• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky

12. října 2017 
@jennyska asi to sem nepatří, ale moc děkuju, že v albech už jsou zase označené nově přidané fotky :slight_smile:
1. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela Ahoj, v pořádku, určo to sem patří :wink: A není zač :wink: J*
1. říj 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@schnek Ahoj, právě, že když na nějakou věc nemáme kategorii, znamená to, že se u nás neinzeruje a to ani na střeše :wink: Hezký den, J*
1. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska právě proto jsem se ptala. Děkuji za odpověď
1. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska chci se zeptat, jestli to fakt nejde, nebo to dělám nějak blbě :sunglasses:
V Bazaru - nejde hledat jen podle kořenu slova? Např. sháním golfky pro dvojčata - A musím napsat - golfky dvojčata, nebo extra - golfové hole dvojčata nebo golfáč dvojčata .. Proč nejde podle kořenu "golf" , "dvojčat" - to jsou ještě případy, kdy lidi píšou "dvojčátka".. takže než ty všechny varianty vypíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska - prosím zmizla mi všechna tlačítka pod odpověďmi, zůstal mi jen datum a hodina - nemám Líbí se mi, odpověz, IP atd. - je to dočasné nebo je nějaký problém? :confused: :confused:
16. říj 2012 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska kam zmizela tlačítka líbí se mi a odpověz, IP atd.?
16. říj 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa @reruna Ahoj, právě jsem to zkoušela a funguje mi to. Zkuste si kdyžtak stáhnout novější verzi prohlížeče, restartovat PC a poté to znova zkusit. Jestli to ani po těchto opatřeních nepůjde, napište mi - podíváme se na to blíže :wink: Mějte se fajn! J*
16. říj 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska už to taky funguje, zkusila jsem zavřít a znovu otevřít, asi nějaká momentální idispozice:slight_smile:
16. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jennyska já ani neotvírala a nezavírala, jen jsem s dětma dělala úkoly, tak jsem tad ychvíli nebyla a teď už to tady mám - asi nějaký výpadek. Díky.....
16. říj 2012 v 17:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda se vrátí dělení fotoalb na alba, články a krátké zprávy? Nikde to nemůžu najít a vadí mi, když musím všechno projíždět.
Moc díky za odpověď.
21. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulazaynab ono to tu je, ale děsně tajný :grinning: :grinning: , já to taky nevěděla, ale poradily mi chytřejší maminky, tak posílám dál.
Otevři si fotoblogy, vpravo je vyhledávač, je tam lupa - na tu najedeš myší, nabídne ti to, co chceš hledat, odškrtneš, co nechceš a dáš hledat.
21. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@berenika39 - už jm to zkoušela a funguje to:slight_smile: Díky, bez Tebe bych to fakt nenašla a pořád se jen rozčilovala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulazaynab mě to taky museli poradit, dokonce jsem to nenašla, ani když jsem jistě věděla, že tu to filtrování je. důmyslnej úkryt :grinning: :grinning:
21. říj 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 kočko poraď, na FB je uváděno: .... Vybíráme z příběhů našich maminek: ... než to tam napíší tak si zajistí souhlas od autorky a nebo to vloží jen tak bez souhlasu???? nevíš?
vím že teď s tou novinkou: viz posled. KZ u jennyska ... je potřeba souhlas, resp.tím že se to vloží do té diskuze:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz/prave-se-narodilo-na-modrykonik-cz/
tak je souhlas dán
ahoj a dík!
21. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni nevím, myslím, že to tam sekají jen tak, bez souhlasu, tím, že něco napíšeš veřejně sem, třeba do kz nebo fotoalba (ne jen pro přátele), dáváš to k dispozici samozřejmě každému ke zkopírování, neuvádí se tam, od koho to je, ani nick, ani odkaz sem, takže....nejspíš je to ok.
Mě tedy propojení mk a fb vadí, nicméně význam chápu, nemusím se toho zúčastnit, že :grinning: :grinning: :grinning: . Tady jsem pod nickem, v soukromí, fb je něco úplně jiného, plné jméno, rodina, přátelé...jakmile bych z fb klikla na MK, je cesta nazpět snadná....snad to píšu srozumitelně.
21. říj 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 jj v pravidlech takoveho neco je ze pokud tu neco vyplodim je to jejich majetkem, coz je ok, dobre, jen jsem se chtela poptat zkusenejsi :wink: dik
na FB mam stejny nazor :wink:
dobrou
21. říj 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni je to ale jen moje doměnka, fakt neověřeno.-) taky dobrou:slight_smile:
21. říj 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 vsak jo, vsak pises "myslim" "nejspis" ... ja to tak brala :wink: ja si pravidla ted taky necetla v tomto, taky si to jen lovim z pameti :wink: ok dik a dobrou
21. říj 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska ptám se možná na blbost, resp. není to nic strašného, spíš pro zajímavost. Když jsem na stránce (diskuse, fotoblog, atd.) někde dole a u příspěvků je víc Líbí se mi a já na to kliknu, abych se podívala, komu všemu se to líbilo, vždycky se mi objevila tabulka s nicky hned na stejném místě. Teď je to až nahoře, chvilku mi trvalo, než jsem to zjistila, furt jsem klikala a ono to bylo schované nahoře, až jsem náhodou rolovala myší, tak se to objevilo. Čímpak to je a dělá se to tak jen u mě?
26. říj 2012 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 taky? Už jsem myslela, že mi zas někdo poradí jiný prohlížeč, já vždycky čučím, co mi to zase dělá. I přihlašování mám automatické a automaticky to nefunguje, vždycky to vypisuju, tak fakt nevím.....
26. říj 2012 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím dokázali byste mi poradit? Už třetí den mi nefunguje modrastrecha.cz. Po zadání adresy se mi zobrazí pouze bílé okno s textem "No site configured at this address". Modrý koník i Beremese funguje bez problémů, stejně tak jakékoli další internetové stránky. Používám prohlížeč Mozilla Firefox (v Exproreru funguje vše bez problémů).
Za radu, kde by mohla být případně chyba v mém počítači a jak ji odstranit, předem díky!
28. říj 2012 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ahoj, děkujeme za info - opravíme :wink:
@yanca Ahoj, podívej se prosím zde: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/martinjasen/clanok/nefunguje-mi-stranka-na-mozzila-firefox/ a postupuj dle instrukcí. Na sk stránky ti platí stejný login i heslo, jako máš tady na mk.cz.

Mějte hezký zbytek dne, J
29. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska děkuju moc, pomohlo to, už funguje :slight_smile:
29. říj 2012 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Proč po vložení fotky se mi fotka nikde neobjevuje? Ani na hlavní stránce, ani po kliknutí na fotoblogy.. nikde své album nevidím.. album mám veřejné pro všechny.. díky :wink:
18. lis 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím o radu, jak vymazat s wishlistu inzeráty, které už neexistují a tudíž když na ně kliknu, tak se mi akorát zobrazí "inzerát neexistuje" ale už není v nabídce "vymazat z wishlistu" ???
děkuji.
10. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kstablova už vím, děkuji.
11. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska Proč se mi neobjevuje album mezi aktualizovanými, když přidám fotky? v nastavení jsem nic neměnila a vždycky mi to fungovalo.
11. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek