Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

lojzina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zirafka105
26. bře 2011

Ja mam jednu technickou otazku nebo teda spis pripominku - bylo by mozne, aby si admini davali vetsi pozor a nezverejnovali ty, kteri pouzivaji upozornovani pres vykricniky? Myslim, ze vsichni ziji v predstave, ze autora upozorneni vidi pouze admini... a tak by to asi melo zustat a nemelo by se to vynaset ven - jako se to treba stalo na strance 6. Co rikate? Predem diky za zvazeni...

lojzina
26. bře 2011

tak jen s eozvu,uz mam stoply fotoportret.tak na me 😔

latvia
26. bře 2011

@lojzina nesplnal pravidla, oprav si ho, bude ti odblokovany.ak by si ho mala podla pravidiel, nezablokovali by sme ti ho

@zirafka105 vdaka za upozornenie, urcite to nebolo umyselne, budeme si davat pozor

ivett
26. bře 2011

@latvia zajímavé je, že když něco způsobí adminka, tak v tom nebyl úmysel, ale když se vám nelíbí něco, co tu řekne nebo udělá někdo, kdo se vám do krámu nehodí, tak jste si JISTÍ, že o úmysel rozhodně šlo...nepřijde vám to už trochu trapné??? 😲 😅

lucenek
26. bře 2011

@latvia řekni mi, jak mažeš příspěvky???že nezůstane stopa? a jindy jo....co alcatko napsala nepravdivě????????????????

lucenek
26. bře 2011

před chvíli taky měla odpověd a najednou nikde nic.....po ostatních příspěvek adminem upraven..tohle technické kouzlo mi laskavě vysvětli

latvia
26. bře 2011

@ivett ty si tusim pred par stranami pisala ze tu uz nebudes pisat 😉 ak si precitas prispevky aj od mamusa tak sa sama priznala ze na inzeraty upozornovala adminov, takze nejake totalne prekvapko a odhalenie ikarkulka neurobila, len reagovala na jej prispevok. nerada by som zase tuto temu obratila na dalsie preco a zaco, tak snad som tvoju otazku zodpovedala, pripadne mozeme pokracovat v IP

latvia
26. bře 2011

@lucenek alcatko som nezmazala nic, nie som jediny admin cz konika.

lucenek
26. bře 2011

@latvia ale admin jsi tak to přece víš......tak prosím vyjádři se.
druhá věc, stále dokola opakuješ že můžeš dovysvětlit, či pokračovat v IP...to je jako co za techniku? ostratní by si to taky rádi přečetli

latvia
26. bře 2011

@lucenek inac mame moznost zmazat prispevok uplne, alebo s poznamkou ze bol zmazany adminom, ziadne kuzlo

ivett
26. bře 2011

@latvia tušíš správně, ale docela mě točí, když moje příspěvky někdo maže a pak si bere do úst, jelikož už si nikdo nepřečte co jsem psala, takže buď si je do pusy neber, nebo mi je nemaž...
otázku jsi mi zodpověděla, opět stylem jaký jsem čekala, tedy že admini můžou všechno vč. porušování pravidel (např. nezveřejňovat obsah IP), ale uživatele jsou za to káráni...

vám opravdu vedení schválilo nebo dokonce přikázalo říkat uživatelkám, díky kterým to tu vůbec jede, "nelíbí se ti jdi" nebo jim neustále připomínat, že "bez vás to tu taky pojede" apod.? já být majitelem stránky, tak letíte za tyhle cinty mezi prvníma, páč mi kazíte kšeft 😅 ale já celkově tenhle přístup ke všemu tady už přestávám chápat...

ikarkulka
26. bře 2011

@lucenek alcatko.j má příspěvek v této diskusi
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napad-pr...
nikdo nic nemazal

pro ostatní - naposledy uvádíme smysl této diskuse - slouží pro uživatelky, kterým například nefunguje nahrávání fotek, odesílání zpráv apod.
příspěvky nesouvisející s tématem budou mazány.

lucenek
26. bře 2011

@latvia trošku off topic, když se tím poruší dané vlákno a text pak ztrácí smysl.....takže pak si zpětně přečti stránku jestli ti to štymuje

latvia
26. bře 2011

@lucenek v ip riesim veci, ktore nemaju v tejto teme co robit. rada by som v tejto teme odpovedala na problemy s technickym zameranim, pripadne ak si niekto nevie s niecim rady.toto tu uz ale opakujem niekolkokrat a viacere to prehliadaju

lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
26. bře 2011

tak ještě technická 😀 v mém albu jsou některé fotky normálně a jiné šíleně roztažené..není to nastavením PC, to mám zjištěno.....kde je chyba ze stránky koníka?

ikarkulka
26. bře 2011

@lucenek ve kterém albu, prosím?

lucenek
26. bře 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucenek/albu...
třeba tady...mám to ve třech albech...fotky jako celek v poho a při konlkrétní fotce některá vypadá takto
a odpovíš mi?

ikarkulka
26. bře 2011

@lucenek v jakém rozlišení máš třeba tuhle fotku?
jinak to přepošlu na vyjádření technikům, protože na tohle ti těžko můžu odpovědět. budou tu ale až po víkendu, takže pak ti dáme vědět.

ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
26. bře 2011

@ikarkulka mno..to už nevím ale tak před týdnem asi byly všecky v pohodě..a pak se některé začaly roztahpovat....a od tý doby roztažený jsou, vždy vkládám ty 640 x640 co jsou určeny na web a mail

latvia
26. bře 2011

@lucenek ikarkulka nahradila martina, janocka je jediny zamestnanec Asmiry na tejto stranke (MK.cz)

latvia
26. bře 2011

ivett odpoviem do IP, kedze je zase mimo temu

lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yenn
26. bře 2011

Bylo by mozne zalozit diskuzi na tema "netechnicke dotazy na admina" ? Pripadne ... riskuje uzivatel zalozenim tohoto tematu blokaci?