Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
25. kvě 2012

@garzonka Ahoj Garzonko, je to tím, že takovou funkci na stránkách nikde a v ničem nemáme a ani mít neplánujeme. Když dáš např. na komentář: To se mi líbí a potom to se mi nelíbí, tak se zobrazí uživatelce jen to, že se ti to líbí a ne už odlajkování. Hezký den, Janča 🙂

jennyska
25. kvě 2012

@hlasil Ahoj, kolekce se v ninja gallery záměrně nezobrazují, není to tedy chyba a uvidíme, jestli s jejich zobrazováním do budoucna něco uděláme. Jinak k těm mobilním telefonům - s vypnutým javascriptem určine ne.
Hezký víkend 🙂
J*

romcovaklarka
25. kvě 2012

@jennyska Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy se budou dát psát / upravovat články v IE9, nebo jestli se s tou funkčností vůbec počítá. Děkuji.

Jinak super změny na bazárku v třídění apod., jen tak dál 🙂

jennyska
25. kvě 2012

@romcovaklarka Ahoj, časově ti přesně asi neřeknu, kdy se v IE9 budou moci články psát-upravovat, ale snad postačí info, že na tom pracujeme. Akorát je toho na úpravy a inovace dost, takže to datum opravdu teď střílet od pasu nechci. 😉 Měj se fajn, J*

PS: děkujeme 🙂

peroli
30. kvě 2012

@jennyska mohla bych poprosit o "otevření" stránky i pro SK, aby to mohly mít holky ze Slovenska v oblíbených? Přísahala bych že jsem na to klikla ale asi to bylo trošku bokem.. 😅 Děkuju moc.. 😵
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipan...

lucisa
30. kvě 2012

@jennyska mám dotaz, nemůžu nikde najít ikonku, kterou si přidám uživatelku do přátel... Kdysi jsem to našla snadno v jejím fotoblogu a ona mi to v IP potvrdila, teď nevím, kde to hledat. 😔
Dá se to ještě, doufám? Prosím o radu... kují 🙂

petrajavor
30. kvě 2012

@lucisa to se dá i teď...když klikneš na uživatelku a otevře se ti její profil,na pravé straně je její pas,fotka+roky a pod tím najdeš tlačítko "přidat .... jako přítele" pak to pokračuje údaji jako je registrace,příspěvků,inzerátů adt. 😉

lucisa
30. kvě 2012

@petrajavor děkuji 😉

jennyska
30. kvě 2012

@peroli Hotovo 🙂 Měj se fajn, J*

berenika39
1. čer 2012

@jennyska ahoj, je to tak, že když si chci přidat diskusi do Oblíbených, musím kliknout na Líbí se mi? Když mě se ta diskuse vůbec, ale vůbec nelíbí, jen ji chci sledovat, tak přeci ji nebudu "lajkovat 😀 "...jinak to nejde?
A ještě jeden dotaz - jeden čas jsem měla na první stránce takovou jinou grafiku, s velkým tlačítkem Přihlaš se, bylo to docela fajn, a je fuč🙂. Kde?

jennyska
1. čer 2012

@berenika39 Ahoj, ano je to tak - je třeba kliknout na Líbí se mi a tím se přidá do oblíbených - jiná cesta není 🙂 A rámeček s Přihlaš se jsme vypli, protože je tam prostor pro reklamu, která bez jeho vypnutí nemohla běžet, bránil překlikům na dalším stránky a nezvýšil počet registrací 😉 Měj se fajn. J*

reruna
1. čer 2012

@berenika39 @jennyska nešlo by třeba přejmenovat to tlačítko u diskuze z "To se mi líbí"na "Sledovat diskuzi"?

berenika39
1. čer 2012

@reruna
@jennyska
Hm, to by bylo příjemnější, nebo mě napadla Moje diskuse. Prostě je moje - a je fuk, jestli oblíbená nebo odstrašující.

jajulik
1. čer 2012

Chtěla bych někoho smazat z přátel ale věta "Odstraň "xxxx" z tvých přátel" tam u něj dole v pravo prostě není ☹ .. Co s tím?

lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
4. čer 2012

@jajulik Ahoj - je to ztm funkce, která není nainstalována, ale určitě se na stránkách do budoucna objeví. 😉

lucenek
4. čer 2012

@jennyska A co v bazaru přidat kategorii věnuji?V dotazníku má toto nejvíc lajků, na téměř každý návrh je odpověď jen toto stále nic

jennyska
4. čer 2012

@lucenek Tuto kategorii v bazaru neplánujeme.

lucenek
4. čer 2012

@jennyska Aha, stačilo zadat odpověď a přiřadit, jak je vidno z reakcí uživatelů, dost lidí by kategorii věnuji uvítalo a tím pádem ji zbytečně lajkovalo

jennyska
4. čer 2012

@lucenek Stačí si v bazaru zadat slůvko daruji a vyjedou všechny inzeráty, které jsou daruji - neoplatí se nám vytvářet speciální kategorii Daruji a v nich opět všechny podkategorie jako v běžném Prodávám.

lucenek
4. čer 2012

@jennyska Tak to snad ani nikdo nemohl čekat, že by sekce Daruji byla dále rozdělena, jen by tam byly všechny inzeráty k darování, výrazně by to zjednodušilo vyhledávání

lucisa
4. čer 2012

@jennyska Aha, taky jsem si říkala, kam zmizlo to velké Přihlaš se, jak píše @berenika39 .....

Ale k věci, všimla jsem si, že na SK verzi mají nějaký bazar +, který je placený bez reklam, co to přesně obnáší a bude to i na CZ verzi?

garzonka
4. čer 2012

@lucisa Podla mna je to nieco podobne ako na bazosi "topovanie inzeratu" ....

lucisa
4. čer 2012

@garzonka já si to myslela, jen mě zajímala ta technická stránka, jestli si musíš zřídit účet jako třeba na Aukru nebo to platíš smskou a taky to, proč to na jedné verzi je a na druhé ne......

garzonka
4. čer 2012

@lucisa na SK verzii je to velmi strucne vysvetlene https://www.modrykonik.sk/bazar/plus/, osobne si myslim ze casom to bude aj na CZ konikovi...ale tak pockajme co odpovie jennyska 🙂

katyxq
5. čer 2012

Nevím, jestli se mi to jen nezdá, ale když vložím novou fotku do alba (otevřeného jen pro registrované nebo pro všechny), tak se neobjeví mezi novými krátkými zprávami, články a fotkami. Na hlavní stránce Koníka se přitom zobrazí a mezi Oblíbené a od přátel taky.

jennyska
5. čer 2012

@lucisa Ahoj, zatím tento bazar plus běží jen na SK verzi a plánujeme jeho zavedení i na té české. Časový horizont bych ale nerada uváděla, protože proces programování, zavádění SMS plateb aj. je časově náročnější. 😉 Extra účet tedy nebude, plusko bude probíhat na dosavadním uživatelském účtu. Hezký den 🙂 J*

katyxq
6. čer 2012

A když vložím krátkou zprávu, tak se zobrazí normálně, článek jsem v poslední době vkládat nezkoušela, takže uněj netuším. Zkoušela jsem se dívat od kamarádky a ty mnou přidané fotky se mezi krýtkými zprávami, články a fotkami (tady https://www.modrykonik.cz/fotoblogy/) opravdu neukazují, divné.

jennyska
7. čer 2012

@katyxq Ahoj Katyxq 🙂 Už by se to mělo v pořádku zobrazovat. J*

katyxq
7. čer 2012

@jennyska Děkuju moc 🙂.