Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

petul.a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petul.a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skafandrik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anngie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
arietiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana.s
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petromilla
8. dub 2011

Teda nedá mi to.....
@latvia....to si děláš srandu???? Proč neodpovíš na jasnou otázku jasnou odpovědí? 😕 😕 Nebo neznáš důvod, proč byla zablokovaná alcatko.j ? V případě že ano, nechápu, proč to nemůžeš sdělit a v případě že ne, kdo teda ten důvod zná. Ráda bych se alcatko.j zeptala sama, ale nemám jak 😉.
Takové jednání je z hlediska slušnosti opravdu nekorektní, i když samozřejmě, v pravidlech používání tohoto webu je to ošetřené... 😖 .

Ráda bych znala odpověď na otázku @makalka.

petromilla
8. dub 2011

Mám technický dotaz:
Jaký je postup, pokud vedoucí soukromé skupiny požádá o uzavření diskuze? Kdo se může dostat do již uzavřené soukromé skupiny?
Děkuji za odpověď.

lollia
8. dub 2011

@latvia technický dotaz: proč není zveřejnět důvod, proč byla zablokována alcatko? Kdo ji zablokoval? Proč tyto informace chybí v "diskuzi" k tomu určené?

petul.a
8. dub 2011

Ano, 30 Undater šlo za jednou uživatelkou. A dalších 10 holek z našeho regionálního tématu za druhou. Však koukněte na Undatry a na Berounsko, jak to tam teď "žije" 😀

lussi
8. dub 2011

Alcatko taky? Vždyť ta sem chodila věčnost! U mě to bude v květnu 5 let a po tom co se tady teď za hnusy, se připojuji k ostatním a táhnu odtud jak nejrychleji to půjde. A doufám, že nebudu poslední.

latunka
8. dub 2011

Asi by to chtělo zalozit anketní otázka "jdete taky?" aby bylo vidět kolik nás bere roha při téhle poslední kapce 😉

petromilla
8. dub 2011

Mám ještě jeden technický dotaz:

V Podmínkách užíváno webu Modrý koník je v článku 35 uvedeno:
Souhlasíš s tím, že (kromě jiných oprávnění uvedených v jiných částech Pravidel) jsme oprávnění archivovat kopie všech Tvých Příspěvků a zajistit, aby Obsah Internetové stránky a Příspěvků (nebo jejich části) nemohly být předmětem různých vyhledávacích programů na internetu (např. google a pod.).

Řekla bych, že není zajištěna ta část "aby Obsah Internetové stránky a Příspěvků nemohly být předmětem různých vyhledávacích programů na internetu", protože když si na Googl či Seznam zadám do vyhledávače svůj nick, první co mi vyhledávač nabídne je můj profil na Modrém koníku. Jsem tam jak ve výkladní skříni 😀. Nebo si tuto část pravidel špatně vysvětluji? Otázka tedy zní....Je dodrženo pravidlo ve znění čl. 35?
Předem děkuji za odpověď.

ia.
8. dub 2011

kde najdu alcatko.j 😖 😢 😨 😨 😨 😨 😨 jsem na jejích příbězích a fotkách závislá...jestli víte, kde se nachází, dejte mi vědět, prosím....

lussi
8. dub 2011

@latunka no to ale není vůbeš špatný nápad, ale rychle, protože zítra už se sem nedostanem 😀

janinac
8. dub 2011

@latvia - Alčátka jsem se zeptala a její vyjádření: Nikdo mě nevaroval! NIKDY! A chci tu údajnou IP zkopírovat do diskuze - žádám si o to!
A jestli tu Ip ma, at ji zkopiruje i s datem odeslani.

lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janinac
8. dub 2011

Pořád nějak nechápu co je tak těžkého na tom nám odpovědět - máme jen dva dotazy a jediný co jsme se dozvěděli bylo, že se jde jedna adminka starat o dítě (my se snad nestaráme????)
Stačilo by napsat:
Alčátko byla bloknutá, protože....bla bla bla
Diskuze vymazat jde, ale dělat se nám to chce jenom, když se nám chce...
Stačilo by ne?
Co je na tom tak těžkého?
Je snad slušnost na otázku odpovědět - to učím i svého skoro 4letého prcka!

motylekmn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lollia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuhur
8. dub 2011

Schválně jsem si zadala svůj nick do Googlu - a fotky z mého alba jsem našla - mám ho pouze pro registrované (samozřejmě jsem zkusila jiný prohlížeč, když jsem nebyla přihlášená - to je pro upřesnění). Nezlobte se, ale toto je pokud to dobře chápu porušení pravidel ze strany MK. Je možné, aby pravidla dodržovaly obě strany?

kacici
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ygreen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lollia
8. dub 2011

Technický dotaz:
Které pravidlo porušovala diskuze s hlasováním stran Zvažování setrvání na stránkách MK, že byla tak rychle zamčena?
Update:
Proč není u smazání této diskuze napsán důvod?

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz