Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

anky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makak21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maartinka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maartinka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
18. dub 2011

@maartinka1 Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia. O tejto informacii je upozorneny kazdy zakladatel sukromnej skupiny pri jej zakladani. Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina. Sukromne skupiny nemazeme. Jednotlive temy v skukromnych skupinach nemazeme. Ak sme v minulosti nejaku temu vymazali, aktualne uz to nie je mozne. O tom kto vidi sukromne skupiny rozhoduje zakladatel sukromnej skupiny.

maartinka1
18. dub 2011

@latvia ale mnoho mamin zde uvedlo, že tomu tak není? Tak co je pravda?

anky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
18. dub 2011

@maartinka1 mam to napisat este raz? ak maminy neveria, zial, nemozem s tym nic robit.kto nechce verit tak neuveri

maartinka1
18. dub 2011

celkem mě to zarazilo a trochu se teď děsím, co jsem na sebe všechno v soukromé diskusi řekla, aby to teď nečetl někdo, kdo nechci.

maartinka1
18. dub 2011

@latvia ale vždyť těch maminek je tady tolik, co to tvrdí, tak já tedy nevím, kde je pravda ☹ jsem z toho dost v rozpacích 😖

anky
18. dub 2011

a já vidím, že se ani osvětlení, co je technický dotaz nedočkám 🙂 jak ho správně formulovat? 😕

latvia
18. dub 2011

@maartinka1 je uz na kazdeho zvazeni komu bude verit. nase stanovisko tu opakujem cely den.

latvia
18. dub 2011

@anky precitaj si uvodny prispevok tejto temy

anky
18. dub 2011

@maartinka1 párkrát se mi omylem stalo, že mě označili holky v jiné diskusi. Měli tam jednu Anky... a tak ve zmínkách o mě jsem si mohla přečíst první větu, na jejich uzavřené stránky jsem se nedostala. Jak je to s nahlížením adminů do soukromých témat nevím, ale myslím, že technicky to asi problém není 😉

anky
18. dub 2011

@latvia děkuji odpověď 😉

maartinka1
18. dub 2011

Tak asi teď budu raději velmi pečlivě zvažovat, co o sobě napíši, byť v soukromé diskusi. Celkem mě znepokojuje pocit, že je asi technicky možné nahlížet a číst velmi soukromé, často i intimní záležitosti. My jsme parta samých žen a nechci, aby to četl chlap.
Přesto děkuji za vysvětlení @latvia

schnek
18. dub 2011

neplánujete zavést možnost, že by se dalo někde kliknout, aby se uživateli nezobrazovalo info o smazaných příspěvcích? nějakej chci-nechci knoflík? Diskuze plná smazanin je dosti nepřehledná 😖

latvia
18. dub 2011

@schnek napad celkom dobry 🙂 skus ho napisat sem
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napad-pr...
uvidime co sa s tym bude dat robit.

lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
motylekmn
18. dub 2011

K tomu zavinaci v soukromych diskusich a zobrazovani se i byt jen par slov. Taky v tom vidim osobne dost problem. I jsem touzila zmenit nick, jen ze to nejde, ze... dvoji nick se neodpousti. Ale jsem teda motylekMN, holky to obcas popletly, napsaly @motylek a chudak ten druhy motylek si tech zavinacu do nasi soukrome diskuse asi obcas celkem dost uzil. Timhle zdravim, kdyz ji tu takhle "vzpominam". 😉 Neznam ji, ale vim, ze tady nejaky motylek bez toho MN je. A podobnych nicku, kde si to lidi proste pletou, tech je tu taky fura. Takze jestli "soukromi", tak "soukromi". Tohle byste meli nejak osetrit. Kdyz se v diskusi oslovujeme, tak mi proste rikaji jen motylku... ale kdyz vzpominaji, tak s tim MN. jenze obcas se holt zapomenou. Nevadilo by mi, kdybych ten zavinac teda ve vzpominkach nevidela, kdyz to zvorou, ale ze i ten kousek pak vidi nekdo jinej, to je trosku blby. Snad by to slo predelat, aby kdyz je to ze soukrome diskuse, kam nekdo nepatri, tak by se mu to nezobrazilo...

nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
18. dub 2011

@motylekmn menit tuto funkciu neplanujeme. V sukromnej skupine aj vo verejnej odporucame klikat na Odpovedat, tak sa uzivatelia vyhnu zmienovania sa inych uzivatelov - nehrozi zamena nicku

motylekmn
18. dub 2011

No vida, dalsi "technicky problem". 😀 Tentokrat mi teda moc nevadil. Sice je nika70 nahore uz smazana, ale dala mi tam zavinac, tak se mi aspon cast ukazuje ve "vzpominkach". Taky "zvlastni".

motylekmn
18. dub 2011

@latvia no ja si na to davam osobne pozor, ale proste ostatni ne.

ivett
18. dub 2011

já tu jsem jediná ivett bez čísla, pak je tu např. ivett25 apod., a hodněkrát se mi ukáže červená zmínka o mě a já to nejsem, protože dotyční zapomenou dopsat i číslo toho nicku ivett, tohle bysme měli nějak domyslet a dořešit...

latvia
18. dub 2011

@ivett menit tuto funkciu neplanujeme. V sukromnej skupine aj vo verejnej odporucame klikat na Odpovedat, tak sa uzivatelia vyhnu zmienovania sa inych uzivatelov - nehrozi zamena nicku

motylekmn
18. dub 2011

No mozna az tu bude latvia79, martinjasen007, ikarkulka001 nebo janocka00abc, tak to zacne vadit i vam 🙄 . Ale jinak diky za odpoved. Ja bohuzel neovlivnim to, na co klikaj jini a jak si zkracuji odpovedi. 😢 Treba kdyz nekdo dejme tomu vecer docita diskusi a je toho na 2 strany a vic, tak kdyz docte, tak proste smahem reaguje na vic veci v jednom prispevku. A nelistuje nazpatek, aby si "zavzpominal" pred "odpovez". A taky bohuzel spolehaji na to, ze nas je tam par, tak ze si to "pamatujou". Ale proste nepamatujou, stava se to porad. Tak nic, diky.