Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

mokas
16. dub 2015

snažím se nahrát svoji profilovou fotku a stále mi to nejde, už jsem zkoušela různé fotky z různých počítačů, obnovení stránky a pořád se nevidím.....

infokonik
16. dub 2015

@mokas Fotku jsi mela pozastavenou, takže ji musel schválit admin. Stačilo tedy jen admina požádat o kontrolu. Už jsem ti ji povolila 😉

mokas
16. dub 2015

@infokonik děkuju mockrát 🙂

pernicek1
18. dub 2015

@infokonik Prosím o radu, jak můžu v novém Bazaru zeditovat inzerát? Nikde tuto možnost nevidím, už mi zmizela i možnost přepnout se do starého vzhledu :(

Děkuji

isoldaeva
18. dub 2015

@pernicek1 Editace inzerátů v novém vzhledu zatím nefunguje. Kolegové na tom ještě pracují - nový bazar je stále ve fázi testování a vývoje.
Pro úpravu inzerátů použij prosím starší verzi. Z nového bazaru se do ní přepneš tlačítkem, které jsme přesunuli úplně dolů. Teda, poprvé jsem to taky hledala. 😉

pernicek1
18. dub 2015

@isoldaeva Skvělé, moc děkuji 😉

isoldaeva
18. dub 2015

@jana_janca Jani, tady kousek nahoře je obrázek. Tlačítko "Vrať starý vzhled bazaru" jsme přemístili úplně dolů.

zcacka
21. dub 2015

Dobrý den, chci se zeptat, jak mohu poznat, že zboží, o které mám zájem je volné? Stalo se mi, že mi paní odpověděla, že zboží je již prodané. Prý deset minut před mojí reakcí. Mám větší zkušenosti z jiného webu a tam se zboží po reakci tváří jako rezervované. Jak je to na vašem webu? Děkuji Čacká

zcacka
21. dub 2015

@aguaverde Dobrý den, chci se zeptat, jak mohu poznat, že zboží, o které mám zájem je volné? Stalo se mi, že mi paní odpověděla, že zboží je již prodané. Prý deset minut před mojí reakcí. Mám větší zkušenosti z jiného webu a tam se zboží po reakci tváří jako rezervované. Jak je to na vašem webu? Děkuji Čacká

infokonik
21. dub 2015

@zcacka Ahoj, pokud inzeras vidíš, mel by byt aktuální. Pokud je věc zamluvená nebo prodána, inzerent ma inzerát pozastavit a pak ho vidí jen on a zájemce. Neděje se tak ale automaticky, je to na inzerentovi. Ne vždy, když komunikujes s prodavajicim, nakonec také věc koupis, ale třeba se jen doptavas...

renkabela
22. dub 2015

Chtěla jsem mamince,se kterou jsem obchodovala,napsat hodnoceni,ale nikde tu moznost nevidim. Ona mi ho take chtela napsat a ji to zase pise,ze jsem neregistrovany uzivatel,pritom registrovana jsem ,i prihlasena. Nevim,kde je chyba. Dekuji

isoldaeva
22. dub 2015

@renkabela Ahoj, pošli mi prosím odkaz na ten inzerát, kde jste si spolu psaly, ju? Podívíáme se na to. Díky 🙂

renkabela
22. dub 2015

Ten inzerát uz je smazany,bohuzel

renkabela
22. dub 2015

@isoldaeva obchod probehl 14-15.4.

renkabela
22. dub 2015

Ten inzerát uz je smazany,bohuzel,byl smazany 16.4.

moulinkaa
23. dub 2015

@renkabela Ahoj, hodnocení se zadává přímo v inzerátu, dole pod komunikací mezi kupujícím a prodávajícím. Jestli je inzerát smazaný, a nemáš na něj link, tak už hodnocení nepřidáš.
Jinak, já jsem z poslední doby nenašla žádný inzerát, kde bys byla jako zájemce a kupující... Nebyl to např. prodej mimo bazar a komunikace "jen" v komentářích?

renkabela
23. dub 2015

@mouli.prodej probehl uplne normalne v bazaru,prodavajici byla Deenyska,kupovala jsem troje teplaky dětské. Take nevim,proc ji to psalo,ze jsem neregistrovany uzivatel,kdyz registrovana jsem a jsem vzdy i prihlasena

renkabela
23. dub 2015

@moulinkaa Je ale divne,ze tenhle obchod neni videt ani v Mych nakupech,jako ostatni

moulinkaa
23. dub 2015

@renkabela Už jsem inzerát našla, podle prodejkyně. Je smazaný a figuruješ v něm skutečně jen pod svým emailem, jako nepřihlášená. A nepřihlášení nemají možnost hodnocení dát.

Takže "technicky" se koník chová správně, otázkou zůstvává, proč jsi tam jako nepřihlášená. Asi si nebudeš pamatovat, jestli jsi do inzerátu poprvé zadávala jméno a email, že? Kdybys totiž v tu chvíli nebyla přihlášená, tak by tě systém vyzval, ať zadáš své jméno a email. U přihlášených se to na nic neptá a rovnou můžeš psát zprávu.

Zatím se jiný takový případ neobjevil, takže spíš to vypadá, že to bude nějak takhle individuálně.

renkabela
23. dub 2015

@moulinkaa Myslim,ze jsem tam zadavala jmeno i email,takze je mozny,ze v tu chvili jsem prihlasena nebyla. Myslela jsem,ze hodnoceni muzu dat dodatecne. Prodejkyne treba smaze inzerat a ja ještě zbozi nemam,tak ji chci dat hodnoceni az po obdrzeni zbozi a to uz moznost teda neni?

moulinkaa
23. dub 2015

@renkabela Tak to bude asi, jak píšeš - v tu chvíli jsi byla nepřihlášená. Dodatečně už se to nedá změnit, jedině že by ses do inzerátu (dokud existoval) zahlásila jako další nový zájemce...

Právě jsem si ověřila na testu, že když je inzerát smazaný, tak do něj oba (kupující i prodávající) MOHOU vložit hodnocení. Do inzerátu se dostanete přes "Můj bazar" nebo "Mé nákupy". Pozor, stále platí jen pro přihlášeného kupujícího!

Takže pro tento tvůj připad už se nedá hodnocení přidat. A v dalším inzerátu budeš vědět, že si máš kuknout přihlášení. Někdy to na koníku není úplně jednoznačné... díky za pochopení, krásný den! 😉
Vlaďka

renkabela
23. dub 2015

@moulinkaa Tak moc děkuji, jsem rada,ze uz vim,co a jak,ze se to vysvetlilo. Jeste jednou diky za vysvětlení, přeji hezký večer. Renata ☺

konidana
25. dub 2015

@isoldaeva Prosím zda by šlo v diskuzích ošetřit, že když odpovídám na nějaký příspěvek, zobrazil by se krom jména i čas příspěvku na který reaguji. Pokud je více příspěvků od jednoho uživatele, není to vždy jasné a nejde se pak v diskuzi orientovat. Díky.

isoldaeva
27. dub 2015

@konidana Je to sice dost specifický dotaz, ale zkusíme to ošetřit. Ovšem nic neslibuji.

katkammv
14. kvě 2015

Avh jo,prosím Vás pomožte mi už pár dní nemůžu komentovat a ani lajkovat žádný příspěvěk,vždycky na mě vyběhne nějaká tabulka a ani nepomohlo restartování stránky,děkuji za pomoc ☹

infokonik
14. kvě 2015

@katkammv Ahoj! https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/
Zkoušela jsi aktualizovat prohlížeč? Zkoušela jsi změnit prohlížeč?

katkammv
14. kvě 2015

@infokonik Tak to jsem zkusila taky i aktualizovat prohlizec,ale pokazde na me vybehne tabulka e errorem ☹

infokonik
14. kvě 2015

@katkammv Pak je tedy třeba Nahlásit problém https://podpora.modrykonik.cz/open.php

katkammv
14. kvě 2015

@infokonik děkuji za radu a info 🙂

eveluska
18. kvě 2015

Mohla bych poprosit, aby se nejak upravily ty sileny reklamy, co ted vyskakuji ruzne pres pul stranky a nejdou nijak zavrit? Je to fakt pekelny 😝 Dekuju