Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

hojda
21. lis 2014

@berenika39 Na hlavní stránce. Tam je jen výběr? Podle čeho se to vybírá????To nikdy nebylo. Pokud to funguje takto, tak končím s alby, protože v nich nejde vyhledávat a pokud se nezobrazí ani na hlavní stránce, tak to pro mne postrádá smysl....

berenika39
21. lis 2014

@hojda já nevím, na mě neotazníkuj 😉 😉 . já si myslím, že tam skáče jen sem tam něco,je to jako úvodka, aby to hezky vypadalo, vizitka. nevím. já jsem totiž už tady s někým o tom mluvila - psala ,že nemá alba - nikdo je nevidí - a já myslela, že je nemá na zdi vůbec, a ona myslela , že je nemá na té úvodce, kde je těch pár vedle sebe jako lákadlo stránky. jedna jsme se bavila o voze, druhá o koze.
proto reaguji. už mlčím.

hojda
21. lis 2014

@berenika39 To nebylo myšleno na tebe, jen mi opravdu hodně vadí, že se tu dělají různé změny a člověk se těžko dopátrává, co se vlastně děje a jak to funguje. Uvítala bych třeba nějaké IP, třeba jen těm, kdo o to mají zájem, kde by bylo info o novinkách a problémech. Když můžu dostat do IP reklamu na Tchibo, tak proč bych nemohla dostat nějaké užitečné informace.

berenika39
21. lis 2014

@hojda v pohodě, spíš jsem si říkala, jestli to není nedorozumění. napiš na tu potvoru podporu a uvidíš.

pernicek1
21. lis 2014

@isoldaeva Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak můžu přepnout bazar do starého vzhledu? Přepla jsem si ho do nového, ale zjistila jsem, že tam nejdou přidávat položky do oblíbených, tak bych se chtěla vrátit k tomu původnímu vzhledu.

Děkuju za radu

infokonik
21. lis 2014

@pernicek1 Ahoj, na starou verzi bazaru se vrátíš pomocí prokliku na hlavní stránce bazaru Vrať starý vzhled bazaru, je to hned nad kategoriemi. Do oblíbených si inzerát přidáš tím, že klikneš na ikonu hvězdičky vlevo hned vedle názvu inzerátu. Oblíbené pak vidíš ve své Wishlistu v horní části bazaru. Plus hned vedle najdeš pomocníčka Jak funguje bazar? 😉

pernicek1
22. lis 2014

Jo takto! 😎 Tak super, já jsem pořád hledala tlačítko "ulož" nebo "wishlist" 🙂

Paráda, tak tím pádem nemám důvod měnit na starou verzi 🙂

benjik
22. lis 2014

Ahoj,nejdou mi nějakou dobu vkládat fotky přes mobil.Adobe mám,i prohlížeče jsem zkoušela nové i aktualizace.Čím to může být? Dřív to šlo.

isoldaeva
22. lis 2014

@hojda Raději veškeré chyby ohlas na Podpoře. Všechny, jelikož pak se mnohem rychleji a úspěšněji dají věškeré chyby najít a napravit je.

infokonik
22. lis 2014

@benjik Ahoj, to bude nějaká chybka. Zatím ti můžu doporučit jen obecné: https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/ Třeba poradí někdo, kdo funguje přes mobil častěji. Jinak je tu možnost nahlásit chybu.

benjik
22. lis 2014

@infokonik díky

olusenka
30. lis 2014

Ráda bych se zeptala na bazar: když je u oblíbeného inzerátu popisek "prošlý", co to znamená, jak k tomu dojde? Je daná věc pravděpodobně stále k mání a dotyčný třeba jen neaktualizuje inzeráty? A pokud je to tak, po jak dlouhé době neaktualizace k tomu dojde? Děkuju.

infokonik
1. pro 2014

@olusenka Ahoj. Ano, takový inzerát nebyl 30 dni aktualizovány. Pokud mas o věc zájem, zkus na tento inzerát odpovědět a uvidis 😉 Bud inzerent jen nezaktualizoval své inzeráty nebo na stránce vůbec nebyl. Muže mit ale nastavene, ze pokud odpovis na inzerát, přijde mu upozorněni na email. A nebo je věc už prodaná. To nezjistis, pokud se nezeptas 🙂

vevina14
8. pro 2014

Mám na vás dotaz, chtěla bych vkládat fotky do skupinek, jedině, kde mi to jde je na mém fotoblogu, ale nikdy jinde nemohu, třeba v háčkování nebo tipy na dětské pokoje atd. Jak to, že někomu to jde a mě ne? To musím mít nějaký speciální přístup? Díky za radu

infokonik
8. pro 2014

@vevina14 Ahoj. Otevřeš Skupinu, do které chceš napsat. Pod rámečkem, kam příspěvek píšeš, je zelené plus s popisem "Přidat fotky". Klikneš, vybereš fotku a ta se nahraje.
Fotky můžeš přidávat k jednotlivým příspěvkům, ne k jednotlivým komentářům pod příspěvky.
Pokud budeš potřebovat dále pomoci, napiš, hezký den.

vevina14
8. pro 2014

To chápu, že mohu přidat právě ke svému příspěvku, ale mě se tam právě žádné zelené plus neobjeví ☹

vevina14
8. pro 2014

@infokonik tak už to funguje, nevím, ale předtím se mi tam fakt zelené plus neobjevovalo, možná chyba prohlížeče? Díky.

infokonik
8. pro 2014

@vevina14 Ano, to je nejčastější - stačí změnit prohlížeč, případně jen stávající povýšit🙂, použít vyšší verzi. Hezký den.

hanula11
14. pro 2014

Mám už několik dní bloklý inzerát -Chlupatka Okay na 3-4 roky - 104
JE DÁVNO OPRAVENÝ, PÍŠETE ŽE HO ODBLOJUJETE DO 2-3:DNŮ, JE TO SNAD UŽ TÝDEN.
Vše jsem opravila, pomazala co se nelíbilo, ráda bych Věděla proč JEŠTĚ NENÍ ODBLOKOVANŽ?
Není na něm nic závadného,
díky za ODBLOKOVÁNÍ.

infokonik
14. pro 2014

@hanula11 Ahoj Hanulo, inzerát už mas opraveny, takže ti ho opět spustíme a pridavame omluvu za zdrzeni. A proč nám odblokovani trvá dele? Máme hodne prace 🙂 Inzerátu je opravdu hodne a také jich hodne porušuje pravidla bazaru. Zkontroluj si tedy raději všechny své inzeráty, at ti je nemusíme opět blokovat. Pridavam link na pravidla bazaru https://www.modrykonik.cz/rules/#bazaar Namátkou zminim, ze bazar neslouží k vymenovani, v inzeratech se nepíše velkými pismeny a nepouzivej slovo nové 😉

hanula11
14. pro 2014

Mně nenapadlo, že se nemůžu zeptat, zda někdo nemá naše oblíbené slimky ve větším čísle. Jinak snad už mám Vaše pravidla v malíčku 🙂 😉 😀

infokonik
14. pro 2014

@hanula11 Presto si raději všechny své inzeráty projdi a zkontroluj. Opravdu se zamer na ta velká písmena, slovo nové... Venuj tomu cas 😉

hanula11
16. pro 2014

https://m.modrykonik.cz/market/vanoce/r4wv/adve...

Dal by se také prosím už odblokovat?
Je opravený jak jste chtěli a zastavený už týden.

Diky, HF

infokonik
16. pro 2014

@hanula11 Ahoj Hanulo. Nedal 😉 Není totiž podle pravidel. V inzerátu nabizis, ze vyrobis vánoční věnec. Zkus si prosím znovu procist důvod blokování - tím je, ze v bazaru není možné nabízet výrobu na zakázku, na praní. Znamená to, ze každý inzerát, který je ve znění vyrobim, upletu apod., do našeho bazaru nepatří. A tohle není jediný inzerát tohoto typu, který v bazaru mas. Můžeš ale nabízet hotové výrobky. Pro bližší vysvětlení to znamená, ze první věnec výrobis a pak ho tu můžeš prodavat. Chapes? Pokud to mám vysvětlit ještě lip, klidné nápis a já se pokusim.
Tvoje inzeráty opravdu nejsou v pořádku, přestože si to zřejmé myslis. Od doby, co jsme si tu psaly minule, jsi žádný svůj inzerát neupravila. Potrebujes víc vysvětlit, kde je problém? Četla jsi pravidla? (Posledně jsem ti posílala odkaz) Opravdu je třeba, aby sis inzeráty opravila. A to do konce tohoto týdne, pak už ti je zablokujeme, aby to bylo ferove k ostatním.
Takže žádná slova psaná velkými písmeny (DOPORUCUJI!!! apod.), slovo nové náhrad na nepoužité, nenabízej výrobu na zakázku, bazar neslouží k vymene, cena musí byt jasné dana. Pokud potrebujes další vysvětlení, nápis mi 🙂

hanula11
17. pro 2014

https://www.modrykonik.cz/market/vanoce/r4wv/ad...

TAK UŽ JE OPRAVENÝ, lépe už to nevymyslím.
Inzerát neporušuje žádné Vaše pravidlo,
HF

infokonik
17. pro 2014

@hanula11 Super! Jen nezapomen upravit i ostatní své inzeráty 😉

hanula11
17. pro 2014

opravuji aby byly podle pravidel, snad budou

schnek
29. pro 2014

Nebylo by možné trochu zevšeobecnit možnost zadávání, odkud jsme? Mě se třeba nechce úplně konkrétně slepičit, ze které části Plzně jsem, ale zase bych ráda měla v pasu město nebo alespoň okes.

infokonik
29. pro 2014

@schnek Ahoj, predavam na @isoldaeva 🙂

hanula11
31. pro 2014

Toto a vše opraveno
https://www.modrykonik.cz/market/detske-tricka-...
A jen z principu - kdyby tu nebylo hafo stejně "špatných" inzerátů, nedělala bych je tak jak byly - moje - proti Vašim pravidlům.
A HEZKÉHO Silvestra.