Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

zuza92
28. čer 2016

Ahoj.moc Prosím jde nějak v nastaveni udělat aby ostatní uživatele neviděli v jakých jsem skupinach?

hlasil
19. črc 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat na chybějící možnost přesunu fotek mezi alby a hromadné mazání fotek v albu na blozích. To je trvalá změna, nebo jen nějaká chyba při přechodu na nový design? Dost to chybí a ráda bych věděla, jestli se to vrátí nebo je to definitivně pryč jako spousta jiných dobrých věcí tady.
Děkuji.
@janysevka @berenika39

janysevka
20. črc 2016

@hlasil Ahoj, tyhle funkce se už opravdu bohužel nevrátí. Zase rozhodovalo to, že obě funkce nebyly moc využívané. Obecně o prováděných změnách se dočteš tady v jamieho článku https://www.modrykonik.cz/blog/jamie/article/zmeny-na-koniku-a-jejich-komunikace-107c9d/

meerschweinchen
24. črc 2016

Ahoj,
ráda se chodím na koníka bavit o všem možném a taky hodně načíst informace od jiných, ale nepřišla jsem obchodovat. Bohužel mi chodí propagační e-maily na bazárek, "motivační" e-maily jak prodávat, kde najít věci k nákupu... vůbec mě to nezajímá a nejsem tu od toho. Šlo by nějak tento typ e-mailů zastavit? Nerada bych kvůli tomu rušila celý účet u koníka, to by byla škoda. Nicméně spamování a vnucování v mé e-mailové schránce mě trochu rozčiluje 🙂

Díky za pochopení.

hanula11
25. črc 2016

@zuza92 to by tu zajimalo víc lidí. @janysevka ... ?

hanula11
25. črc 2016

@hanula11 myslím tohle -
jestli by šlo v nastavení udělat aby ostatní uživatelé neviděli v jakých jsem skupinách 🙂 .

janysevka
26. črc 2016

@hanula11 Ahoj, díky za podnět. Víme, že by to některé uživatelky uvítaly, takže zatím řešíme technickou náročnost takové funkce. Nemůžu teď vůbec nic slíbit, ale víme o tom 🙂

lostakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lostakova
26. črc 2016

@meerschweinchen Ahoj, v každém takovém emailu dole najdeš možnost odhlásit si odběr těchto návodů a rad.

meerschweinchen
26. črc 2016

Super, díky 🙂

zipak
27. črc 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s hodnocením. Dostala jsem od prodávající hodnocení a hned přes hodnocení jsem odpověděla, ale prodávající se to v hodnocení nezobrazilo. Dívala jsem se i na předcházející a také to tam nemají.
Můžete mi, prosím, poradit, co dělám špatně?
Děkuji.
S pozdravem Ivana Dostálová

lostakova
27. črc 2016

@zipak Predpokladam, ze jen odpovidas na hodnoceni, ktere bylo udeleno tobe. To se zobrazuje jen ve tvem bazaru.
Pokud chces hodnoceni udelit ty, tak vejdi do inzeratu, kde jste obchodovali a tam Pridej hodnoceni https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/...

zipak
27. črc 2016

Děkuji, už jsem to pochopila. Ivana

jizi
28. črc 2016

Ahoj, mám dotaz: najdu někde ve svém bazaru komunikaci k již uzavřeným inzerátům? Potřebovala bych kontakt na paní, která si ode mě něco kupovala, abych jí poděkovala, ale nemůžu ho najít...

lostakova
28. črc 2016

@jizi Ahoj, vsechny inzeraty najdes ve svych slozkach, navod tady https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/...

jizi
28. črc 2016

@lostakova Jednodušší, než jste doufali 😀 Moc děkuju!!

skupaja
5. srp 2016

Dobry den, lze pridat hodnoceni prodejci, kdyz obchod neprobehl, nebot neodpovida na zpravy? Aktivni je, predmetny inzerat aktualizuje od roku 2015. Posledni aktualizaci prodejce provedl par dni po odeslani me zpravy. Dekuji 🙂

lostakova
5. srp 2016

@skupaja Ahoj. Ne, hodnotit muzes jen obchod, ktery probehl. Pokud prodavajici nereaguje na tve zpravy, muze to znamenat, ze s tebou obchodovat nechce (a to je v poradku, kazdy se muze rozhodnout, komu proda sve zbozi).

skupaja
5. srp 2016

@lostakova ok, takze na slusnost se tu nehraje 😊 Budu to respektovat, s takovym clovekem vlastne ani nema smysl obchodovat 😉 Dekuji za odpoved.

reruna
9. srp 2016

@lostakova jelikoz jsou definitivne zrusene soukrome diskuze, zacaly jsme pouzivat skupinu, ale dost vadi, ze tam neni moznost opravit napsany prispevek, tak jako je bezne v diskuzich. Bude se tato funkce do skupin pridavat? Bylo by to fajn

lostakova
9. srp 2016

@reruna Ahoj, já jsem adminem bazaru, takže s tímhle ti bohužel nepomůžu. Dotaz ale můžeš směřovat na hlavního admina stránky @janysevka 😉

reruna
9. srp 2016

@janysevka jelikoz jsou definitivne zrusene soukrome diskuze, zacaly jsme pouzivat skupinu, ale dost vadi, ze tam neni moznost opravit napsany prispevek, tak jako je bezne v diskuzich. Bude se tato funkce do skupin pridavat? Bylo by to fajn

janysevka
10. srp 2016

@reruna Díky za tip a názor. Zatím to není v plánu, ale předám nápad dál 🙂

bulvicka1
11. srp 2016

Dobry den,uz jsem jednou psala,ze mi nefunguji prichozi emaily,kdyz mi nekdo napise ze neco kupuje.Nevite cim by to mohlo prosim byt?dekuji ☹

lostakova
11. srp 2016

@bulvicka1 Ahoj, vim, ze nekdo uz resil neco podobneho. Nahlas to prosim na technickou podporu https://podpora.modrykonik.cz/open.php

sven
11. srp 2016

skončili soukromé skupiny nebo ne?
pokud ano, bude do nich teda dál přístup (i když bez možnosti nového příspěvku) a bude možné si nějak obsah stáhnout, jak jste psali v příspěvku u skupiny?

lostakova
11. srp 2016

@sven Ahoj, o dva prispevky vys jsem uz odpovidala na podobny dotaz, ze ja jsem adminem bazaru a s timto tedy bohuzel nepomuzu 😉
Predpokladam, ze se chces zeptat na soukrome diskuze ve foru (se soukromymi skupinami se nic nedeje), muzes se obratit na hlavniho admina stranky @janysevka

janysevka
11. srp 2016

@sven Soukromé diskuze jsou zatím nadále přístupné, již ale bez možnosti do nich přispívat. Do budoucna připravujeme možnost si stáhnout celou soukromou diskuzi k sobě. O takovém archivu vás budeme včas informovat, aby jste měly prostor si diskuzi v klidu stáhnout.

sven
11. srp 2016

@janysevka díky za info

silvik001
13. srp 2016

Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč si v bazaru nemohu prohlédnout víc jak 1000 stránek inzerátů, když v nabídce je jich přes 12000? Jakmile přejdu na další stránku, tzn. 1001, vrátí se mi to automaticky na první stránku bazaru a na napíše mi to "žádný inzerát nesplňuje zadání".
Mám dojem, že to dříve normálně šlo.
Děkuji.