Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

janocka
23. srp 2011

@miky Dakujeme za upozornenie, tema je uz opravena 😉

ducky
23. srp 2011

Dobré odpoledne,
nemůžu si přidat žádný fotoblog do oblíbených 😕 Ať koukám, jak koukám, nikde to nevidím. Je to jen můj problém nebo je to hromadné?
Předem díky za odpověď

ikarkulka
23. srp 2011

@ducky přidávání fotoblogů do oblíbených se zrušilo. teď můžeš celý fotoblog (stejně jako jednotlivá alba, fotky, příspěvky, krátké zprávy, články...) označit "líbí se mi".
u fotoblogu je to hned nahoře vedle profilové fotky dané uživatelky 😉

ducky
23. srp 2011

@ikarkulka Aha, tak to mi nějak uniklo 😅 Díky za info 😉

peroli
23. srp 2011

@ikarkulka a jak se teď dá dostat do dříve oblíbených alb na čučku když toho člověka nemám v přátelích? To ho budu muset pokaždý vyhledávat v seznamu uživatelů nebo je i jinej postup? 😕 😕

ikarkulka
23. srp 2011

@peroli myslím, že by to mělo fungovat i nadále - pokud jsi si dříve přidala něčí fotoblog do oblíbených, každá jeho aktualizace by ti měla naskočit v "Oblíbené a od přátel". Mně to tak tedy funguje.
Ale jestli to myslíš tak, že se tam chceš podívat i mimo aktualizace, tak to jsem nezkoušela. Kouknu na to, případně zjistím 😉

pkrivka
24. srp 2011

@ikarkulka nejdou mi vkládat fotky do alba ani do bazaru ani do diskuze, je chyba opět na vaší straně? Něco předěláváte?

silente
25. srp 2011

Admini prosíme prosíme o přejmenování naší diskuze.
Nynější název: Chtěla bych druhé dítě. Jak sladit klidový režim a malé dítě? (cz & sk)
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/chtela-b...
Rády bychom název: "Chtěla bych druhé miminko."
Moc děkujeme! 😉

ikarkulka
25. srp 2011

@pkrivka ahoj, co přesně ti nefunguje? popiš to blíže. někdy to bývá prohlížečem, zkus to kdyžtak z jiného 😉

ikarkulka
25. srp 2011

@silente opraveno 😉 příště stačí téma označit výkřičníkem a tam napsat požadovaný název 🙂

ikarkulka
25. srp 2011

@peroli nevím, nad čím jsem uvažovala, vždyť je to jasné 😀 fotoblogy, které sis oblíbila, máš vypsané ve svém fotoblogu vpravo - jsou tam profilové fotky daných uživatelek. stačí na ně kliknout, tak jako dřív, a dostaneš se do jejich fotoblogu 😉
takhle to bylo myšleno?

silente
25. srp 2011

@ikarkulka - moc děkujeme! 😵 😵 😵 Pro příště jasný 😀

peroli
25. srp 2011

@ikarkulka já už ani nevím co jsem tím vlastně myslela.. 😅

spaagetka
26. srp 2011

@ikarkulka Takový spíš netechnický dotaz 😅 Ty už nejsi admin? Nemáš to v pase a ani v zápatí stránky nejsi uvedená. Vlastně ani janocka tam není, to teď bude všechno obstarávat jennyska?

ikarkulka
26. srp 2011

@spaagetka jsem stále admin. v zápatí stránky jsou však ode dneška uvedeni jen placení full time admini, na které se mohou uživatelky spíše obracet 😉

spaagetka
26. srp 2011

@ikarkulka Aha, takže vy dvě budete "jen" dohlížet na fóra a fotoblogy? Mazat příspěvky a blokovat alba... S problémama teda na jennysku 🙂 Budete pak u smazanýho příspěvku uvedeny, nebo se máme, v případné diskuzi o jeho smazání, taky hned obracet na ni? 😅 Celkem se v tom ztrácím 😅 😀

ikarkulka
26. srp 2011

@spaagetka můžete se obracet na všechny (momentálně vyjma janocky)

spaagetka
26. srp 2011

@ikarkulka No to je dobrý, ale všude je uvedená jennyska, kdo teda všechno adminuje? 😅 Možná by stálo zato udělat teda nějakej seznam, když teda už nejste "označení" v pase 😉 Já si třeba momentálně vybavuju už jen tebe a janocku - tu už teda teď dočasně škrtám ze seznamu 😀

ikarkulka
26. srp 2011

@spaagetka na každé stránce v kategorii "O nás" (dole zápatí) je seznam všech členů Asmira teamu, kteří se podílejí na dané stránce 😉

spaagetka
26. srp 2011

@ikarkulka Dobře, ale když mi třeba ty něco smažeš, dostanu echo, žes to smazala ty(? Abych pak neotravovala třeba boba, to by bylo nemilé, že? 😀

ikarkulka
26. srp 2011

@spaagetka jak často píšeš bobovi?

mazání a blokování bude fungovat tak jako doposud. pokud se budeš chtít na něco zeptat, můžeš dotaz adresovat všem adminům najednou, tak jako doposud, ten kompetentní (v případě např. smazaného příspěvku) nebo ten, kdo si přečte dotaz jako první, se ti ozve 😉

spaagetka
26. srp 2011

@ikarkulka No nepíšu bobovi, proč taky, když se mezi nás prakticky nechodí, že? To byl spíš příklad 🙂 Navíc mi byl smazán jen jeden příspěvek a nebyl důvod k diskuzi, předem jsem věděla, že to tak dopadne 😉 Přišlo by mi rovnější, aby dotyčný věděl, komu se příspěvek nezdál a mohl hned kontaktovat příslušného admina, i když teď už vlastně neadmina 😀

ikarkulka
26. srp 2011

@spaagetka u smazaných příspěvků se nick admina nikdy neobjevoval, a zůstane to tak i nadále.
pokud budeš mít dotaz a nebudeš vědět, na koho se přesně obrátit, můžeš se obrátit na nás všechny, ten kompetentní ti odpoví.

ygreen
26. srp 2011

je to ale tak, že všichni admini mohou zasahovat do všech otevřených diskuzí a "pracovat" tam? Příklad: třeba konkrétně na této stránce se dole zobrazuje jako admin jennyska, ale odpovídá tu na dotazy jen ikarkulka. Chápu dobře, že odpovídá ten admin, který zrovna vysedává u pc? Není to považováno za zasahování kompetencí v tomto případě ikarkulky do kompetencí jennysky? Zajímá mě, zda má nějaký admin výsadnější práva na to odpovídat na dotazy, nebo zda se jedná o soukromou iniciativu.

ikarkulka
26. srp 2011

@ygreen stránka funguje tak, jako doposud 😉 všichni admini mají stejné kompetence a dělají stejnou práci.

nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berynka
27. srp 2011

Ahoj, asi mi pořád uniká smysl toho utajení adminů 😕 . Osobně v tento okažik vůbec netuším, kdo všechno adminuje tyto stránky 😒 ...

ikarkulka
27. srp 2011

@berynka váží se na to připravované změny, které jsou zatím ve fázi přípravy.
admini mk.cz - jennyska, ikarkulka, valentinuska + tu mohou adminovat kdykoli i ostatní adminky - emjee, janocka, danu, niccky.z, ooo

peroli
27. srp 2011

@ikarkulka na koho se má pak člověk kdyžtak obracet s případnými dotazy? vy a valentinuska dál fungujete jako admini včetně dotazů nebo jste jen něco jako... jak to říct... "tajná policie"? a můžu se ještě zeptat čeho se ty změny budou týkat? bude to jen technického rázu nebo i vzhledu? 😕

nika70
27. srp 2011

upozorňuji, že mám technický dotaz, aby mi ho ikarkulka nesmazala jako vždy, kdy něco vysmolím, což považuju již za neslušné..............nuže můj dotaz: "Proč tedy je na zápatí uvedena pouze jennyska?? Nějak mi uniká smysl toho počínání".
Děkuji. Konec technického dotazu.