• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky

12. října 2017 
@isoldaeva prosím čo mám robiť nedajú sa mi nahrať fotky v skupine, nahrá mi 100% keď chcem dať poslať príspevok napíše, že nemám nahraté všetky fotky, či chcem aj napriek tomu pokračovať, keď dám áno tak mi napíše, že chyba pri nahrávaní fotky a hodí ma to na úvodnú stránku skupiny a napíše, že som nenapísala svoj príspevok. čo s tým? Ďakujem
27. čer 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejprve zkus postupovat dle přiloženého odkazu:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/isoldaeva/clanek/stranka-nefunguje-tak-jak-by-mela-co-m-6449q4/

Jestliže budou problémy přetrvávat, tak mi napiš IP pro řešení individuálního problému.
27. čer 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dříve v pohodě šlo kouknout v MŮJ BAZAR na inzeráty, které jsem již smazala , tak i přesto jsem je viděla. Teď už to nikde nevidím :frowning2:. Můžete někdo poradit, proč? Jestli se tedy tato možnost již nezrušila.Děkuji
8. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca321 To jsme na tom úplně stejně. Tak mě těší, že si nepříjdu jako blázen jen já.
8. črc 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY UŽ NĚKOLIK DNÍ MI NEJDOU VKLÁDAT FOTKY PORADÍTE MI NĚKDO CO S TÍM DÍKY
16. črc 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapami můžou být moc velké, nebo ve šopatném formátu, píše ti to něco? hlásí nějakou chybu?
16. črc 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mám kontaktovat admina? právě mi byl smazám inzerát protože prý mám fotky jako z katalogu, jo ale holt co mám dělat když umím fotit.
Fotky jsou naprosto realistické a je na nich vyfocen přesně ten kus výrobku který prodávám. Foceno u mě na zahradě.
18. črc 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pccolor no třeba do toho tvého příspěvku napiš nick admina se zavináčem, ona bude mít upozornění a ozve se. nebo IP.
nick je @isoldaeva
18. črc 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isoldaeva
právě mi byl smazám inzerát protože prý mám fotky jako z katalogu, jo ale holt co mám dělat když umím fotit.
Fotky jsou naprosto realistické a je na nich vyfocen přesně ten kus výrobku který prodávám. Foceno u mě na zahradě.
18. črc 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pccolor Podívala jsem se na to. Inzerát jsem Ti odblokovala, ale prosím o upřímnost, jestliže inzerát obsahuje i fotky, které jsi nevytvořil (tedy nevykazují současný stav), tak je odstraň a doplň fotkami aktuálního stavu. Toto je opatření vycházející ze skušeností z minula, kdy uživatelé používali pouze inspirativní fotky, které neodpovídali charakteru nabízeného zboží a docházelo k nesrovnalostem a reklamaci zboží.
18. črc 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tyto fotky poznávám z jiných inzertních serverů a byl pod nimi nabízen a zřejmě i prodán už nejeden kočárek.. kdo je autorem, nevím, ale.... ale.
18. črc 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salomee
@isoldaeva
@pccolor
to jsou fotky přímo z eshopu uživatele:slight_smile:, o kterém píše ve svém profilu. tak já nevím.....má tu i profil profi, tak ještě prodávat přes inzeráty neplacené....obchod je obchod:slight_smile:
http://www.vyprodejkocarku.cz/

takže vlatně uživatel monžá fotky vytvořil, ale pro svůj eshop a tím pádem nevykazují současný stav, bo jsou používány pro všechny kočárky, které prodává, nefotí každý zvlášt, že :slight_smile:)))))
18. črc 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 asi tak nějak, je mi to jasné...i když tady jsem o tom nic nehledala a nemůžu tvrdit, že vím jistě, že jde o stejného člověka, který jednou dostane nevhodný dar od tchýně, jednou zas zbude kočárek jetý jen na předváděčce atp... a pokaždé ty samé fotky..no každej dělá, co umí, že:slight_smile:
18. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salomee tak ale když už něco takového dělám, tak u toho myslím, ne? :slight_smile:). bych v tom případě ten jeden kočárek vzala, postavila na tu zahradu, mezi stromy s hruškama a vyfotila, a pak by nebyl důvod inzerát stopnout:slight_smile:. zkopírovat obrázky z eshopu - byť vlastního?
18. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 No nehledě k tomu, že bazar není pro profi prodejce...což někteří ví, tak se tváří jako "nevhodně obdarováni" atp.
18. črc 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salomee jsme OT, pán tu není, tak ho nebudem pomlouvat: :slight_smile:
IP
18. črc 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už tak 14 dní mi nejdou vkládat fotky na bazar, nic mi to nepíše, jsne se pořád načítá a používám pořád stejnou velikost fotek, děkuji :slight_smile:
20. črc 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mi nejdou vkládat fotky k inzerátu...zkoušela jsem i zmenšené a pořád nic. :frowning2:
23. črc 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nova a pod mymi inzeraty se mi nezobrazuje odpovedni okenko -nebo ho nevidim? Nevite nekdo co s tim? Dekuji :cry:
5. srp 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crim ahoj, pod těmi, které jsi zadala ty? nebo pod žádnými jinými?
Pod tvými asi být nemusí, nepředpokládá se, že si budeš sama sobě odpovídat.
5. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za odpoved, zrovna pred chvili mi to manzel vysvetlil ze to jen nevidim pod sebou, ale je to tam, :slight_smile:
5. srp 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crim ok, není zač :slight_smile:
5. srp 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím potřebuji radu, na některých fotkách v albu se mi objevil nějaký chlapeček, který ke mně nepatří a nezobrazují se mi ty inzertní fotky. Když ovšem na toho chlapečka kliknu objeví se normálně můj inzerát i s fotkami. Nevím jestli se to objevuje i případným zájemcům, admin psal, že u něj je to v pořádku. Myslím že jsem s počítačem udělala vše co je v mých silách abych se vrátila na původní stav, ale bez výsledku. Budu ráda za každou radu. Díky Katka :slight_smile:
7. srp 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro představu jsem ten problém vyfotila.
7. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jak můžu smazat účet? Nalákala mě reklama na FB, ale zřejmě to byla chyba :slight_smile: .
14. srp 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je za nové zobrazování?Vždyť je to strašně nepřehledné. Napsaná jedna věta a vedle sloupec velký jak blázen :rolling_eyes:
18. srp 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mativca účet nelze smazat :confounded: Pouze odstraň případné informace o sobě, atd, aby to bylo prázdné....
19. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb jaké zobrazování?
19. srp 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon už je to v pořádku, včera jsem to měla celý rozházený, nepomohlo ani přihlášení a odhlášení
19. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb taky mi kůň poslední dobou dost blbne...hlavně večer...hází to chybu, občas i stejný problém, jako máš Ty...včera nevím, šla jsem dříve spát....
19. srp 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek