Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majda.h
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
15. dub 2011

@majda.h inzeráty ti byly zablokovány z důvodu komerční inzerce, je to u každého inzerátu jasně uvedeno 😉

monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ani3012
15. dub 2011

ak budem z akéhokoľvek dôvodu blokovaná tu na MK, tak nebudem sa môcť prihlásiť ani na mojasvadba a modrastrecha pod týmto nickom ?
ak je niekto blokovaný,tak je možné to označiť v profile alebo v pase ?
Teraz tam je písané, že je neaktívny,ale človek nevie,či pre blokáciu alebo len dlhodobé neprihlásenie
Ak je človek blokovaný,prečo sa automaticky nezmažú jeho fotoalbumy a fotky v pase ? Napr. som si všimla ,že užívateľka kradla fotky a po zablokovaní som sa pozerala na jej ukradnutú profilovku a "jej" deti aj fotoalbum
ďakujem za odpoveď

aknel2002
16. dub 2011

proč jsou alba se skřítky apod. ok, a alba s pokrmy pro děti, o které měly mnohé maminky zájem byly smazány? 😲 proč neplatí jedna pravidla a měří se dvojím metrem? tomu říkám spravedlnost a svoboda slova a projevu 😝

esterka610
16. dub 2011

Koukala jsem do seznamu uživatelů a jsem tam vedená jako neaktivní za posledních 7 dní 😕 proč,když se kažý den přihlašuju? 😲 😲

latvia
16. dub 2011

@ani3012 ak ti bude zruseny nick, nebude sa uz dat prihlasit na ziadnej asmirackej stranke. ak nevies, ci je niekto iba neaktivny alebo blokovany, mozes sa informovat v ip pre blizsie info. blokovanym uzivatelom mazeme fotky, moze sa stat ze sme na niektore zabudli, ak take mas, posli mi info do IP.

@esterka610 mozilla obcas robi taketo problemy, skus sa prihlasit cez iny prehliadac, ci budes svietit ako aktivna.ak nie, napis mi IP

latvia
16. dub 2011

@aknel2002 o ktory album ide?

aknel2002
16. dub 2011

pro příklad je jich tady víc i jiných uživatelů https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lura/album/s...

nika70
16. dub 2011

Může mi někdo zodpovědět dotaz, zda je již technicky vyřešen problém mazání uzavřených diskuzí, ve kterých už nemáme zájem pokračovat? Myslím tím nejen uzamčení diskuze, ale přímo smazání.

esterka610
16. dub 2011

@latvia díky moc,v jiným prohlížeči svítím 😀

latvia
16. dub 2011

@nika70 hod mi prosim link na danu temu

dexonka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dupla
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skaredka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dexonka
17. dub 2011

dobré ráno,mám dotaz,pokud nesouhlasím s príspěvkem nějaké uživatelky,kde můžu reagovat,aby mi nebyl příspěvěk smazán?? to ji mám psát do IP když jeji příspěvek je veřejný.......?????

latvia
17. dub 2011

@dexonka mozes jej napisat do IP, mozes ju spomenut vo svojom fotoblogu so @ pred nickom, pripadne jej napisat verejne do jej fotoblogu, alebo napisat do nejakej prislusnej temy, napr.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mazani-t...
tato tema nie je na diskusiu, je na informovanie v pripade nejasnosti

dexonka
17. dub 2011

@latvia děkuji 🙂 😉

nika70
17. dub 2011

@latvia prosíme o smazání této diskuze:

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nadvodov...

děkuji

latvia
18. dub 2011

@nika70 vyjadrenie ohladne mazania sukromnych tem tu uz bolo

Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia. O tejto informacii je upozorneny kazdy zakladatel sukromnej skupiny pri jej zakladani. Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina. Sukromne skupiny nemazeme. Jednotlive temy v skukromnych skupinach nemazeme. Ak sme v minulosti nejaku temu vymazali, aktualne uz to nie je mozne. O tom kto vidi sukromne skupiny rozhoduje zakladatel sukromnej skupiny.

bertica.h
18. dub 2011

ešte raz kladiem otázku na ktoru mi nebolo zodpovedané a dost ma štve:

možem sa ohradit niekde ked niesom spokojná s tým,že mi bola zmazaná fotka v portrete?už mám tejto hnusnej cenzury na MK dost,myslím,že to nebude dlho a nebudete mat koho cenzurovat,pretože to,že chcete mat na fore poriadok chápem,ale čo je vela,to je moc.
a čo,že som na fotke s okuliarmi,oči vidno je,ak by som stiahla na nete hocaku inu fotku jikdy by ste nevedeli či to som,alebo niesom ja!!!

bertica.h
18. dub 2011

@latvia ked si nájdem 2hodiny času možno si prečítam a budem nad tým rozmýšlat,alebo sa z MK rovno odregistrujem(dá sa to?) pretože niesom schopná si už uveodmovat čo možem alebo nemožem a prestáva ma bavit dávat si pozor či fotka ktoru dám do almumu je tá vhodná,či tam nemáme vycerené zuby moc,alebo málo,či tmavost okuliarí v mojom profile je akceptovatelná alebo nie,či dokonca či mi pramienok vlasov nezakrýva nebodaj oči..