Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aguaverde
autor
4. led 2012

@jennyska ha tak teď se mi to už objevilo 😀 asi nějak opožděno 🙂

hhranolka
5. led 2012

nebylo by možné do bazaru přidat "koupím"?

jennyska
5. led 2012

@hhranolka Ahoj, neplánujeme tuto možnost.

denousek
5. led 2012

@hhranolka
@jennyska taky bych to uvitala ☹

peroli
5. led 2012

@jennyska děkuju za vrácení oblíbených.. a měla bych dotaz... jak je možný že se naše soukromá zamčená diskuze (od počátku zamčená) líbí i uživatelkám které v té diskuzi nikdy nebyli!!!!! 😕 😕 😕

majdula
5. led 2012

@jennyska
@peroli Chci upresnit a poopravit 😉 ty zminene uzivatelky v nasi zamcene diskusi zpocatku byly, neprispivaly, takze jsem je z clenu smazala... nicmene zjevne si jeste pred smazanim daly diskusi do Oblibenych, takze proto to "To se mi libi"...
Akorat by me zajimalo, pokud nas maji v Oblibenych, ale nemaji k nam pristup, zda se jim nase diskuse v Oblibenych zobrazuje a zda tudiz vidi posledni prispevek...

A druhy dotaz, jak mohou dat "Uz se mi to nelibi", kdyz k nam nemaji pristup? 😉

schnek
8. led 2012

nějak zlobí odpovědi v inzerátech. Když odklepnu, co jsem napsala, objeví se ten text červeně orámovaný a zdá se, že se odpověď nepřidala, ale když odejdu a vrátím se, příp. aktualizuju stránku, je tam odpověď přidaná.

lucisa
9. led 2012

@jennyska Mám v upozorněních zmínku, kliknu na ni a stránka se mi vrátí do hlavní nabídky. Zkoušela jsem to několikrát, zmínku tam dala uživatelka 2 minutky zpět, tak nepředpokládám, že by v té době už bylo téma smazané nebo nějak bloknuté. Copak se děje, je někde chyba? Další zmínka, co tam byla ve stejnou dobu, fungovala správně.

jennyska
9. led 2012

@majdula Ahoj, o této chybě víme a bude na stránkách odstraněna tak, aby uživatelky, které již nepůsobí v soukromé diskuzi, nedostávaly z tého skupiny Upozornění. Do diskuze už ale nevidí.

jennyska
9. led 2012

@schnek Ahoj, prosím, obrať se do Nahlas chybu a to, co ti vyskočí na monitoru v červeném rámečku, tam uveď. 😉

jennyska
9. led 2012

@lucisa Ahoj, mohu se zeptat o jakou uživatelku, co tě vzpomenula, se jedná? Děkuji 😉

lucisa
9. led 2012

@jennyska je to uživatelka NAE a stále mi to vykazuje stejnou chybu, jiné jsou v pořádku.

jennyska
10. led 2012

@lucisa Ahoj, je to naše chybka na stránce a za chvíli ji odstraníme. 😉

camelinka
10. led 2012

@jennyska ahojky, mam dotaz a nevim kam jinam ho soupnout 😉 , nedalo by se bazarek rozdelit na Pouzite veci a Nove?myslim ze by to spousta konikovek uvitala, dekuji za odpoved 🙂

hlasil
16. led 2012

@jennyska Ahoj, bylo by možné doplnit do fotoblogu změnu nastavení soukromí u krátkých zpráv stejně jako je to u alb? Díky.

reruna
17. led 2012

@hlasil ale u krátké zprávy to lze i nyní nastavit...

jennyska
17. led 2012

@hlasil Ahoj, je to přesně tak, jak píše @reruna . Než napíšeš krátkou zprávu, nastav si u ní její viditelnost pro koho chceš 😉

hlasil
17. led 2012

@jennyska To vím, ale to je prvotní nastavení. Myslela jsem změnu, když už je zpráva zobrazená v profilu. U zprávy to nyní jde nastavit právě jen, když ji píšu, kdežto u alba to lze kdykoliv dodatečně měnit. Já mám třeba zprávy doteď veřejně, ale chtěla bych je změnit na jen pro přátele a to nejde. Mohla bych je jen smazat, ale to je zas škoda, jsou tam komentáře.

ee.liska
17. led 2012

@jennyska
děkuji ochotné admince za velice příjemné jednání, ochotu zabývat se mým problém a jeho bleskové vyřešení 😵 Děkuji, děkuji, děkuji 😀 🙂 🙂

scvrcek
18. led 2012

Měla bych dotaz ohledně nového fungování fotoblogů : když si projíždím fotoblogy a něco mě zaujme, vždycky jsem byla zvyklá si rozkliknout ty komentáře pod ním do nového panelu - teď když na ně kliknu a dám otevřít v novém panelu, otevře mi to tam zase jen všechny fotoblogy....je to chyba, nebo je to úmyslně?

jennyska
19. led 2012

@scvrcek Ahoj, teď už stačí kliknout pod albem přímo na komentáře a rozbalí se ti ty komentáře hned na hlavní straně 🙂

jennyska
19. led 2012

Ahoj Všem 🙂 Na MK jsou nahozena nová pravidla, která mmj. nabízejí nové možnosti alb, obsahují veškerá pravidla bazaru, fóra, hodnocení, článků, krátkých zpráv a pod. více na https://www.modrykonik.cz/pravidla/
Krásný den přeji 😉
*J*

scvrcek
19. led 2012

@jennyska jo, to vím, jen mi přišlo divné, že když si ten odkaz chci rozbalit do jiného panelu, tak to nejde.... ?

jennyska
19. led 2012

@scvrcek Tak v tom případě nesmíš klikat na komentáře, ale album jako takové...ale během zítřka můžeme popracvovat i na tom, aby to šlo překliknout i přes komentáře 🙂

scvrcek
19. led 2012

@jennyska díky moc!

lucyjanek
22. led 2012

Dobrý večer, prosím o radu...když dám v komentářích odepsat, tak mi tam naskočí to jméno 2x a i dvakrát se mi to odešle...dřív to nedělalo, tak nevím kde je chyba. Předem děkuju

aguaverde
autor
23. led 2012

@jennyska Prosím nešlo by udělat, že když mám něco v bazaru na MS.cz a chodím více méně 99% času na beremese (občas zapomenu se každý den kouknout na střechu) aby když mi někdo napíše v tom bazaru na střeše aby se mi to ukázalo i když sem v tu dobu zrovna na beremese??
Nevím zda píšu srozumitelně, ale stává se mi že odepisuji na zájemce fakt náhodou po čase pač na ten inzerát zapomenu 😅 a jelikož nemůžu třeba můj ventilátor dát na beremko 😀 tak bych to uvítala 🙂

Děkuji
Agu

fifina86
23. led 2012

@jennyska chci se zeptat, jak lze nastavit, abych se při přechodu mezu MS, Beremkem a MK nemusela stále přihlašovat..moc děkuji

aguaverde
autor
23. led 2012

@fifina86 při přihlášení zaklikni políčko být automaticky přihlášen (nebo tak nějak to tam je) a pak když to provedeš na všech třech stránkách tak pak už se nebudeš muset pokaždé přihlašovat 😉

jennyska
23. led 2012

@aguaverde Ahoj, bohužel to zatím nastavit nelze. Doporučuji si buď tedy MS prohlídnout párkrát během týdne a nebo si v Můj bazar na MS zakliknout možnost Posílát upozornění na zprávy v bazaru na mail. 😉
Měj se fajn, J*