Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

janocka
16. bře 2011

@sovicka_ je to docasne, casom to bude fungovat spravne. Je to vsak vacsi problem vyriesit to, takze neviem kedy to bude urobene 😅

mataharyy
16. bře 2011

@aguaverde mohu mít také prosbu na přehození registrace na sk? registrovala jsem se na BRMS v čechách, ale protože momentálně žiju na slovensku, je mi prd platé mít možnost zakládat inzeráty v bazaru v čechách 😅 Díky moc

latvia
17. bře 2011

@mataharyy prehodila som ta na MK.sk, mozes uz pridavat inzeraty na slovnskeho konika 😉

mataharyy
17. bře 2011

@latvia díky 🙂

kami1984
17. bře 2011

Ráda bych se zeptala. Martin psal, ze v blízké době bude prezentován postup Asmiry k věcem, které se děly na začátku března a půjde ofiko vyjádření. 14dní uběhlo a nic se neděje.
Kdy se dočkáme nějaké odpovědi. Děkuji...

latvia
17. bře 2011

@kami1984 ofiko vyjadrenie je v zablokovanych uzivateloch

kami1984
17. bře 2011

@latvia dovolim si ti oponovat: toto Marin napsal nez uzamkl Dve mince
Dovod preco bola tato tema zablokovana sa dozviete tu: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zablokov......

Reakcia na navrhy, ktore nam boli zaslane bude zverejnena v nasom blogu. Budeme sa snazit co najskor.

Pekny vecer,

Martin Durina
Asmira Team

Ja osobne bych si ten blog rada precetla, jelikoz holky mely velmi zajimave napady, treba co se uprav pravidel tyka...

latvia
17. bře 2011

@kami1984 zistim, dam vediet

kristi
17. bře 2011

@latvia mi prijde divne, ze se uz 14 dni nic nedeje, jakoby si ti nahore mysleli, ze snad zapomeneme?

latvia
17. bře 2011

@kristi cesky konik nie je jedina stranka asmiry, takisto je kopec inych veci ktore su prednostnejsie v rieseni. Odpoved na vase dotazy bude, to vam slubujem, termin vam vsak konkretizovat neviem. ja verim ze do mesiaca ano.

latvia
17. bře 2011

@kristi okrem toho, ide o upravu pravidiel, na to si musi sadnut cela asmira a hlavne majitelia. Tak im doprajte trochu casu 😉

kami1984
17. bře 2011

@latvia dekuji, myslim, ze vuci uzivatelkam by to bylo od vedeni docela vhodne🙂

maova
17. bře 2011

Můžete mi prosím říct, proč byla zablokována uživatelka kefir? Nikomu nic neudělala, chodila jen do naší uzamčené diskuze, vyjímečně přispěla i jinam ... Děkuji

latvia
17. bře 2011

@maova kvoli viacnasobnej registracii

maova
17. bře 2011

@latvia nevím, jak jste na to přišli, ale chodila jen k nám a znám jí dobře a rohodně si nemyslím, že by měla vícenásobnou registraci ☹

maova
17. bře 2011

Kam jinam přispívala a pod jakým nickem? Opravdu bych ráda věděla, kde komu tak vadila, že musela být zablkovaná?

martinjasen
17. bře 2011

@kami1984 Nemaj obavy k listu, ktory sme dostali k pravidlam sa urcite vyjadrime. Problem je, ze aktualne som mimo SK (osobne dovody) a komunikujeme iba cez internet. K pravidlam sa potrebujeme stretnut a dohodnut to. Prosim nehladajte ziadny umysel, ktory tu nie je. Dakujem.

martinjasen
17. bře 2011

@maova Dovod blokacie bola viacnasobna registracia. NIkomu osobne nevadila, sama porusila pravidlo. My nie sme tu na to, aby sme ti dokazovali dovod blokacie, koname na zaklade podozrenia a dokazov, ktore mame k dispoziicii.

kristi
17. bře 2011

@martinjasen Uprimne, obavy fakt mam. Myslim,ze to chcete jen a jen protahovat,aby se na to zapomnelo

maova
17. bře 2011

@martinjasen děkuju za odpověď. Jen nechápu, pokud chodí do jedné diskuze, že někomu tolik vadila ☹ Ale vím, že nemá cenu to víc rozebírat.

ivett
17. bře 2011

souhlas s kristi, je to skoro měsíc, co tahle kauza začala a výsledek? zablokovaných pár duší a snaha o zametení všeho pod koberec, aspoň tak to vnímám já...

@martinjasen je zajímavé, že se řídíte jen důkazy, ale to, že tu bylo dostatek důkazů na to, že vaše adminka tu dělá skrytou reklamu určitému obchodu, kde shodou okolností pracují její rodinní příslušníci, a tedy rozhodně porušuje pravidla, to vám nestačilo jako důkaz...na každého holt jiný metr co?
a argument, že tahle adminka tím pomáhala nastávajícím maminkám neberu, protože zrovna obchod, na který dávala odkazy má to zboží jako jeden z nejdražších...

mataharyy
17. bře 2011

@ivett ač nerada, musím souhlasit že metr tu je a ne jeden ☹

maova
17. bře 2011

@mataharyy a @ivett jo, na každého jiný metr, to tady platí už bohužel hodně dlouho ☹ Do teď jsem se snažila tady tuhle situaci neřešit, ale zablokování další naší kamarádky už naštvalo i mě ☹ Takové hezké stránky to dřív byly za starých časů ...

mataharyy
17. bře 2011

@maova tak tak a je to zas ten základní problém, nejasnost pravidel a tak si je každej vykládá po svém ☹

aguaverde
autor
17. bře 2011

Prosím, pokládejte zde jen otázky, dotazy, atd.
Díky za pochopení
Agu 😉

kristi
17. bře 2011

@aguaverde jasne 😉 a muzeme se teda nekde vykecat?

jinak, muzes se podivat na nonangel? pry se nemuze prihlasit, v zablokovanych neni a nevim, co s ni je?? diky

mataharyy
17. bře 2011

@aguaverde jo, jo už mlčím 🤐 jen toto je jedno z mála tém do kterého lze psát 😉

aguaverde
autor
17. bře 2011

@kristi kuknu na ni a písnu IP 😉

@kristi
@mataharyy
Já Vás chápu, fakt jo, ale tuto diskuzi jsem založila na otázky, a nerada bych aby byl důvod ji opět zamknout 😅

Vykecat myslíte jako vy uživatelky sobě, nebo chcete se vykecat adminům?

Agu

ivett
17. bře 2011

no tak jako ten můj příspěvek se dá vyložit i jako otázka, já to teda poupravím, když to nejde samo

PROČ u někoho k zabolkování stačí podezření a důkazy, které "máte k dispozici", ale k nápravě toho, že jedna z adminek tu dělá skrytou reklamu určitému obchodu, kde shodou okolností pracují její rodinní příslušníci, a tedy rozhodně porušuje pravidla (viz. nezpochybnitelné důkazy, které byly popsány v dopise vedení, dají se přiložit i prinscreeny, že tomu tak bylo), to k nějaké nápravě nestačí??? jiné by byly hned zablokovány (u adminky by stačilo možná zbavit ji adminských práv a funkce, když evidentně porušuje pravidla, za která sama zdejší uživatele trestá a smazání nebo min. poupravení jejich alb), tato adminka nikoli, takže můj další dotaz, platí tady tedy na každého jiný metr?
a argument, že tahle adminka tím pomáhala nastávajícím maminkám neberu, protože zrovna obchod, na který dávala
odkazy má to zboží jako jeden z nejdražších...

děkuji za odpověď...

mataharyy
17. bře 2011

@aguaverde to je těžké, když se někde člověk rozhodne "vynadávat" a za tímto účelem je i v uzamčeném tématu, tak pak jen čučí kolik lidí do rána "zmizne" a smutné je že ten "skalní" admin dává stále dokola tu samou rádoby informaci, jen jí vždy trochu jinak zaobalí, takže těžko říct co by bylo třeba 😉 Každopádně chápu proč je založené toto téma a proto se zde nebudu angažovat jináč než s dotazama 🙂