Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

sijen
30. bře 2011

V bazaru mi nejdou přidávat odpovědi, reakce na nakupujícího i prodávajícího... Můžete s tím prosím něco udělat anebo mi poradit, co mám udělat já? Musím pak odpovídat do IP a je to určitý časový diskomfort a chybí návaznost. Díky moc. S.

latvia
30. bře 2011

@sijen myslis to, ked ti niekto odpovie na inzerat?ty nemozes odpisat? a ani zaujemca ti nemoze odpisat?

sijen
30. bře 2011

@latvia V konverzaci s nakupujícím /prodávajícím nemohu odpovědět.Při zmáčknutí "odpověz prodejci" se nezobrazí aktivní okno pro odpověď (v nepozastavených /nesmazaných inzerátech).
K dotazu: Přesně tak, když mi někdo odpoví na inzerát- tak nemůžu odpovědět víc jak jednou. Jestli mi nemůže odpovědět zájemce nevím. Ale to aktivní okno pro odpověď se mi prostě někdy zobrazí a někdy ne. Dříve mi to fungovalo normálně a konverzace pod prodávanou věcí probíhala po tech. stránce v pořádku.

latvia
30. bře 2011

@sijen ok, skusim reagovat na nejaky tvoj inzerat, ty mi odpovedz, pokym to pojde, ja skusim odpovedat viackrat, ci to vypise aj nejaku chybu mne.

latvia
30. bře 2011

@sijen uz som ti napisala, ak odpises, daj vediet

ivarei
31. bře 2011

@latvia "a ostatne ktore sa budu chciet neskor pridat, buduci tyzden vyjadrenie budete mat. staci vam to? lebo donekonecna nieco pisat tu nemienim. BUDUCI TYZDEN. ja neviem, napisala som to dostatocne jasne ze doteraz boli ine problemy kvoli ktorym to neslo? budte trosku ohladuplne k ostatnym uzivatelom a nepytajte sa kazda jedna to iste ked uz vam bolo povedane ze sa vyjadria! uz to fakt prehanate.tato tema nie je na to! pozrite si slovensku verziu tejto otazky pokial sa vyjadrujem nezrozumitelne 18. bře ve 20:06 " - z tohoto příspěvku mi vyplynulo, že by už mělo být nějaké oficiální vyjádření k problémům na MK.

Nechci nikoho provokovat, jen by mě zajímalo, kde (kdy) budete toto vyjádření zveřejněno.

ivarei
31. bře 2011

A ještě jeden dotaz k bazaru - pokud si přidám nějaký inzerát do oblíbených, jak ho potom z oblíbených vymažu?

jeudi
31. bře 2011

@ivarei uplně stejně jako jsi si ho přidala máčkneš na tu hvězdičku 🙂

ivarei
31. bře 2011

@jeudi Když mě tam právě blikne, že inzerát už neexistuje, ale pořád se mi zobrazuje mezi oblíbenými.

ivarei
31. bře 2011

@jeudi Jééé, už to mám, děkuju 🙂 🙂 🙂

jeudi
31. bře 2011

@ivarei 😵 super

janocka
31. bře 2011

@ivarei vyjadrenie uz bolo, staci citat a nie len provokovat
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/listaren...

ivarei
31. bře 2011

@janocka Díky, jen jsem nevěděla, kde to hledat - jak jsem psala, provokace nebyl záměr 😉

arietiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
arietiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marti457
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ikarkulka
2. dub 2011

@marti457 ahoj, pokud máš nějaký problém s inzerátem, který jsem ti zablokovala, měla bys mi v první řadě napsat do ip, kde to najdu rychleji, a kam to patří.
jestliže není inzerát odblokovaný, buď jsi o jeho odblokování požádala ještě před jeho opravením, nebo jsi ho opravila, ale o odblokování jsi nepožádala. jinak by se tak samozřejmě stalo.

marti457
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makalka
6. dub 2011

Ahoj, byla jsem zakladatelka soukromé skupiny Účastnice zájezdů a Nad věcí. Po aféře, která teď otřásla MK jsme se rozhodly opustit MK a k naší diskuzi využívat stránky jiné. Ihned poté jsem žádala Janočku o smazání našich témat, umožnila jsem jí přístup do skupiny. Témata smazána nejsou a co víc! Nejsem jejich zakladatelka (je jím nějaká kluciar) a místo výmazu byl jen odepřen přístup všem členkám skupiny. To je podle mě nepřijatelné. Žádám vás o vysvětlení. Jestli dobře chápu vaše pravidla, nyní do Účastnic zájezdů může klucinar nadelegovat kde koho? Psaním ve virtuálním světě nosí každý z nás svou kůži na trh, ale tohle je hodně za hranicemi chápání daných pravidel. Takhle to tady chodí?!?
Děkuji za odpověď.

ikarkulka
6. dub 2011

@makalka jak tu již bylo několikrát řečeno, soukromé diskuse nejdou mazat.
nemůžu mluvit za @janocka, ale pravděpodobně zvolila postup, který je v těchto případech technicky jediný možný - vymazala všechny členy diskuse, takže do ní teď nemají přístup. tím pádem jako by diskuse neexistovala, byla smazaná.

janocka
6. dub 2011

@makalka kedze skupiny sa mazat nedaju, po dohode s @martinjasen bol vytvoreny fiktivny nick "kluciar", ktory sme vyuzili na "umrtvenie" niekolkych sukromnych skupin. Odstranili sme vsetkych clenov skupiny a dali ako zakladatela kluciara. Ked sa ziadosti o zmazanie sukromnych skupin zacali mnozit, rozhodli sme sa, ze takto postupovat uz nebudeme a skupinu je mozne zlikvidovat iba tak, ze jej zakladatel vymaze vsetkych clenov.

berynka
6. dub 2011

@makalka
@ikarkulka
@janocka , to je ale šílený 😕 . Vždyť tímhle způsobem zcela ztrácí svůj podstatný (hlavní) význam uzavřená diskuze!!! Zakladatelka (případně další povolení uživatelé) určuje, kdo může diskuzi číst a určuje její obsah. Vámi popsaným krokem nic z toho neplatí. A co hůř do diskuze tudíž v podstatě může jakýkoli admin plus kdosi nereálný - a Bůh ví, jestli to tak skutečně je. Uživatelé v diskuzích teď aby šli do mdlob z toho, co na sebe prozradili 🙄 .

len
6. dub 2011

Mám technickou připomínku. Možná zcela nevidíte ten rozdíl mezi těmi dvěma typy "výmazů".
Šlo nám o to, když všichni členové skupiny odcházejí, není jim příjemné, že někde po nich zůstává x stránek hodně soukromých diskuzí, byť soukromých, takže do nich nikdo nemůže. Rádi by tedy docílili toho, že tyto diskuze budou smazány, aby do nich už nikdy nikdo (ať cizí či domácí) nemohl nahlédnout.
Proto jsme vznesli prosbu. Nemuseli jste jí vyhovět, ale pokud jste to udělali...

1) Skupiny cyniček a Vysokoškolaček (zakladatelka Len) - všechny členky emigrovaly, zakladatelka poprosila adminku Janocku, vpustila ji do skupin, Janocka během pár minut vymazala všechny diskuze ve skupinách, následně jsem ji opět vymazala z členů.
- výsledek - naše soukromé zpovědi už tu nejsou, byť kdybychom chtěly, můžeme do skupiny všechny nahlédnout.

2) Skupina Účastnic zájezdu (zakladatelka Makalka) - všechny členky emigrovaly, zakladatelka poprosila adminku Janocku, vpustila ji do skupiny, načež ta nechala všechny diskuze v původním stavu, ale odstranila všechny členky skupiny.
- výsledek - veškeré soukromé dizkuze zůstaly zachovány, ovšem žádná z jejich autorek už nemá právo si je přečíst, naopak zůstávají viset na netu a technicky prostě mohou být přístupné pro kohokoliv, komu dá současný admin přístup. Zakladatelka skupiny nemá nejmenší moc ovlivnit, kdo dostane přístup.

Přijde vám to v pořádku?

Proč to píšu - setkala jsem se tu s názorem, že dokud budeme drbat jen v soukromé skupině a nevystrkovat růžky, nic zlého se nám přihodit nemůže.
Taky se ptám - proč, když v případě Cyniček a Vysokoškolaček trvalo smazání několika diskuzí pár minut, nyní to buď prohlašujete za nemožné nebo příliš technicky náročné. Jako správné cyničce se mi vkládá na mysl otázka, zda je to tím, že těch žádostí o smazání bylo mnohem víc, než jste ochotni připustit, takže i když jedna zabere pár minut, to množství je nezvladatelné. Nebo je to proto, že většina ochotných a schopných adminek emigrovala na emimino? 😕

mordor
6. dub 2011

Dobrý večer,
jsem tu nová a spíš se tu rozkoukávám, ale pro programátora by to přece technicky náročné být nemělo smazat celou soukromou diskusi 😕 když si zakládající člen přeje její výmaz 😨

kristi
6. dub 2011

technicky to urcite jde, nechapu, kde je problem

kukliccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makalka
7. dub 2011

Dobré ráno.
Omáčky nemám ráda na talíři, natož jako reakci na jasně položený dotaz. No a o guláši v hlavě raději ani nemluvím!
Kdo spravuje fiktivní nick kluciar a tudíž se neomezeně pohybuje v soukromých tématech? Je tedy možné že "kluciar" může dát právo komukoliv (tím, že ho ustanoví členem skupiny) a ten si potom může libovolně pročítat soukrmá témata?
A teď už vůbec nerozumím tomu, co napsala Len. Lépe řečeno tomu co napsala rozumím, ale o to víc nechápu tu omáčku od vás co jsem se dozvěděla. Jak to, že Cyničky smazat šly a u ostatních témat to není možné? Nemá tady každá z nás stejná práva?
Prosím o jasné odpovědi na jasné otázky 😉
Děkuji a přeji hezký den.

marti457
7. dub 2011

@ikarkulka Děkuji za odpověď, které jsem se nedočkala, místo toho mi byl vymazán příspěvek v této diskuzi ☹ Nebudu už můj bazárek zde používat 😉

kami1984
7. dub 2011

Soukrome diskuze nejsou vymazat??? vzdyt v polovine brezna jich bylo vymazano 4-5...ono asi vse jde, jen se dotycna opravnena osoba musi vyspat...

alcatko.j
7. dub 2011

Vsechno jde, kdyz se chce, kdyz je ochota, kdyz je dobra vule....technicky to mozne je....ale prece se nevyhovi na lusknuti prstu nekomu, kdy vyvolal vzpouru!!!!