Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

infokonik
18. kvě 2015

@eveluska Můžeš použít program Ad Block.

eveluska
18. kvě 2015

@infokonik dekuju, to mi vubec nic nerika - program ke stazeni? Skace mi to i na mobilu a to je vubec strasny 😒

lucikvr
20. kvě 2015

Dobrý den,paní mě chce vrátit zboží ale nevím zda ho má nejdříve poslat ona a poté já peníze či naopak, nerada bych se nějak dohadovala. Děkuji za odpověď

infokonik
20. kvě 2015

@lucikvr Pomůže @infobazar 😉

infobazar
20. kvě 2015

@infokonik @lucikvr Díky za označení, už řešíme přes IP 🙂

jindrab
3. čer 2015

Ahoj,

chtěla jsem poprosit o radu ohledně zobrazení zprávy.

V upozornění mám oznámení, že jsem uvedena ve zprávě od jiné uživatelky. Když kliknu na odkaz v upozornění, který by mě měl zprávu zobrazit, dostanu se stránku pro zalogovani, přesto že již zalogovaná jsem. Když vyplním jméno a heslo, zobrazí se hlášení, že jsem přihlášena pod svým nickem, ale stále jsem na stránce s loginama. Zpráva se mi nezobrazí.

Děje se to v různých prohlížečích i zažízeních. Prohlížeče jsou aktuální.

Předem díky za radu.

infokonik
4. čer 2015

@jindrab Ahoj, prosím, zkus se podívat přímo na profil uživatelky, která KZ vložila a kterou jsi komentovala. je možné, že KZ již na profilu není.

jindrab
4. čer 2015

@infokonik Ahoj, ano mas pravdu, zprava na profilu uzivatelky neni. Dekuju za objasneni! 🙂

infokonik
4. čer 2015

@jindrab Není zač, přeji hezký večer.

lea367
12. čer 2015

Kupující se mě ptá, kde může napsat hodnocení. Prosím poradíte? Děkuji.

lucikvr
13. čer 2015

Hodnocení je pod inzerátem kde jste spolu komunikovali, ale musí být přihlášen/a do modrého koníka

sipkova1
23. čer 2015

Ahoj, chci se zeptat, jak je to s přidávání fotek ze skupin do kolekcí. Už párkrát se mi stalo, že jsem přidávala fotku ze skupiny do kolekce, MK napsal, že fotka byla přidána, i počet fotek v seznamu vzrostl o 1, ale fotka v kolekci zobrazená není a ani počet není zvýšen. Děkuji

isoldaeva
23. čer 2015

@lea367 Hodnocení lze udělit tehdy, když proběhla vzájemná výměna dotazů a odpovědí nebo se přímo vyjednal obchod v komunikaci u inzerátu. Zájemkyně musí být registrovaná (neregistrovaným se to nezobrazuje). Tehdy se objeví ikonka "Přidat hodnocení" u inzerátu, kde došlo ke komunikaci.

isoldaeva
23. čer 2015

@sipkova1 Osobně přesně nevím, zda lze přidávat fotky ze skupin do kolekcí. Každopádně kolekce již nepodporujeme a postupně je budeme rušit (ohlásíme). Tedy tuto technickou chybu nebo nedostatek již řešit nebudeme.

hlasil
1. črc 2015

@isoldaeva Jé, a čím tedy kolekce nahradíte? Nějaký systém záložek nebo oblíbených fotografií bude? Kolekce jsou jediná cesta, jak si tu něco zpětně dohledat, byla by to škoda.

isoldaeva
2. črc 2015

@hlasil Nahrazovat se pravděpodobně nebudou, jelikož vás uživetalek, které je používají, není až tak moc. Ale nezoufej, stránky se stále vyvíjejí a udržují trend, takže nevíš, jaké to tu bude za rok nebo za dva, jaká vychytávečka zase bude k dispozici. 🙂

kat124
3. črc 2015

dobrý den, mám nesrovnalost v určení pořadí zájemců na starém a novém bazaru. ve staré verzi odpovídá pořadí reálnému zobrazenému času - kdo odpověděl časově dříve, je označen jako první. v nové verzi jsou sice časy stejné, ale pořadí je opačné - pozdější odpověď je označena jako odpověď prvního zájemce a ten, kdo byl skutečně první, je označen jako druhý. vcelku by to nevadilo, ale už jsem zažila problém s maminkou, která zřejmě používá novou verzi a argumentovala tím, že jí bazar píše zprávu, že je první zájemce.... a tedy jak to, že já tvrdím, že není....
díky a hezký večer🙂

milace123
3. črc 2015

Dobry večer, nezlobte se na mě, ale od té doby,co jste "vylepšili" stránky modrého koniku, mi stránky strašně špatně fungují. Hrozně dlouho se to načítá, když se to načte, tak mi na něco nejde kliknout.Pak mi ta stránka úplně spadne.A když chci psát nějaké inzerujici paní, tak napíši jméno,email,ale komentář už mi nejde.Jak je to možné? Děkuji moc za odpověď, Andrea Michálková

infokonik
3. črc 2015

@milace123 Ahoj. To není stránkami, ale zařízením, na kterém běží. Můžeš,prosím, pro začátek třeba zkusit změnit prohlížeč? Máš aktualizovanou verzi?
Tady ti kopíruji postup, který můžeš vyzkoušet, aby i na tvém pc, tabletu, telefonu MK běžel tak, jako ostatním, je to z Příručky MK , odkaz na ni je v dolní části každé stránky.
Jestliže máš problém s přidáním příspěvku, komentáře, inzerátu, hodnocení, fotografie, nemůžeš reagovat na inzeráty, a předtím ti to fungovalo, postupuj takto:

1. Vyzkoušej „tvrdý refresh“ stránky v prohlížeči:

pro Windows: ctrl + F5
pro Mac/Apple: cmd + R
2. Aktualizuj si svůj internetový prohlížeč na nejnovější verzi.

3. Vyzkoušej jiný internetový prohlížeč napr. Chrome, Firefox, Mozzila. Stáhnout si je můžeš tady: Chrome, Mozilla.

4. Chybu nahlas v tématu Technické dotazy na fungování stránky. V ní ti admin (nebo i další uživatelé, kteří měli podobný problém) poradí, co udělat.

5. Pokud nepomůže doporučení od Asmira Teamu, budeme potřebovat více informací. Nahlas chybu podle instrukcí.

isoldaeva
6. črc 2015

@kat124
Tak se na to budeme muset podívat.

lukle
9. črc 2015

Mozna uz to tu bylo, ale chci se zeptat, kdyz jsem prodala vec, danou vec jsem smazala a jeste potrebuji napsat kupujicimu, abych si overila, ze zasilku dostal, uvidi muj prispevek, ktery napisu ke smazanemu inzeratu? a uvidim prip. ja jeho odpoved? Dekuji

milace123
9. črc 2015

@infokonik Děkuji moc za odpověď a za radu,určitě hned vyzkouším.Mějte se hezky

myisiska1
10. črc 2015

Nejde mi spustit od včerejška wiki. Pořád to chce přihlášení a vyplnění hesla. Mám problém jen já?

infokonik
10. črc 2015

@myisiska1 Není to jen tvůj problém. Podíváme se na to, díky za informaci. @isoldaeva

isoldaeva
10. črc 2015

@infokonik Tak to se na to podíváme. Strpení, prosím. 🙂

infokonik
10. črc 2015

@isoldaeva Dělá nám to také.

flapi
20. črc 2015

Jak, prosím, smažu inzeráty ve wishlistu? Mám tam spousty, které už jsou prodané a nevím jak je odstranit. Díky

infokonik
20. črc 2015

@flapi Ahoj, staci kliknout na zlutou hvezdicku u prislusneho inzeratu.

flapi
20. črc 2015

@infokonik no to jde jen u aktivních inzerátů. Ale mám tam spousty náhledů inzerátů smazaných inzerentem. Po rozkliknutí mi to jen řekne že stránka neexistuje. Třeba tak https://www.modrykonik.cz/market/hracky/lwk8/fi...

infokonik
20. črc 2015

@flapi Jde to i u smazanych inzeratu. Inzerat vubec nemusis otevrit. Uz v prehledu oblibenych inzeratu vidis u kazdeho z nich hvezdicku, na kterou kliknes.