Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

petromilla
27. srp 2011

Též mě zajímá, proč nikde (na viditelném místě) není uvedeno, kdo je adminem? Tohle je vážně hrozně nepřehledné.. 😝. Mě, jako uživatele, nezajímá, který admin je placený a který ne. Ráda bych věděla, s kým mám tu čest 😉.

martinjasen
27. srp 2011

@petromilla
@peroli
Ahojte, kto je adminom boli vzdy a je zverejnene v casti o nas, pridavam aj linku: https://www.modrykonik.cz/o-nas/ .
"Komu mohu napsat" sluzi ako kontaktny formular, v pripade ak mate akekolvek dotazy. Nie je to zoznam adminov stranky.

Pekny den,

Martin

petromilla
27. srp 2011

Ale Jennyska tam uvedená není 😕 .

nika70
27. srp 2011

....bohužel tomu nerozumím o nic víc......v uvedném linku Jennysku jako člena týmu také nevidím............ v zápatí stránky máme jako admina POUZE jennysku.....takže dle textu "komu mohu napsat" chápu, že napsat mohu pouze jí......

nicméně asi nás trochu zmátlo nelogické vysvětlení od ikarkulky výše......

martinjasen
27. srp 2011

@petromilla Dik za upozornenie, len co pridem do prace buduci tyzden postaram sa o to. 😉

petromilla
27. srp 2011

@martinjasen Rádo se stalo 😉 .

spaagetka
27. srp 2011

@martinjasen Ale dle odpovědi ikarkulky z dneška 12:16 by tedy v "O nás" měly být uveřejněny i: valentinuska, emjee, danu, niccky.z, ooo a ty tam nikde nevidím, i když tvrdíš, že všichni admini by tam měli být 😉 Nebo tedy když nejsou placenými adminy, teda nejsou adminy v pravém slova smyslu, tak tam uvedeni nebudou?

bertica.h
27. srp 2011

može mi niekto povedat kam patrí do akej skupiny bazaru inzerát na kolo?dala som do sporotovní potřeby.bohužial nič lepšie som nenašla.inzerát mám samozrejme blkonutý...ako inak.vobec sa neda v omto bazare vyznat 🙄

bertica.h
27. srp 2011

aha už to vidím..aj tak tento bazar je podla mna absolutne neprehladný.zmiešané jedno cez druhé..či len sama si toto myslím?

janatomam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ludva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
31. srp 2011

No, myslím, že dotaz @ludva si zasloužil odpověď.. tohle je dost arogantní způsob odpovědi.

mokiri
31. srp 2011

V starších "Zmínky o mně" sa nedá listovať? Nakúkam po dlhšom čase, ukázalo mi červenou 400 zmienok o mne, ale reálne sa dá vidieť len posledných zopár, len toľko, čo vojde na jednu stranu. Ale pritom je nových neprečítaných stovky...

ikarkulka
31. srp 2011

@mokiri zatím bohužel ne, už jsem to párkrát navrhovala 😉

levandule_vanilkova
31. srp 2011

ahojky...chtěla bych se zeptat, zda je možné vložit na profil příspěvek ve formě videa a případně jak. Náhodou jsem narazila na profil (samsung_tomas) kde mě možnost vložit video, celkem zaskočila 😕 Předem děkuji za odpověď.

ludva
31. srp 2011

@apollo11 popravdě, jsem takovou odpověď předpokládala 🙂
Nikoho tady neurážím, do nikoho se nenavážím, jen jsem chtěla upozornit na určité nerovnosti 😉

berenika39
31. srp 2011

@levandule_vanilkova to asi byl někdo z nějaké kampaně - řízený marketing, to byli lidi z těch firem, kteří moderovali diskuse v rámci těch kampaní....asi tohle...si myslím....
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zoznam-d...
Poslední byl Smasung.

Ale určitě jde dát video na You Tube a dát odkaz na profil.

levandule_vanilkova
31. srp 2011

@berenika39 jj, to bude ono. Děkuji za odpověď. Když už jsme u toho vkládání videa. Neplánujete v budoucnu umožnit takovou funkci zde na koníkovi?

reruna
5. zář 2011

Chtěla bych se zeptat, proč mi zmizely údaje z pasu - nezobrazují se mi tam jména děti ani jejich věk, nepamatuju se, že bych si něco někdě mazala.

ikarkulka
5. zář 2011

@reruna ahoj, zřejmě sis v Nastavení zaškrtla, aby se tyto údaje zobrazovaly jen tvým přátelům. Stačí si toto nastavení upravit 😉

foxik
5. zář 2011

zdravim - mam problem se zadanymi inzeraty - pred chvili jsem zadala dva inzeraty na prodej polobotek, ale ani jeden v nabidce bazarku nevidim..??.. puvodne jsem omylem zadala dvema ruznym inzeratum stejny uvodni nazev - to jsem pote vymazala a inzeraty zadala znova - nicmene je v nabidce stale nevidim... omlouvam se za problemy a dekuji predem. 😉

ikarkulka
5. zář 2011

@foxik já tam dva inzeráty na polobotky zadané dnes vidím
https://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/foxik/

foxik
5. zář 2011

dekuji moc za rychlou odpoved 🙂) - no ja je u sebe taky vidim, ale nevidim je v bazarku mezi ostatnima botkama - doufam, ze to nepisu moc nesrozumitelne..??..

foxik
6. zář 2011

dobry den - inzerat uz je OK, dekuji moc a omlouvam se za zdrzovani...

reruna
6. zář 2011

@ikarkulka děkuji za odpověď, tak už tomu rozumím, ale neuvědomila jsem si, že se proto nebudou zobrazovat ty údaje vlastně ani při ikonce v pase, takže moje chyba

lerina
6. zář 2011

Ahoj ,právě jsem se zaregistrovala a ráda bych si vložila nějaky inzerat ,ale nejmi vlozit fotka ,mam tak červeny krížek ,inzerat mi pak nepusti dal .Nevíš co stim díky Mirka

janca_dobi
6. zář 2011

Dobrý den, mám stejný problém jako @lerina, nejdou mi nahrát fotky k inzerátu. ☹

jennyska
6. zář 2011

Od dnešního dne rušíme v bazaru kategorii - Módní doplňky. Tuto kategorii využívalo stále více uživatelů na prodej čehokoli, co nemělo vůbec nic společného s módními doplňky a hromadily se v ní inzeráty s prodejem nepravých značek. Snažili jsme se to tolerovat, ale už začínalo být neúnosné kolik problémů v této kategorii vzniká.

Těm, kteří inzerovali v této kategorii v souladě s pravidly, chceme vzkázat, že je nám to velmi líto, ale opravdu jsme nenašli jiné efektivní řešení.

Od dnešního dne tedy už nebude možno přidávat nový inzerát do této kategorie. Inzeráty vám zůstanou aktivní, ale nebudou se zobrazovat v bazaru. Díky tomu můžete bez problémů vyřešit rozběhnutou komunikaci s případnými zájemci.

Inzeráty z této kategorie už, prosím, nezveřejňujte v jiných kategoriích.

Asmira Team

alenv
9. zář 2011

Ahoj, chci se zeptat nejdou mi momentálně nahrávat fotky, je to chyba pouze u mě nebo je celkový nějaký problém? Díky
@aguaverde