Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

kajovaevicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hance09
11. črc 2012

já jsem taky na soukromých diskusích nenašla zámeček 😨

niccky.z
11. črc 2012

@jennyska - prosime o rychlu napravu a taky na strese zmizeli zamecky z diskusii taky jedna z mojich je volne dostupna!!!

kajovaevicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajovaevicka
11. črc 2012

Jinak se chci zeptat. Od teď budou na hlavní stránce opravdu vidět všechny soukromé diskuze a tím pádem i to, kdo do nich přispívá? Podle mě pak soukromá diskuze ztrácí smysl. Co na tom, že se do ní nedostanu, stačí když vidím, kdo do ní píše. Pro příklad- může tu třeba být zamčená diskuze Moje dítě je feťák. A všichni uvidí, že do ní píšu. Ale já přeci nechci, aby se to veřejně vědělo, proto jsem v uzamčené diskuzi.

Takže se ptám, opravdu to bude vidět pořád nebo je to jen další z chyb, které čekají na nápravu?

niccky.z
11. črc 2012

@kajovaevicka Evi tak uz to vypada ze je to uzamcene 😉

kajovaevicka
11. črc 2012

@niccky.z Už jsem koukala- díky, Veru🙂

peroli
11. črc 2012

@niccky.z @jennyska mohlo by se na úvodní stránku vrátit tlačitko na Moje oblíbené diskuze..? fakt se my nechce klikat na forum a rolovat dolů.. 🙄 😖 děkuju 😉

werumka
11. črc 2012

Prosím, když měníte názvy diskuzních podkategorií, chce to ještě zkontrolovat pravopis...
Nemoci (nikoli nemoce), Po porodU, "Dovolenka" taky není zrovna český výraz, vhodnější by byla "Dovolená", V rodinĚ (chybí háček).

kajovaevicka
11. črc 2012

@niccky.z Veru, já vím, že jsem fakt otravná, ale... Z hlavní stránky sice zmizeli zamčené diskuze, ale už se neobjevují ani ty moje. Takže když tam někdo něco napíše, tak se mi to neukáže na hlavní stránce, ale musím jít na Fórum, narollovat dolů a tam se podívat, jestli tam někdo něco nenapsal... Ach jo:( Jsem otravná, že?

mates22
11. črc 2012

prosím prosím já bych chtěla zpět "Moje oblíbené" ,rolovat na x-tou stránku fakt není nic moc

mualem
11. črc 2012

co to je??? to se vam moc nepovedlo! kdyz chci otevritdiskuzi, tak se mi zobrazi prvni stranka a ne nejnovejsi prispevek

berenika39
11. črc 2012

@mualem neklikej na jeí název, ale na poslední příspěvek, stejně jako to bylo v původním zobrazení...klikni vpravo od názvu na ten čas🙂

jijitka
11. črc 2012

Proč se mi téma, které bylo založené na SK stránkách, ale před změnou se zobrazovalo i na CZ Koníkovi (s označením SK + CZ) nyní na CZ stránkách nezobrazí? Abych ho našla, musela jsem přejít na SK a přidat si ho do oblíbených. Znamená to, že pokud bylo téma založené na SK a nemám ho v oblíbených, musím přeskakovat z jedněch stránek na druhé?? Docela komplikované.., nebo se to ještě změní??

jennyska
11. črc 2012

@kajovaevicka @mualem @jijitka @mates22 @peroli @hance09

Ahoj,

změny týkající se fóra se rozebírají zde: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mame-nov...
Najdete tam odpovědi na své otázky a pokud ne, vložte tam prosím dotaz a nebo návrh na zlepšení toho, co vám v novém fóru chybí.

Co se týče soukromých skupin, tak ty jsou zrušeny a zůstaly jen soukromé diskuze a otázky. Ve chvíli, kdy se přecházelo na nový vzhled se stalo, že šly vidět JEN všechny názvy soukromých skupin, ale ne jejich obsah ("vnitřek") 😉 takže se nemusíte obávat, že si někdo přečetl něco, co nebylo pro jeho oči...
Co však již nedělejte je to, že zveřejňujete někde linky na taková témata, protože tímto dáváte přístup každému do tohoto tématu. Pokud tady takové příspěvky s linky byly, smazala jsem je.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den 🙂
Jennyska
Asmira team

gabbika
13. črc 2012

Ahoj,

doufám, že jsem nepřehlédla podobný dotaz, ale chtěla bych se zeptat, zda tým MK neuvažuje o verzi pro mobilní telefony - nemyslím přímo aplikaci, to by bylo určitě hodně finančně náročné, ale spíše o uzpůsobení stránky pro prohlížeče mobilních telefonů.

Díky. G.

sven
17. črc 2012

@jennyska Ahoj, kde najdu seznam soukromých skupin? Teď v tom novém "vylepšeném" vzhledu a po roztřídění do nových kategorií se tu nějak vůbec nevyznám 😒 . Díky

bodlasek
18. črc 2012

Zdravím!
Je nějaký technický problém? Pokud dám odpověz vypíše se mi můj nick. Díky za odpověď.

sven
18. črc 2012

@jennyska - mám stejný problém jako bodlasek - máte zřejmě někde nějakou chybu!

romcovaklarka
18. črc 2012

@jennyska Tak to co píše bodlasek se mi taky děje, a dále když na hlavní stránce kliknu na odkaz "fórum", tak dřív se mi zobrazil takový ten rozpis kategorií a dnes se mi tam ukazuje toto (není-li to vidět, můžu to poslat někam mailem).

mates22
18. črc 2012

@jennyska přidávám se k bodlasek, také si odpovídám sama sobě (pokud nepřepíšu ručně, což je fakt otravné) ať už dám odpovědět komukoli. Ale koukám, že normálně v diskuzích si holky odpovídají, tak nevím, zda to dělá jen někomu. Prosím o nápravu. Děkuji

jennyska
18. črc 2012

@sven @bodlasek @romcovaklarka @mates22 Ahoj, vše je již opraveno 🙂 Díky za info. Mějte se fajn 🙂 J*

jennyska
18. črc 2012

@sven Ahoj, seznam diskuzí už není - jediné, co je nyní je seznam tvých soukromých diskuzí 🙂

puckal
18. črc 2012

Ahojky mám dotaz, nemůžu se od změny na MK dostat do soukromé diskuze TP říjen 2012 - Říjen 2012 - ale jsem tam stále povolená, když na ní kliknu, tak mi napíše, že neexistuje, ale ostatní se tam normálně dostávají a přispívají, do ostatních kde jsem se dostanu, co s tím můžu udělat??Díky

sven
18. črc 2012

@jennyska - to znamená, pokud by se chtěl člověk přidat do existující soukromé diskuze, tak mám smůlu? A založit novou soukromou diskuzi lze? Pokud ano, tak jak se to dělá?

jennyska
19. črc 2012

@sven Pokud budeš chtít jít do nějaké soukr.diskuze, musí ti o ní někdo říct, že existuje a poslat ti link. Novou diskuzi založíš stejně jako předtím. Fórum - soukromé diskuze - založit novou soukr. diskuzi 🙂

sven
19. črc 2012

@jennyska - díky za odpověď. Sice mi to přijde jako krok zpět (a nebo že byste tímto krokem chtěli omezit "emigraci" uživatelek do soukromých skupin?) 🙂

jennyska
19. črc 2012

@sven To vůbec ne, ale spíše šlo o to, že tato funkce nebyla moc využívaná. Málokdo si našel již fungující diskuzi, ale téměr vždy si vytvořil svou - novou. Poté tedy vznikalo xy skupin, v nich xy diskuzí, které ani moc nefungovaly, ale jen se zakládaly nové a nové, které se vyprazdňovaly. Vznikal tak seznam skupin (diskuzí) ála chaos, který málokomu něco říkal.

silente
19. črc 2012

Prosím prosím nefunguje mi možnost "odpověz". Když na to pod příspěvkem kliknu, v okénku mého příspěvku se nick toho, komu odpovídám, neobjeví. Všimla jsem si toho poprvé včera. Používám prohlížeč Chrome. Děkuji za pomoc.

motylekmn
19. črc 2012

@jennyska @janocka Nejsem sama, kdo je tim zklaman a velmi negativne ovlivnen, ze uz seznam soukromych skupin neni nikde videt. Ze to byl dle jennyscinych slov "chaos, ktery malokomu neco rikal"... tak ono se to dalo taky nejak roztridit, jako jste roztridili vsechno ostatni, ne? Kazda diskuse ma myslim nejaky popis pri zakladani. Mozna to castecne slo roztridit podle nej - ten popis asi "vidite"? Pripadne by zakladatele protestovali a nechali se preradit dodatecne jinam. Nebo neslo dat nejaky termin lidem, kteri maji soukrome diskuse, aby se zaradili do nejakych kategorii a do nove zakladanych pridat kolonku, kde by zakladatel musel vybrat urcitou kategorii diskuse? Aby to bylo taky prehlednejsi? A kdyby se nezaradili, tak proste viditelni nebudou? Kdyz se dobrovolne zaradi, tak budou? To by slo i ted, ne? Ja si myslim, ze by to byl velmi ceneny krok mnoha lidmi. Nekteri budou radi, kdyz nebudou nikde videt a jejich pokec bude skryt pred zraky vsech ostatnich, ale hodne lidi to naopak uvita, kdyz bude nekde aspon zverejnena existence jejich soukrome skupiny.

Timhle treba velmi utrpi regionalni skupiny, ktere jsou soukrome. Urcite i spousta jinych, ale ty regionalni jsou diskuse, na kterych treba maminky zijici v cizine dost visi a kvuli kterym sem na kone hlavne nekdy chodi. Jak ted ziskame nove cleny opravdu nevim. 😔 A ze i pres ten "chaos" k nam do tematu pro maminky zijici v USA (je na sk verzi, proto jsem zminila i @janocka) doputoval neustale nekdo novy. 😢 Ted uz nedoputuje. Takovych skupin musi byt hrozna spousta. A jsme velmi aktivni skupina a mame zajem o rozsireni. Velky zajem, nejsme skupina holek, ktere nove cleny uz absolutne nechteji, nepotrebuji a mini tu kecat jen v uzavrenem krouzku a nikoho dovnitr "nepoustet". Mame znovu prejit do verejne skupiny? Nebo mit i verejnou, kde obcas nekdo napise a rekne, at zajemci napisi tomu a tomu cloveku, ze ho prida??? Nebo o nas tady zajem neni? 😢