy, a ty nejsi jediný admin, takže tohle vlastně ani řešit nemusíš, ale martinjasen nebyl mimo domov celý měsíc asi, měl dost možností se vyjádřit a ne se furt schovávat za to, že to musí probrat s vedením a podobné žvásty, názor má snad i vlastní ne? nebo prezentuje jen takový názor, co mu někdo do hlavy vtluče??? pochybuju...

osobně si myslím, že tu tohle bude viset ještě hodně dlouho, protože se žádné vysvětlení nikomu nedostane, tím hůř ale pro tyhle stránky,dost lidí si tu udělá obrázek, jak se tu s uživately, díky kterým to tu fachčí, jedná a půjdou jinam a že je kam...zvlášť hláška jasena, že "komu se nelíbí, může jít", jakože jsou si hodně jistí tím, že neodejdeme všechny, ale dost z nás ano, už teď na konkurenčních stránkách je přestěhováno několik celých diskusí a desítky uživatelů...podotýkám, že dlouhodobých uživatelů...

já být majitelem takto rozsáhlých stránek, tak se snažím si tu ty lidi udržet a ne mít na "komunikaci" lidi, co mi ty stránky v podstatě rozbíjí, protože se neumí konkrétně a jasně vyjádřit a maximálně řeknou "nelíbí se ti, jdi"...

ale tohle sem nepatří, to uznávám i já, bohužel všude jinde, kde se tohle načne, se to okamžitě smaže a dotyčný pokárá, potažmo blokne, proto si dovoluji to psát sem...

teď už ale fakt jdu, dobrou noc...

latvia
17. bře 2011

@jajkaz jj, pochopila som 😉
prekopiruj to este raz do tejto temy
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napad-pr...

janocka
18. bře 2011

@jajkaz zviditelnenie oblubenych diskusii sa planuje niekedy v buducnosti... kedy presne, to ti neviem povedat 😅

@ivett Martin bol okrem 1 dna cely cas mimo SR a za ten 1 den nebolo mozne vsetko vyriesit. Ked pride, tak to poriesime

ivett
18. bře 2011

@janocka já nechci být rýpavá, ale pokud byl po celý čas mimo SR, tak mazání a blokace mu šly hodně rychle, jen vyjádření pokulhává...ale ok, těšíme se na to, že se k tomu konečně nějak MK postaví...

janocka
18. bře 2011

@ivett este raz a naposledy: ohladom finalneho vyjadrenia a pripadnej zmeny pravidiel si musime vsetci v asmire sadnut spolu a prediskutovat to.

berynka
18. bře 2011

@janocka, a to se ještě doposud nestalo? 😕

janocka
18. bře 2011

@berynka ako tu uz bolo niekolkokrat pisane - Martin bol takmer cely januar, cely februar a vsetky marcove dni (okrem jedneho) mimo SR, takze sa to preto doposial nestalo.

kristi
18. bře 2011

no ja nevim, Martin je tady cca rok, nemyslim si, ze by nejak ovlivnil vase rozhodovani, to jste se mohli sejit i bez nej.....neni to prece reditel, ne? Krome toho existuje skype atd

janocka
18. bře 2011

@kristi nie je riaditel ale patri do teamu, je zamestnanec Asmiry, takze sme sa nemohli zist bez neho. O tom, ze existuje skype, samozrejme, vieme ale taketo veci chceme riesit vsetci spolu, osobne.
Viac sa na tuto temu vyjadrovat nebudem. Aguaverde jasne napisala k comu ma tato tema sluzit tak sa toho, prosim, drzte.

kristi
18. bře 2011

kez byste nam "povolili" se o tom nekde bavit. Jenze ono si clovek otevre soukr. diskuzi a stejne tam budete koukat 😕 podivej, mne to vsechno proste neni jedno a potrebuju slyset nejaky reseni a to fakt co nejdrive. Diky a hezky vikend

ivett
18. bře 2011

aguaverde napsala, že tato téma je k tomu, abysme pokládali dotazy adminům, já myslím že nic jiného neděláme 😕 😅
a souhlas s kristi, martin snad není majitel ani ředitel, je tu "jen" přes komunikaci, takže když se vedení na něčem dohodne, on je snad od toho, aby to tu sdělil ne? chápu, že je součást týmu, ale snad ne hlavní složka, to bez něj majitelé nemůžou nic rozhodnout? to by se mi asi jako majiteli nelíbilo být vázán na někoho, kdo je "jen" zaměstnanec...od toho jsem majitel a ředitel apod., abych si mohla rozhodovat o svém vlastním webu sama ne?

latvia
18. bře 2011

@ivett v tejto teme sa riesia technicke veci, pripadne ine veci tykajuce sa fungovania konika, ak ti nejde pridat fotka do bazaru, pripadne ti nefunguje interna posta, ale chces vediet ako sa sa nastavit fotoblog napriklad....v reale si mozes temu pozriet na MK.sk ako to tam funguje

kristi
18. bře 2011

@latvia uz asi podesate se tedy ptame, kde muzeme resit ( jak samy,tak s vami) to, co se delo a deje na konikovi ? Vsechny temata nam zamkl Martin a vsichni delaji mrtvy brouky.....myslim,ze tohle zajima vic lidi. Takze otazka zni, kde se muzeme o tomto bavit?

ivett
18. bře 2011

kristi asi v IP 😀 😀 😀

@latvia tak promiň, že mi přijde tohle téma vhodný na otázku, která se týká fungování téhle stránky, protože to, jaká je tu atmosféra přeci k jejímu fungování přispívá, když je tu dusno a děje se tu co se děje, tak to dost lidí odrazuje od toho sem chodit apod., proto přece musí být zájem to řešit, a kde jinde se na to máme furt ptát než v diskusi určené k dotazům ohledně stránky...
pokud jsem to špatně pochopila, tak se omlouvám, ale v tom případě by se téma mělo jménovat "otázky pro admina - čistě technické" nebo tak nějak...
asi jsem natvrdlá, tak se omlouvám no 😀

latvia
18. bře 2011

@kristi
@ivett ja neviem kolko krat vam to clovek ma zopakovat aby ste to pochopili, ale kedze vam to bolo uz viackrat povedane, nebudem sa snazit pisat to este raz. precitajte si prispevky vyssie, tam je odpoved.
a bavit sa o situacii na MK mozete kludne v IP, to vam nikto zakazat nemoze

ivett
18. bře 2011

@latvia no v IP nám to nikdo zakázat nemůže, a veřejně ano???
hele my nejsme natvrdlé, my ne, ale jak se ukazuje, pokud se člověk neustále nepřipomíná a nedotazuje dokola jak hňup, tak se jaksi nic neděje, takže proto se budeme prostě ptát furt dokola, dokud se nám jako slušným lidem od slušných lidí odpovědi nedostane, nebo pokud nás z pohodlnosti nebloknete jako spoustu dalších nicků...

už sem přispívat nebudu, ale jsem zvědavá, jestli se někdy opravdu něčeho od vás dočkáme, vsadím se, že nikoli, protože jednou bude pryč jasen, podruhé janocka, potřetí někdo z vedení apod., prostě kocourkov, proč mě to ale npeřkvapuje??? 😀

loučím se a nebudu vám to tu znepříjemňovat...

berynka
18. bře 2011

@latvia "bavit sa o situacii na MK mozete kludne v IP" - je tím myšleno POUZE v IP v rámci stránek MK, BRMS a MS???!!!

wjerushka
18. bře 2011

@latvia Já se taky přidávám. Bez ohleduna to co se stalo, přece návrhy nových pravidel sám Martinuznal jakopřínosné. Kde se jinde bavit, když se každé téma uzavře a jinde nejde získat informace, zda s eněco v této věci děje či ne, když zde chcete řešit pouze technické otázky. proč by topřes IP mělo jít a přes zamknuté téma např. ne? To nějak nechápu.

latvia
18. bře 2011

@wjerushka a ostatne ktore sa budu chciet neskor pridat, buduci tyzden vyjadrenie budete mat. staci vam to? lebo donekonecna nieco pisat tu nemienim. BUDUCI TYZDEN. ja neviem, napisala som to dostatocne jasne ze doteraz boli ine problemy kvoli ktorym to neslo? budte trosku ohladuplne k ostatnym uzivatelom a nepytajte sa kazda jedna to iste ked uz vam bolo povedane ze sa vyjadria! uz to fakt prehanate.tato tema nie je na to! pozrite si slovensku verziu tejto otazky pokial sa vyjadrujem nezrozumitelne 😔

dadous
18. bře 2011

no v IP si pokecaj tak maximalně dvě uživatelky, takže diskuze ve dvou 😀 no a ja si myslím, že se tady stejně nic řešit nebude, jak tu už někdo psal, vždycky bude někdo z adminu mimo, takže se nic nevyřeší, a necha se to vyšumět, a kdo se bude furt ptát a otravovat tak ten se jednoduše blokne 😝

aguaverde
autor
18. bře 2011

@dadous v IP si může pokecat více uživatelů, stačí je všechny vypsat do kolonky příjemci a ti když budou odpovídat tak stačí kliknout na odpovědět všem a odpověď přijde všem a furt dokola 😀 😉 takže ne že si pokecaj jen dvě ale klidně i 30 😉

dadous
18. bře 2011

@aguaverde no vidíš, to jsem vubec nevěděla 😅 dík 😵