Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

kaczka
20. dub 2011

@beruska9 Taky bych se pod to podepsala 😉 až na tu VŠE 😀

aleachim
20. dub 2011

@beruska9 souhlas, martin´jasen prostě nepochopil, že to není, jak neustále opakuje (tj., že mi jsme tu na návštěvě), ale tak, že oni nás potřebují (inzerenti by nedali ani korunu, když tu bude mrtvo).

makak21
20. dub 2011

@beruska9 Naprostý souhlas, jen se pod to podepsat 😉

nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabbi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
len
21. dub 2011

Technicky dotaz - co je nezavadny prispevek, kdyz uz mazete i poezii clenu Asmiry a odkaz na blog Asmirou psany? Neni to tak, ze nektere nazory Asmiry jsou urceny hostum jejich stranek a odlisne inzerentum, kteri na tech hostech vydelavaji? Zaujal me nazor, ze inzerent nema nechat dojit hosta domu, aby se se svym strachem sveril blizkym, protoze pak by na tomm strachu nemohl vydelat. To asi nebylo nikdy urceno hostum, ktere na druhe strane ujistujete, ze ta reklama (vyuzivajici dle vaseho doporuceni strachu) je pro ne pridana hodnota.

Mam vystudovanou technickou univerzitu a etiku nas tam teda ucili.

knoflicek
21. dub 2011

@martincurin @ikarkulka69 Prispevok obsahoval osobny utok na clenov Asmira Teamu.????
Tak to nechápu...jak mohl být útok osobní, když nikdo nepsal o nikom konkrétně? Ale chápu, že potrefená husa se vždycky ozve...

knoflicek
21. dub 2011

Jo a ještě něco - když už může admin ke smazanému příspěvku vložit poznámku, může se k té poznámce i podepsat, prosím? Ráda bych věděla, čí nenechavá ruka zase řádila...

knoflicek
21. dub 2011

a nebo mezi adminy stránek řádí Huntington??? Že vám všem ruka nenechavě padá na delete delete delete
(Huntingtonova chorea, je vzácné neurodegenerativní onemocnění mozku charakteristické nekoordinovanými trhavými pohyby těla směrem k tlačítku delete a snížením mentálních schopností postihující jedince obojího pohlaví) 😝

sayast
21. dub 2011

@knoflicek 😀 😀 😀 😀 😀

mayerka
21. dub 2011

reklama je přidaná hodnota? 😀 😀 😀 😀 😝 asi budu muset jít znova studovat, nějak se to všechno asi změnilo... Tedy nic proti, nechci dělat rozbroje, ale tohle téma už chvíli sleduju, a nestačím se divit, jaký že to máte přístup k uživatelům (pardon, hostům...). Vážně Vám není stydno, pane martinjasen? S takovou psychickou poruchou a přebujelým egem byste měl něco dělat... 😖 vážně hrůza... Prosím a děkuji

nika70
21. dub 2011

technický dotaz - bylo by možné vědět, který z adminů maže příspěvky, abych věděla, na koho se obracet s následujícím technickým dotazem?? 😀 😀 :

anebo jinak......................dávám bolševikovi rok, maximálně dva..............

martincurin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martincurin2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
schnek
21. dub 2011

@nika70 na to jsem se ptala nedávno i já a bylo mi odpovězeno, že se o tom do budoucna uvažuje...

petka80
22. dub 2011

Zas pokud může admin vložit ke smazanému příspěvku nějakou poznámku, neměl by být problém se tam rovnou i podepsat. Na to se nemusí vymýšlet žádné technické řešení, stačí chtít. Já bych to považovala za základní slušnost. Když už se tady sami admini slušností ohánějí....... To samé u smazané profilové fotky a pod. bych očekávala, že je slušné napsat uživateli (pardon - hostovi) IP, kdo a proč profilovku smazal. Bylo by toto možné? Děkuji. @martinjasen

kristi
22. dub 2011

@petka80 kdzy mi smazala profilovku, tak tam podepsana byla....

petka80
22. dub 2011

@kristi jako kde byla podepsaná? V IP? Mně když smazali profilovku, tak ticho po pěšině, akorát prostě chyběla fotka v profilu..........

kristi
22. dub 2011

@petka80 jj, prisla mi takova zelena IP v tom vysvetleni a podepsana ikarkulka. tak nevim, zda to takhle chodi vsem.

petka80
22. dub 2011

@kristi tak to je možná nějaká novinka, tak tím líp 😉

kristi
22. dub 2011

nicmene mi prijde dost fer uvadet jmeno admina vsude, kde se maze atd

petka80
22. dub 2011

A když mi smazali status (a není to tak dávno), tak mi taky nepřišlo NIC...... ☹

latvia
22. dub 2011

@petka80
@kristi profilovky uz nemazame, nedavno sa spustila funkcia stopovania avatarov, takze kazdej stopnutej profilovke pride IP s popisom preco je stopnuta a kto ju stopol. Kratke spravy a albumy sa na tento styl akurat programuju,na SK koniku to uz funguje, na CZ verzii to akurat dorabaju, takisto sa v buducnosti bude ukazovat meno admina ktory upravil alebo vymazal prispevok vo fore.

petka80
22. dub 2011

@latvia dekuji 😉

lucisa
22. dub 2011

Prosím o zodpovězení dotazu týkajícího se hodnocení.

Maminka, co si ode mně koupila zboží, je tady nová, nemá ještě žádné hodnocení, neumím se k ní dostat, abych ji napsala kladné hodnocení jako kupujícímu. Přehlédla jsem nějakou takovou možnost?
Děkuji 😉

reruna
22. dub 2011

@lucisa te=d jsem to řešila, pokud je registrovaná běž na Bazar, zadej vyhledání prodejce podle nicku a tak je pak hodnocení - přidat hodnocení a tam to můžeš napsat, já to hledala v profilu, ale tam ta možnost není, bylo by určitě dobré umožnit napsat hodnocení do profilu a ne to taklhe složitě hledat.

latvia
22. dub 2011

@lucisa tak ako pise reruna.ak by ti to neslo, napis

lucisa
22. dub 2011

@reruna , @latvia tak takhle složitě mě to tedy nenapadlo, ale šlo to. Příště už budu vědět. děkuji 😉

mirka19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz