Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

cattus
25. bře 2016

Dobry den.. uz treti den se mi nenacitaji komentare k diskuzim.. Prihlasuju se pres telefon. Zkusila jsem se odhlasit zrestartovat tel i vymazat cookies a stejne to nejde. Hlavne me to mrzi tam kde jsem se na neco ptala a ted nevidim odpovedi. A jak jsem nahodne zjistila nejsem sama.

adletka
28. bře 2016

Uz nekolik dni mi nejdou rozkliknout příspěvky pod zpravama na mobilu. Cetla jsem, ze se to deje vicero lidem. Bude s tim nekdo neco delat?!

adletka
28. bře 2016

Bez reakce.. ? Zajímavý, že když dá člověk trochu špatně například inzerát, že se ozvat umíte okamžitě!

cattus
28. bře 2016

@adletka uz jsem psala i na technickou podporu a ticho po pesine...

aninkas1
28. bře 2016

@adletka
@cattus Zeny nerozcilujte se - je volno - vetsina pracujicich lidi uz od patku nepracuje 😉 Chapu ze na matersky se to spatne sleduje, ale inzeraty kontroluji maminky na matersky, ty zel volno nemaji nikdy (nebo porad 😀 ), ale technicka podpora ma klasickou pracovni dobu, nechte hochy trochu odpocinout 😉 😝

cattus
28. bře 2016

@aninkas1 ja bych je odpocinout nechala, ale tenhle problem trva minimalne od zacatku minuleho tydne.. u me je to uz 8 dni.. a nejsem sama.. nerikejte ze bych byla jedina ktera by ten problem nahlasila...

aninkas1
28. bře 2016

@cattus a jakou mate konfiguraci? Kdyz nahlasujete tehnicke problemy, tak je dobre i rict, na jake platforme funguje vase mobilni zarizeni, za jakych okolnosti se problem stava a zkusit napr. preinstalovat aplikaci uplne... 😉 Napriklad ja mam iPhone 6+, iOS a funguje mi vse dobre 😉 Pravdou je, ze za posledni dobu vyly nejake zmeny a mozna se neco vyladuje, tak je mozny, ze to vsem nefunguje na 100%...taky jsem mela takovy obdobi, kdy mi Konik fungoval vselijak a vim, ze je to neprijemny...ti dalsi, co jim to take nefunguje - nemate vsichni napr. stejny operacni system? Nebo typ telefonu/tabletu?

adletka
28. bře 2016

U nas ve skupině o problému psala skoro každá druhá, i že aplikaci přeinstalovaly a nic.. A tento problém, jak píše @cattus trvá už dýl, ne od pátku. Ani mimo aplikaci mi to na mobilu nefunguje.. prostě kaput

cattus
28. bře 2016

@aninkas1 ano je to neprijemne obzvlaste ve chvili kdy neco resim...
Mj.. jakou aplikaci bych mela preinstalovat? Prohlizec? OS? Android? Obavam se ze to by ten muj starecek (samsung s2) nemusel prezit... uz ted mam zakazane veskere aktualizace...

cattus
28. bře 2016

@adletka ja zadnou aplikaci na MK nepouzivam jedu normalne z prohlizece ja nemam ani co preinstalovat... a stejne to nefunguje..
A ano neni to problem kratkodoby ale minimalne tyden...

aninkas1
28. bře 2016

@adletka
@cattus holky tak to me mrzi, nekdy to muze byt i tim, ze prave na Konika lezete pres prohlizec, ne pres aplikaci...nebo srarsi verzi prohlizece/aplikace a tak...nejsem technik, tak asi vic nepomuzu, ale pokud ma tento problem vice uzivatelu a nahlasi to, tak vetsinou to programatori do nekolika dnu max tydnu opravi... 😉 Chce to trpelivost no... 😉

aninkas1
28. bře 2016

@lostakova @berenika39 Holky netusite, co s tim? Voz vyse 😉

lostakova
28. bře 2016

@cattus
@adletka Toto jsou posledni zpravy:
Ahojte, vypadá to, že problém s komentáři je
- v Androidech 4.2. a starších verzích
- a to jak v aplikaci, tak i v mobilní verzi (přes prohlížeč)

Od Androidu 4.4. a ve vyšších verzích to funguje.

Zatím jsme nepřišli na to, co přesně to způsobilo, kolegové se tomu ještě budou věnovat tento týden.
Prosíme o trpělivost, díky moc.

adletka
28. bře 2016

@lostakova děkuji za zprávu

cattus
28. bře 2016

@lostakova zda se ze uz se aspon vi kde je zakopanej pes... starsi verze androidu... diky..

sennorita
2. dub 2016

Tak od včerejška mi nejdou zobrazit komentáře, jak přes mobilní aplikaci tak přes prohlížeš na počitači. Ví někdo radu, jak to opravit?

lostakova
2. dub 2016
sven
7. dub 2016

Jakým způsobem budou archivovány soukromé diskuze, které budete rušit? Bude možné si obsah nějak stáhnout nebo bude někde viditelný? Nerada bych o příspěvky ze skupiny přišla... Bohužel z modrého koníka už tuto zkušenost mám, kdy nám byla původní skupina smazána a ani po prosbách o obnovení nám nebylo vyhověno...
Mmch z rušení soukr. diskuzí nadšená nejsem, vyhovovaly mi, ten nový formát mi nevyhovuje, přijdou mi nepřehledné...

abcdef22
14. dub 2016

Musím říct, že to počítadlo (dole pod inzeráty) nějak "neumí" počítat. V neděli jsem zadala inzeráty a do dnešního dne, jenom tyto inzeráty byli zobrazeny celkem 52x (počítala jsem včera večer), ale počítadlo, za ty dny, mi ukazuje jen 38x. Nepočítám do toho ostatní inzeráty. Někde bude asi chyba a pokud počítadlo "neumí" počítat, pak je bezpředmětné a hodnoty jsou nicneříkající, což je škoda. Děkuji za odpověď

lostakova
14. dub 2016

@abcdef22 Proverime to. Strpeni, prosim 😉

aninkas1
14. dub 2016

@abcdef22 nemuze to byt tak, ze pocitadlo pocita jednotlive IP adresy, kdezto primo v inzeratu je pocet faktickych zobrazeni (jeden clovek se koukne 10x) - pocitadlo (1 clovek = 1 shlednuti??) me tak napada... 😉

abcdef22
14. dub 2016

@aninkas1 no, ale u těch grafů je napsáno : Tvé inzeráty byly viděny x krát, nikoliv nakukovalo k tobě x lidí. Myslím, že je to matoucí. Uvidíme co na to @lostakova , viz výše

lostakova
15. dub 2016

@abcdef22 Kolega slíbil, že se na to podívá. Řeší ale věci, co přišly dříve, tak to chvíli potrvá.

abcdef22
15. dub 2016

@lostakova to je v pořádku, já na to nespěchám. Jen by byla škoda ho nechat počítat mylně, když už jste to počítadlo zavedli.

sven
17. dub 2016

Může mi admin zodpovědět na otázku, kterou jsem položila více jak před týdnem?

aninkas1
17. dub 2016

@sven zkus kouknout k admince Moulinkaa - ma na blogu clanky s podrobnymi odpovedmi 😉

rebe
3. kvě 2016

Mám dotaz k bazaru. Mohlo by se prosím do pravidel bazaru přidat, že se nesmí laciné napodobeniny značek prodávat s uvedením těch originálních značek? Opravdu mě irituje, když hledám třeba boty camper a vyjedou mi boty z Aliexpressu "jako camper" a podobně. Připadá mi to mnohem šílenější, než když je u nové, nenošené a nepoužité věci napsáno jako nové – a to přitom zakázáno je. Děkuji.

aninkas1
3. kvě 2016

@rebe Zuzko, tam kde je vyplnena znacka originalu a jedna se o padelek (zrejme nebo je to podezrely) tak davame Atip "zbozi neni originalni" s tim, ze to ma prodejce presunout pod "jina znacka", ale prodavat to muze 😉 Co se tyka Fake Camperu z Ali, to je terminus technikus, jsou to pekny a kvalitni boty, s camperama originalnima maji spolecny jen to, ze maji podobnou podrazku 😉 Pokud jsou v bazaru uvedeny pod znackou Camper (vyplneno v parametrech) pak je to spatne, ale polid je to uvedeno pouze v textu nebo nadpisu, neni na tom nic spatneho, naopak prodejce ferove halsa predem, ze se jedna o neoriginal respektive jinou znacku nez Camper 😉

aninkas1
3. kvě 2016

@aninkas1 Atip=TIP

lostakova
3. kvě 2016

@rebe Toto v Pravidlech bazaru zanesene je https://www.modrykonik.cz/rules/#bazaar Pokud vis o tom, ze nekdo porusuje Pravidla bazaru, muzes mi o tom dat vedet a ja se takovemu pripadu budu venovat prednostne. Diky za tvou pomoc 🙂