• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky

19. září 2017 
Tak se odpovědi asi nedočkáme že ????
6. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat, jak je to s neregistrovaným uživatelem, který mi napíše na inzerát. Když mu napíšu vzkaz přes bazar, příjde mu zpráva? Nebo mu z MK nic nepříjde a mám rovnou psát na jeho email? Díky.
6. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, několikrát se mi již stalo, že se nakupujícím nezobrazila komunikace pod inzerátem. Čím to může být? Děkuji Lenka
9. srp 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz zpráva chodí i neregistrovaným uživatelům.
9. srp 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska Ahoj. Nefunguje mazání "přátel". Dostanu se na koníkovi všude, i na jejich fotoblogy, ale jakmile kliknu na Odstraň xy z přátel, tak se mi objeví stránka, že došlo k neočekávané chybě. A není to jen jeden konkrétní fotoblog, ale všechny, které jsem zkusila. Díky:slight_smile:
13. srp 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka AHojky :slight_smile: koukneme na to. J*
13. srp 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajovaevicka Ahojky, tak už by to mělo fungovat ;) J*
14. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska Funguje, díky:slight_smile:
14. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivavec @onetka @stavba @hhranolka Ahoj, prosím, zkuste mne příště přímo zmínit přes @ jakmile máte dotaz a nebo mi napiště IP. Takhle se rychleji dozvím, že vás něco zajímá. Děkuji :wink:
14. srp 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska Ahoj, mám problém s nahráváním fotek do alba. Nahraju jednu fotku, a celá stránka se mi zasekne...musím pak znovu napsat adresu koníka, abych se sem dostala...a takhle při každé fotce, dost to otravuje :angry:
16. srp 2012 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Ahojky :slight_smile: Zkus se prosím obrátit sem http://www.modrykonik.cz/bugreport/ a postup podle instrukcí. Zajímá mne ten screenshot z toho "stránka se mi zasekne"...díky J*
16. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska no já už jsem na to přišla, je to velikostí fotky...prostě se strašně dlouho nahrává, takže ta stránka na určitou dobu "zamrzne" a nejde na nic klikat, u fotek menší velikosti to je pár sekund, u fotek velké velikosti jsou to třeba 2 minuty. S tím asi nic neuděláte :confused:
16. srp 2012 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat,jakým způsobem mám teď hledat diskuse,které jsem sama založila?
Dřív se mi všechny zobrazily po rozkliknutí Fóra na levé straně,ale po posledních změnách jsem v koncích,protože ty diskuse jsou soukromé a jejich přesný název si nepamatuji :frowning2:
19. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla,tak beru zpět :slight_smile:
19. srp 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jen tak ze zvědvosti by mě zajímalo, jakým způsobem se přiděluje k albům "vybrali jsme". Vím, že je to strašně subjektivní, ale někdy mi přijde, že se to k některým vůbec nehodí a obráceně.
19. srp 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
mohla by jste mi poslat nějaké kontaktní údaje o uživatelce http://www.modrykonik.cz/fotoblog/martik91/ je to bohužel jedna z nepostivých uživatelek, která si nechala zaplatit za zboží na bazaru a žádné zboží mi neposlala. Bohužel jsem zaplatila za svou důvěřivost a to nemalou částku:frowning2:
Díky Alena
19. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka
@jennyska Ahoj, mám obdobný dotaz: chtěla bych si promazat "přátele" , popř. i "oblíbené fotoblogy", ale pokud ten daný blog už není aktivní nebo je prázdný (popř. oboj), tak u něj ani není možnost (ikonka) ho smazat... anebo to je nevidím... ? díky za info, Dita
20. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dita_a_ivan Ta možnost tam opravdu není a taky mi to docela vadí, i já bych uvítala možnost smazat z přátel neaktivní fotoblogy @jennyska . Díky
20. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dita_a_ivan @kajovaevicka Ahoj, u zablokovaných uživatelů tato možnost není - víme o tom, máme tam chybku a budeme ji fixovat hned, jakmile naprogramujeme všechno to, co je momentálně důležitější a více spěchá :wink: Děkuji za pochopení :slight_smile: Mějte se fajn! J*
20. srp 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jancip Ahoj, je to na základě toho, kolik takových tipů (návrhů do Vybrali jsme) má album od všech uživatelů :slight_smile: Měj se fajn! J*
PS: příště mne prosím zmiň ve své zprávě přes @ , díky :wink:
20. srp 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se uživatelka dozví, když její album navrhnu do Vybrali jsme, jestli jí to přijde v upozornění. Děkuji
20. srp 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 Ahoj :slight_smile: Autorka alba nemá přehled a ani žádné informace o tom, kolikrát bylo její album do VJ navrženo.
20. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska díky za info. Jen tam ještě není zřejmé, zda ten blog je zablokovaný či "jen" není aktivní = uživatelka se dlouho nepřihlásila...
20. srp 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dita_a_ivan Ahoj, je to vidět zatím právě díky tomu, že zablokovaný uživatel tam nemá tu možnost Odebrat z přátel - jedině podle toho se pozná, jestli je zablokován a nebo neaktivní :wink: Neaktivní to tam totiž mají. J*
21. srp 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky, že jste zas zprovoznili koníka :slight_smile:teda, ani jsem netušila, že mám takovou závislost, 1 den bez koníka horší jak 1 den bez kafe :grinning:
22. srp 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevšimla jsme si nějakých změn, kvůli kterým by měl MK stát půl dne.....
Kdy se dozvíme, co obnášel onen facelift?
22. srp 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska
neví někdo, proč mi někde nejde přidávat komentáře? Namísto kliknutelného "Přidej komentář" tam svítí šedivé "0 komentářů" . Děkuji
23. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Ahojky :slight_smile: Je to z toho důvodu, že si majitel (autor statusu, článku a pod.) nastavil ve svém Nastavení účtu možnost, že nikdo nemůže reagovat a přidávat komentáře k jejím zprávám. Mělo by ti to tedy dělat jen u ní ve fotoblogu, ne v diskuzích... Je to tak?
23. srp 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska jasně že je, děkuji, člověk se pořád učí:slight_smile:.
23. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jessika Ahoj, z důvodu výměny disků musela být stránka na delší dobu vypnuta.
23. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek