Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

len
7. dub 2011

Nebo někomu, kdo odešel... Konkrétně Makalka se žádné vzpoury neúčastnila, dám ruku do ohně za to, že na Koníku nezpůsobila jediný problém či konflikt, jen teď pokojně se svou diskuzí odešla. Možná, kdyby jí šlo o to, aby byli všichni členové diskuze odstraněni, mohla to udělat zcela jednoduše jedním kliknutím sama a nemusela by obtěžovat adminy a vpouštět tam cizí lidi 😔

yenn
7. dub 2011

mam taky dotaz...neni uplne technicky, ale je na adminy. je uslovi "vsechno jde, kdyz se chce" duvod k blokaci?

kristi
7. dub 2011

to si jako vazne uz delate prdel ze vsech? Jako sorry,ale slusne to v tyhle situaci uz vazne nejde.

nika70
7. dub 2011

.............tohle má být snaha o to, aby jsme už odtud všechny zhnuseně odešly??????? Vždyť tohle není normální!!!!

sayast
7. dub 2011

tak tohle uz je fakt moc ne 😔

kukliccka
7. dub 2011

alcatko.j ..... bloknutá??? proč???

poupe
7. dub 2011

☹ byla to fajn holka 😔

marti457
7. dub 2011

@len
@yenn
@kristi
@nika70
@sayast holky k ničemu to nevede, akorát tyto příspěvky budou vymazány pro odbočování od tématu a my budeme bloknuté, protože když se někdo ozve, ikdyž má pravdu tak je to prostě špatně 🙄

lollia
7. dub 2011

@marti457 v tom případě je cosi shnilého v království koníkovském 🤐

beruska2x
7. dub 2011

alcatko? proc? 😕

sven
7. dub 2011

Nechápu blokaci alcatka - proč?

marti457
7. dub 2011

@lollia jj, měli by se ti nahoře trochu nad tím vším tady zamyslet 😉

poletucha
7. dub 2011

jste banda kreténů, to už se jinak slušně napsat nedá, jsem naprosto zhnusená a už sem nepáchnu...vymažte mě! 🙄

yenn
7. dub 2011

Sakrys, ted by se zvracejici smajlik hodil jako nikdy predtim

kachlicek
7. dub 2011

Může mi někdo z vedení sdělit, proč byl můj nick "mordor" zablokován? To je zde běžná praktika mazat nově příchozí uživatelky? 😠 Jen jsem napsala, že mazání soukromé diskuse by přece neměl být žádný problém, když si to přeje samotná zakladatelka!!!!!! Nejste už trochu paranoidní 😠

ivett
7. dub 2011

technický nápad - nešel by tu dát blinkající smajlík??? hojně by byl teď využíván... 😉

kachlicek, tak teď ti bloknou i tenhle, za duplicitní nick 😀 😀 😀

modrý kocourkov...

wjerushka
7. dub 2011

@ivett Skvělý nápad, já pro něj hlasuju taky

mony2
7. dub 2011

v žádných kauzách sice nefiguruju, ale občas si tu nějaká fóra čtu. Dějou se tu hodně zvláštní věci.... Alba a průpovídky zablokované alči mě bavila. Z jakého důvodu byla bloklá, dočteme se to někde? Pokud jenom kvůli tomu, že vyjádřila svůj názor či nesouhlas tak to potěš koště... jen tak dál, to tu za chvilku nikdo nezbyde 😖

kami1984
7. dub 2011

Mohu se zeptat, zda by byla možnost v bazárku někde označit a uložit oblíbeného prodejce???

beruska2x
7. dub 2011

😲 😲 😲 teda ja cumim co tu je blokaci - kubaka, lenkabu, lenkanavo, petruna, ka.te atd tad 😕 moc sem ted neprijdu ale tohle je mazec

svoja
7. dub 2011

proc alca????? 😢 😢 😢 😢

kacici
7. dub 2011

Tak nechapu proc zrovna Alcatko,za to ze napsala svuj nazor a mela pravdu? 😅 Asi by bylo fajn se zamyslet proc vetsina uzivatelek odchazi 😉Nemyslim ze je reseni vsechny nas zablokovat 😅

ikarkulka
7. dub 2011

@kami1984 vedle každého profilu prodejce v bazaru je hvězdička, pokud na ni klikneš, uloží se ti do oblíbených.

beruska9
7. dub 2011

zverejnite zablokovani alcatka s duvodem v k tomu urcene diskusi nebo uz jste rezignovali i na posledni zbytky slusneho chovani?

ivett
7. dub 2011

prosím o odpověď na můj dotaz ohledně rozšíření smajlíkovských řad o blinkajícího smajlíka...děkuji...

motylekmn
7. dub 2011

Naprosto tohle nechapu... proc zrovna alcatko.j, ze by kvuli sve popularite? Zavidel ji to nekdo natolik? Uz mi nejde drzet jen usta, mam "svoji" diskusi, kvuli ktere jsem na kone chodila roky hrozne rada, ale do jinych temat jsem nakukovala prave kvuli urcitym lidem, ktere koni proste davali ten "puvab" - svym stylem psani, tou lehkosti, jak umeli veci vystihnout, jak umeli poradit, rozesmat, nekde i dobre popichnout, slusne vyjadrit i casto opacny nazor... A postupne jsou proste pryc a .... chapu, ze se casem "vyprofiluji" nove zname, ale ted mi to tu proste vylozene zavani krchovem. Kliknu na kone a je mi smutno, kdo tu uz zase chybi a uz nikdy nebude. Podival se nekdo na pocet prispevku zablokovanych? Na pocet lidi, kteri sledovali jejich alba? Nevadi vam to? Ani marketingove, kdyz uz ne lidsky? Dochazi to vedeni, jak to ovlivnuje celkovou atmosferu? Kolik lidi asi odejde jinam, az zjisti, ze treba konkretne alcatko.j se tady uz "nevyskytne"? Opravdu jste prave jeji blokaci promysleli? Bloknete me ted taky? Dlouho jsem nepsala nic, abych se mohla dostat k tem "svym" holkam tady, ale tohle uz je proste i na me moc. 😔

wjerushka
7. dub 2011

admini sedi u svych PC, tak proc se nevyjadri k te spuste dotazu? ze by meli takovy prace??? Prece se dalo ocekavat, zekdyz bloknou jednu z nejoblibenejsich uzivatele, z eproste provokovala asi stacit nebude.

ivett
7. dub 2011

o popularitě alčatka nemůže být pochyb, a o tom, že jí to někdo záviděl rovněž, asi všichni tušíme kdo tu ovládá a sleduje žebříčky oblíbenosti a pečlivě si to své místečko nahoře hlídá, no holt hrozba je hrozba, pak stačí nevinný pravdivý status a šup, největší rival je ze hry...bravo, ale tleska za to si bude dotyčná asi sama, naštěstí za alčatkem můžou jít ostatní i jinam...

ivett
7. dub 2011

@wjerushka to víš, sledovat, na kterém místě v oblíbenosti jsem, to zabere sakra času, tak proč se zabývat stupidníma dotazama ne? lepší je si čechrat ego nad tabulkou...

wjerushka
7. dub 2011

@ivett hm nebo smirovani na konkurecnim webu, to da asi taky zabrat