Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

sayast
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ygreen
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sayast
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mayerka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mayerka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pkrivka
12. dub 2011

dobrýž den, mám technický dotaz, nic tu nefunguje, kde je prosím chyba?

alex1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anngie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mayerka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romana29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
12. dub 2011

@pkrivka konkretizuj, prosim, "nic nefunguje". Co ti nefunguje?

janocka
12. dub 2011

@alex1 v uvodnom prispevku temy Zablokovani uzivatelia je deklarovany nas pohlad co chapeme za slusne spravanie a co uz nie. Tym, ze tam zverejnujeme zablokovanych uzivatelov chceme upozornit, ze porusovanie pravidiel slusnosti na stranke nebudeme akceptovat. V podstate sluzi ako odstrasujuci priklad toho, co sa deje ak niekto nerespektuje a porusuje pravidla stranky.
V teme zablokovani uzivatelia nie su vsetci zablokovani, nemame zaujem vytvarat zoznam vsetkych zablokovanych uzivatelov.
V minulosti, ak mal niekto problem, ze niekto nie je spomenuty v teme Zablokovani uzivatelia, dopisali sme ho tam. Toto nase konanie sa vsak obratilo proti nam a teraz je tu snaha usvedcit nas z ukryvania blokacii. Nie, nikdy sme tam vsetkych zablokovanych nedavali. V pravidlach stranky nie je ani nijak zakotvene, ze zablokovany uzivatel ma byt zverejneny v tejto teme.

sayast
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sayast
12. dub 2011

@janocka prosim, muzete napsat z jakeho duvodu byla bloknuta alcatko? co provedla? dekuju

kristi
12. dub 2011

@janocka to jako okej, ale asi zadnej uzivatel nebyl tak oblibenej jako Alcatko, tak se k tomu proste a jednoduse vyjradrete, napiste duvod a my ( teda aspon ja) vam dame pokoj.

vendulka
12. dub 2011

@janocka díky za odpověď,ale tento problém tu mám už několik měsíců a stále je to stejné a nepřijde mi, že by se to lepšilo, ba naopak 😒

latunka
12. dub 2011

@janocka já bych se prosím chtěla zeptat,kdyz byla smazána jedna soukromá diskuze a v rámci "nostalgie" bysme si jí rádi přečetly,protoze tam fakt byly perly,tak jestli je mozné jí třeba přehodit do wordu a poslat na mail? A taky bych ráda věděla jestli je tady na koníkovi technicky mozné zveřejnit IP která neexistuje? Moc děkuju.

bufina
12. dub 2011

@janocka No tak dobře, ale proč se tady ignorují naše dotazy ohledně zablokování alcatka? Nebo kdybyste třeba napsali důvod proč nám to nechcete zdělit? Myslím že to mohlo být vyřešeno už před několika dny a vám by ubyla práce s dnešním mazáním. Stejně se uživatelky zase naštvaly a budou sem psát pořád, takže nebudete dělat nic jiného než mazat...

anngie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuhur
12. dub 2011

@janocka chtěla bych se zeptat - už jsem to tu jednou řešila. Ještě před pár dny jsem měla alba nastavená jen pro registrované, teď už je mám opravdu jen pro přátele, jak je tedy možné, že i neregistrovaný člověk si může album prohlédnout. Zkusila jsem si zadat do Googlu svůj nick a většinou hned na první stránce (když se omezím jen na stránky v češtině) mi vyjede fotka č. 71 - a pak se dá albem bez problémů listovat fotku po fotce. Myslela jsem, že když si album takto uzavřu tak by to nemělo jít. Pochopila jsem tuto funkci špatně nebo je to nějaká technická chyba?

monterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zany
12. dub 2011

Ráda bych se znovu zeptala na dotaz z 8.4. na který mi stále nebylo odpovězeno!!!
Místo toho se tu nesmyslně maže než aby se odpovědělo na pár dotazů!

Tak ještě jednou vkládám dotaz! @janocka @ikarkulka @latvia

Vkládám dotaz od mabinogi:

Rády bychom smazali soukromou diskusi Květen 2009, jejímž momentálním správcem je blokovaná sovicka:_.

Už jsme o smazání jednou žádali a bylo nám řečeno, že to nejde, což se zde ukazuje jako zjevná nepravda. Jsme už dávno na emiminu a vadí nám, že zde naše soukromé příspěvky stále visí, zvlášť když víme, že admini nahlíží i do soukromých (mají tu možnost).

Jsou zde i další skupiny, které chtějí své staré diskuse smazat, tak by bylo dobré, začít s tím něco dělat.

Děkujeme.
8. dub ve 21:19

martinjasen
12. dub 2011

@kristi @bufina @sayast
Vase dotazy nie su technickeho charakteru a podobne dotazy uz dalej budeme mazat. Robim vynimku, lebo aj napriek tomu, ze vsetky prispevky s dotazom na blokaciu alcatka boli oznacene, aby s dotazom kontaktovali prevadzkovatelov, nikto tak neurobil a dalej to tu riesil, aj ked je to mimo temu.

Uzivatel alcatko.j bol zablokovany na zaklade rozhodnutia Asmira Teamu za jej snahy v poslednom obdobi, ktore poskodzovali Modrykonik.cz. Tento uzivatel svojim konanim dokazoval, ze jeho zamer je vedome urazanie adminov a poskodzovanie mena Modrykonik.cz. Nechceme, aby tento uzivatel posobil na nasej stranke. Ak uzivatel inspiruje ostatnych k tomu, aby opustili tuto stranku nevidime dovod, aby sam tu zostaval.

janocka
12. dub 2011

@zany tu su vsetky informacie o pouzivani sukormnych skupin:
Do sukromnych skupin moze nahliadat iba interny clen Asmira s.r.o. (martinjasen) a to iba na zaklade upozornenia, alebo vazneho podozrenia. O tejto informacii je upozorneny kazdy zakladatel sukromnej skupiny pri jej zakladani. Zakladatel skupiny je zodpovedny za poriadok v sukromnej skupine a v pripade problemov kontaktuje admina. Sukromne skupiny nemazeme. Jednotlive temy v skukromnych skupinach nemazeme. Ak sme v minulosti nejaku temu vymazali, aktualne uz to nie je mozne. O tom kto vidi sukromne skupiny rozhoduje zakladatel sukromnej skupiny.

kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz