Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ma_ia
18. bře 2015

@isoldaeva Děkuju.

davidjitka
18. bře 2015

Ahoj, už od včrejška mi nefunguje laikování a přidávání komentů (jen KZ). Zkoušela jsem ctrl+F5, pak i aktualizaci Mozilly a stále nic ☹. Co s tím můžu ještě udělat? Děkuji

davidjitka
18. bře 2015

@isoldaeva Teď jsem koukala, že mám podobný problém jako @ma_ia, akorát teda fotky jsem nezkoušela. Máma taky vyplnit to nahlášení chyby?

ma_ia
18. bře 2015

@davidjitka Taky to nejde už od včera☹ Píšu tedy na ten link, co mi isoldaeva poslala.

zvargova
18. bře 2015

už pár dní 8 stejných příspěvků fotoalb na hlavní zdi 😀

infokonik
18. bře 2015

@zvargova O tom víme, je to dlouhodobější problém, který řešíme.

davidjitka
18. bře 2015

@ma_ia Tak já ho taky zkusím poslat 🙂

isoldaeva
18. bře 2015

@zvargova Je to v rámci úprav, které programátoři řeší.

isoldaeva
18. bře 2015

Holky, co máte problémy s vkládáním komentů nebo s lajkováním apod. Pravděpodobně užíváte starý mobil alebo prohlížeč.
Prosím, otevřte si následující link:
https://podpora.modrykonik.cz/info/
Informace zkopírujte a poté je udejte na https://podpora.modrykonik.cz/.
Děkujeme.

ma_ia
18. bře 2015

@isoldaeva Hotovo, díky.

davidjitka
18. bře 2015

Tak jsem zkusila ještě přes Google chrome a funguje to...díky za rady 🙂

isoldaeva
18. bře 2015

Raději vysvětluji obecně:
Modrý koník podporuje nativní mobilní internetové prohlížeče v systémech iOS 7 a vyšší, Andorid 4.0 a vyšší.
Máte-li starší typy, je potřeba si systém aktualizovat, pokud to mobil umožňuje.

V případě běžného internetového prohlížeče: Klikněte na podpora.modrykonik.cz. Nad textovou tabulkou se zobrazuje informace, v jakém stavu je váš internetový prohlížeč. Např. : Váš internetový prohlížeč Chrome 41 je aktuální.
V opačném případě, máte-li zastaralou verzi, tak je vhodné nainstalovat novější.
Modrý koník doporučuje internetové prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Internet Explorer 10+.

madulinka
18. bře 2015

@isoldaeva prosím, od včerejška mi nefunguje přidávání komentářů pod zprávy, ani nemůžu dávat liky, mazat zprávy. Funguje jen napsání nových zpráv. CTRL + F5 napomohlo.. Děkuji za prověření, co s tím mám.. madulinka

infokonik
18. bře 2015

@madulinka Ahoj, odpovědi na podobný problém jsou výše. Shrnu: zkus zaktualizovat prohlizec, pokud to nezafunguje, zkus se přihlásit pres jiný prohlížeč, pokud nepomůže ani to, nahlas chybu pres odkaz uváděný výše.

madulinka
18. bře 2015

@infokonik ahoj, nefunguje, proto jsem nahlásila problém dle návodu...

infokonik
18. bře 2015

@madulinka Pokud jsi nahlásila problém pres tento link https://podpora.modrykonik.cz/open.php , budou se tím zabývat technici a od nich taky dostaneš odpověď 😉

lennel2
25. bře 2015

holky, chtěla bych zadat inzerát a nejdou mi vkládat fotky, vše vyplním a máčknu "přidej fotky..." a nic 😢 . Nevíte kde by mohla být chyba?? Lenka

infokonik
26. bře 2015

@lennel2 Ahoj, už jsi zkoušela body 1-3 z přiloženého odkazu? Pokud ano, prejdi k bodu pět 😉 https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/

betelgeuzz
1. dub 2015

Jde nějakým způsobem aktualizovat svoji zkušenost ve Wiki? Napsala jsme asi před 1,5 rokem pod článek o zánětu středního ucha a ráda bych doplnila, jak se u nás situace za tu dobu změnila. děkuji za odpověď.

infokonik
1. dub 2015

@betelgeuzz Ahoj, wiki ma pod palcem hlavně @jennyska , tak poprosim o odpoved ji 🙂 Pokud vim, tak to nejde, ale třeba to spolu nějak vymyslite 😉

jennyska
2. dub 2015

Ahoj @betelgeuzz já bych to klidně k té dané zkušenosti doplnila. Stačí mi někde, třeba do IP, poslat to znění, které tam chceš doladit a já to tam přidám 🙂 Může být?

betelgeuzz
2. dub 2015

@jennyska jo, děkuji. Během pár dní pošlu.

jennyska
2. dub 2015

@betelgeuzz Super 🙂

tobolova
2. dub 2015

Dobrý den,
poslední dva týdny mi nejdou nahrát fotky k inzerátu, tudíž jej nemohu ani zveřejnit. Fotka se začne normálně nahrávat, ale pak mi tam naskočí červený "nesrozumitelný" text a když kliknu na Odešli inzerát, tak není fotka nahraná. Před tím jsem žádný podobný problém neměla. Prohlížeč mám aktualizovaný Firefox, zkoušela jsem vkládat i přes Explorer, ale nic ☹
Děkuji za odpověď.
Michaela

tobolova
2. dub 2015

@tobolova Tak už mi to jede 🙂 přes Google Chrome!

jarunka89
11. dub 2015

ahoj chtěla bych se zeptat proč mi nejde komentovat a to se mi líbí dřív mi to šlo normálně

skolickaxoxo
12. dub 2015

zajímalo by mě zda jde smazat založená diskuze?popř. kde a jak, prosím??

infokonik
12. dub 2015

@skolickaxoxo Ahoj. Vše, co zveřejníš na internetu, zůstává. Pokud by bylo třeba smazat Diskusi nebo Otázku z velmi závažných například osobních důvodů, označ ji - nebude vidět zde na MK, ale stále ve virtuálním světě zůstane dohledatelná.
Prosím, zvaž každý příspěvek, který chceš zveřejnit🙂.
Hezký večer.

pernicek1
14. dub 2015

Dobrý den,
mohu poprosit o radu, jak propojit účet na Modrém Koníkovi s Beremese? Chtěla bych to kvůli bazaru, protože mám pár svatebních věcí, které se do bazaru na MK nehodí. Na MK mám vpravo nahoře tlačítko "Přejít na Bereme se", když na to kliknu, tak to chce přihlášení. Když se zkouším přihlásit údajema z MK, tak mi to vyhazuje hlášku, že uživateli byl přístup na stránku zablokován 😒

Co s tím prosím? Jde to nějak propojit?

Děkuji

isoldaeva
14. dub 2015

@pernicek1 Technické propojení v tvém případě již nelze, musíš používat jednu registraci na Koníku a druhou registraci na Beremese. Kdybys byla registrována před únorem 2014, tak bys tu možnost ještě měla.
Děkuji za pochopení.