Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lucisa
2. říj 2011

@ikarkulka aha, to jsem vůbec netušila, tyhle informace jsem vědomě nezaškrtávala, asi se mi to nabídlo jako první možnost, a tím, že jsem to nezměnila, to zůstalo pro registrované.
Teď jsem ale všechny články dala na zkoušku přístupné pro všechny a stejně se mi v profilu zobrazuje pouze 1. To je jedno.

ivarei
2. říj 2011

Prosím, proč mám stopnuté album? Fotky, které mohly být považovány za závadné, jsem upravila. Je to několik dní 😉

ivarei
3. říj 2011

@jennyska Prosím, proč mám stopnuté album? Fotky, které mohly být považovány za závadné, jsem upravila. Je to několik dní.

janca_dobi
3. říj 2011

Odpovědi na můj dotaz z 27.9. jsem se bohužel nedočkala.... Vkládání fotek mi již funguje, takže odpověď už není třeba. Díky.

jennyska
4. říj 2011

@ivarei Ahoj, album je už v pořádku, takže i odstopnuto 🙂 Přeji krásný den 🙂

ivarei
4. říj 2011

@jennyska Díky moc 😉

sabcav
6. říj 2011

Ahoj, nešlo by dát zpátky "zmínky o mně" než "notiface" ? Je to daleko srozumitelnější 😉

peroli
6. říj 2011

souhlasím se sabcav.. ta notifikace zní i vypadá divně 😒 😅

lenulka20
6. říj 2011

souhlasim vypada to vazne divne...... 😲

berynka
9. říj 2011

@sabcav
@peroli
@lenulka20 ,

co se vám na tom nezdá 😉 notifikace - sdělení státního orgánu pro zahraniční styky formou nóty 😀

peroli
9. říj 2011

@berynka aháááá, tak to řeknu, ne? 😀 😀 😀
a co teprve - "zpráva o protestování směnky pro neplacení nebo nepřijetí" 😅 😀

berenika39
9. říj 2011

@berynka to nemá chybu

andelka
9. říj 2011

notifikace je fakt blbost - to se musí všechno nahrazovat cizím slovem ☹ ? Zmínky o mně byly fajn 🙂

lucisa
10. říj 2011

Tak nevím, je tady další novinka - to počitadlo stránek není nejlepší. Když chce člověk něco najít třeba týden zpět na hodně diskutovaném fóru, dříve stačilo zalistovat třeba 20-30 stránek a hned najet, teď to lze klikat po 3 max. Nebo to jde i jinak a já jsem totální analfabet, který na to ještě nepřišel?

jimmy1
10. říj 2011

@jennyska
1. notifikace? proč? Zmínky o mě byly lepší.
2. To počitadlo stránek je STRAŠNÝ!!!!! původní bylo mnohem lepší, když chci dohledat něco staršího tak u toho strávím mládí ☹ proč tam aspoň nemáte políčko, kam by se dalo vypsat ručně číslo hledané stránky??

alamo
10. říj 2011

Nove pocitadlo taky nechapu. Ale da se to obejit tak, ze to zmenis primo v url linku, kuprikladu :
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/technick...

tam das misto 48 treba stranu 10
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/technick...

Ale snad to jde i nejak jinak, tohle by byl fakt ulet 😕 .

hhranolka
10. říj 2011

notifikace je i pro me nesrozumitelne a strankovani,... pokud ma zustat takto, tak pridat alespon moznost napsani konkretni stranky... vemte si diskuze o nekolika stovkách stránek,... vím, že bylo něco zajimaveho okolo 250str... a to tu budu klikat az do vecera? urcite o je nyni zmena k horsímu

kd23
10. říj 2011

Já se taky přidávám k číslování stránek.... Pokud někdo dočítá několik dní starou diskuzi ukliká se. Vím, že to můžu přepsat v linku, ale původní styl číslování a rolovací menu stránek bylo naprosto dostačující. Jaký byl důvod to měnit?
@modrykonik.cz
Radši bych hlasovala pro změnu a inovaci SMAJLÍKŮ..... 🙂 Prosím, prosím, Admini!

sven
10. říj 2011

nové číslování dle mého stojí za prd ☹ - nechápu, proč se "zlepšuje" něco, co funguje ☹

mochenkaa
10. říj 2011

přidávám se k holkám ohledně číslování stránek. Zdá se mi to jako krok zpět. Rolovací menu bylo přehlednější a u více stránkových diskuzí vlastně nutností.
Prosím o změnu zpět 🙂

reruna
10. říj 2011

Tak se taky přidám, ta notifikace mi přijde sice hloupé označení, ale tak budiž... ale to číslováníí stránek je tedy jednoznačně změna k horšímu - když má diskuze 1500 stran a já chci vyhledat něco ze strany 500 například, tak to bych se uklikala, nebyl důvod ke změně, tohle mi naprosto nevyhovuje, přidejte tam alespoň možnost vyhledání konkrétní stránky!!! Nebo to vraťte zpět, jak to bylo! Předem děkuji

lucisa
10. říj 2011

Přidávám se k názoru @kd23 na inovaci smajlíků, o to se tady už prosilo ještě před spuštěním "nového" MK a bylo to přislíbeno, že v novém bude a nic. 😢
A co se týče číslování stránek, četla jsem na vícero diskusích, že dal něko třeba do příspěvku, že toto a toto už se objevilo na str. xx a dotyčný si to jednoduše naroloval, takhle se ukliká. 😖

peroli
10. říj 2011

taky se přidávám ohledně číslování stránek k vrácení "rolovacího menu"...
tenhle způsob číslování zdá se mi poněkud nešťastným.. 😖

mahonia
10. říj 2011

Rozhodně souhlas se starým číslování stránek! Takhle nejde nic najít a klikat jednotvivě 20 stránek zpět je vážně "zábava"

janca_dobi
10. říj 2011

Také hlasuji pro "zmínky o mně" a rolovací číslování stránek!!!

sabcav
10. říj 2011

Souhlas, to nové stránkování je změna k horšímu 🙄 .
A proč nejde bazar? Respektive jde, ale nejde si rozklinout nabídku podle velikosti, značky atp...to se uklikám, když hledám pro Terku punčocháče a než najdu pár inzerátů ve velikosti 80 😖

sabcav
10. říj 2011

Tak bazar už jde 🙂 (ale fakt možná hodinu nešel 😉 ). Ještě jeden návrh - nevím, zda to tu už nezaznělo: neuvažujete v rámci bazaru o jakýchsi "podalbech" pro každého prodávajícího podle velikosti? Bylo by to výhodné pro obě strany, kupující by hned viděl co dalšího v té určité velikosti má dotyčný v nabídce a prodávající by měl taky lepší přehled 🙂 😉

estrellita
10. říj 2011

Notifikace proc ne, chapu, ze jste to chteli zkratit, i kdyz nevidim uplne duvod. ale to rolovani stranek je strasne neprakticke a velikansky krok zpet. Neda se rolovat rychle na jine stranky, kdyz treba neco hledam, tak hlasuji pro navrat stareho rolovani 🙂

lucisa
10. říj 2011

Mám obavy, že ohledně rolování nám nikdo neodpoví, nevysvětlí, smutné......... ☹

majdula
10. říj 2011

Jo. Takove blbe cislovani stranek je vesmes na vetsine jinych serveru a vy jste byli jedinecni s tou moznosti skocit ihned na libovolnou stranku. Jinde me to desne stvalo, tady jsem si to chvalila moc. Krok zpet 🙄