Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ivett
7. dub 2011

@wjerushka MK přeci nemá konkurenci, aspoň tohle si asi vedení myslí 😀 😀 😀 naštěstí je konkurence celkem fajn...

svoja
7. dub 2011

kde se da zjistit oblibenost??? to vubec nevim....

svoja
7. dub 2011

ty palce nahoru to je kolikrat to ta uzivatelka dostala jako? hm hmh m.....zajimave

kristi
7. dub 2011

tzv. duvod se vzdycky najde

wjerushka
7. dub 2011

@ivett No jo, kdyz si nekdo zije v ipohadce, tak si konkurenci nebo nesympatie nekterych proste nepripousti

beruska2x
7. dub 2011

@ivett tak to je mazec 😀 😀 😀 😀 😀 😀

morusa
7. dub 2011

@ivett Přesně tak, není nám všem jinde dobře? 😝 Dnes jsem sem nakoukla po x dnech, spíš týdnech..nevěřila jsem ,že bloknou i Alču, ale jo ,jsou tak nadřazení...at si to užijou, za chvíli nebudou mít komu velet.

ivett
7. dub 2011

@svoja jj, to víš, někdo si z toho udělal sport a sbírá jak o dušu, doma ho hřeje na srdíčku, kolik lidí mu olajkovalo fotky stažené z malvíka a pak se objeví někdo tak normální a oblíbený jako je alča, tak se musí zlikvidovat zavčasu a nebo nahonit více lajků...vzhledem k tomu, že to tu dost lidí štve už, tak lajků se asi moc nedostává, tož se čeká na nějakou chybičku a šup, našla se...

@wjerushka taky bych chtěla žít v pohádce 😀

verusinek
7. dub 2011

Když to slušně napíšu.... myslím, že tento tah od vedení nebyl příliš šťastný ☹ ☹ ☹ ☹
ale zase můžeme poděkovat, že se zde problémy řeší 😔 ač jinak než bylo očekáváno......

wjerushka
7. dub 2011

No tak vidim, ze zodpovedni admini asi opravdu nemaji zajem se vyjadrit areagovat tak rychle jak blokuji

verusinek
7. dub 2011

Jinak teda holky, myslím, že navážet se stále do ikarkulky není moc slušné..... a jako upřímně alba měla moc hezky udělaná, tak se ani malinko nedivím, že se hodně lidem líbili.... teď k ní můžou nakukovat jen ti co chtějí, takže tím nikoho neprovokuje, tak bych tuto kapitolu neotvírala.....

kristi
7. dub 2011

@verusinek tak ja myslim, ze o tohle tady uz tedka vubec nejde....tady jde o svobodu slova a projevu, o zodpovednost za svou praci a o komunitni rozvoj 🙂 , jak by rekl Martin

len
7. dub 2011

@verusinek ono taky od Karkulky není moc slušné, že leze na e****** web, kam se zdejší nespokojené uživatelky přestěhovaly, a tam jim šmíruje v profilech 😒 A ještě se tam veřejně chlubí, že má protekci v Malvíku, to by si asi tady netroufla, že 😉
Tak jo, asi to mám za sebou, kdyby mě někdo hledal, tak na nejmenovaném webu jako Ugluk ☹

wjerushka
7. dub 2011

@verusinek a blokovat bez duvodu oblibene uzivatelky podle Tebe slusne je? Nebo delat mrtvyho brouka, kdyz to teda uz udelam???? Kdo asi ty uzivatele blokuje, ze by....adminka???
A mimochodem alca mela alba taky krasna

sisa77
7. dub 2011

Nechapu uz vazne nic. Proc je blokla alcatko? To jako za "vsechno jde, kdyz se chce"? V tom pripade mam technickej dotaz ... Ses normalni??? Bloknout za nic uzivatelku s nejhezcima albama, ktery narozdil od jinech spousta maminek opravdu inspirovala. Nebo, ze by prave pro to ...

karmenta
7. dub 2011

můžu se zeptat, kdyby mě někdo bloknul (smáznul) je pak album obnovitelné? toto jsou jediné stránky kde mám popsané jak malá rostla a nabírala gramy,nerada bych o tuto statistiku přišla..

Nečekám tedy že by mě někdo vymazal, ale náhoda je blbec 😉

verusinek
7. dub 2011

já ikarkulku nehájím, jen mně vadí, že se zase (koukám, že příspěvek zmizel), co a jak kde čeho má.....

Jinak jí vůůůbec nehájím, ale nesnáším lidskou závist.....

nika70
7. dub 2011

@len tak to je síla................ 😲

Jsem na Koníkovi pátý rok, ale že se tu jednou bude dít tohle, tomu bych nikdy nevěřila.
Jak může jedná ženská tohle všechno dokázat??????

len
7. dub 2011

@karmenta doporučuji vše zazálohovat. Jak píšeš, náhoda je blbec 😉 Samozřejmě technicky je možné téměř vše, ale druhým důležitým bodem je ochota to udělat.

kristi
7. dub 2011

@len ty jsi tak sikovna, jak se zalohuje?

len
7. dub 2011

@nika70 když mi koukneš do profilu, uvidíš, že bych tu za chvilku oslavila šesté výročí. Ještě před krátkou dobou by mě nenapadlo, že ho budu slavit stěhováním, je mi to hrozně líto, bylo tu fajn, ale...

len
7. dub 2011

@kristi já nevím - veškeré texty bych někam zkopírovala CTRL+C a CTRL+V do wordu třeba, u fotek předpokládám, že je mám i uložené někde na disku, aspoň já ty svoje teda mívala... Další věc je samozřejmě to, jak je to tu uspořádané, základní náhled by se asi dal udělat printscreenem, ale tímto mé technické schopnosti končí, omlouvám se 😅 Spíš mi šlo o to, že někomu byla smazána alba a on z nich třeba neměl vykopírované texty s popisem porodu a tak, to je pak škoda ☹

ivett
7. dub 2011

@verusinek ty si opravdu myslíš, že tu ikarkulce někdo závidí? 😀

jinak já za sebe můžu říct, že teda na rozdíl od ikarkulky, já si žiju opravdu pohádkově i bez statistiky oblíbenosti, páč žiju jaksi reálně a to, kolik lajků k albu dostanu, by mě opravdu při životě neudržovalo...ale to je vedlejší...

alčatko měla pro mě alba nejkrásnější na tomhle webu, protože reálná a opravdová, byla symbolem šťastné a krásné a spokojené rodiny, krom toho její story tady prostě asi nikdo nikdy nepřekoná, totéž styl psaní, ať se kdo chce snaží jak chce, tohle napodobit nejde...
tohle vedení nedomyslelo, a domyslet mělo, protože nastala doba, kdy by alčatka alba a statusy sledovaly další a další lidi s novou chutí, kdo ví jak je to myšleno, pochopí...prostě tímhle si to pohnojili...

tetes1
7. dub 2011

Tudy cesta nevede....

kristi
7. dub 2011

@len jasan, ja myslela, ze se to da treba printovat cely....tak ten zbytek snad nejak umim

kristi
7. dub 2011

@ivett jako si pamatuju ty moje zachvaty smichu vecer u compu, co mi muz neveril, ze se tlemim nejaky storce a kdyz jsem mu to precetla, tak jsem lezeli v kreci oba. Alca byla a je IKONA tehle stranek, at si kdo chce co chce rika

ivett
7. dub 2011

@kristi přesně tak, co já se nachlámala nad jejíma příběhama, klidně se přiznám, že jsem ji občas "šmírovala" i v jiných diskusích 😀 holt e****** získalo svou novou ikonu, věřím tomu...kdo chce kam, pomozme mu tam, koník už má svojí pohádkovou ikonu a o další zjevně nestojí...

len
7. dub 2011

@kristi já si říkala, že mé technické znalosti asi nikoho nenadchnou, na to já mám doma chlapa 😀

kristi
7. dub 2011

@len a ja myslela, ze jste oba nejaci machri pres pc...tak jsem asi blba 😀