• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Technické dotazy na fungování stránky

12. října 2017 
@isoldaeva ahoj, mám trošku problém :frowning2: už jsem psala na @infokonik, přišel mi meil s radou, jak postupovat, ale ani podle toho postupu se mi nedaří "opravit" problém... nejdou mi zobrazovat komentáře pod KZ a teď jsem zjistila, že mi ani v IP nefunguje tlačítko "odpovědět" :frowning2:
Prostě mi připadá, že mi dnes ten kůň běží tak po třech nohách :frowning2: a chvílema to vypadá, že couvá po předních :frowning2: :cry: :cry: :cry: :angry:
Když se na koníka přihlašuju, vyskočí přihlašovací tabulka, vyplním jméno a heslo, dám přihlásit a nic... tak dám přihlásit znova a napíše mi to, že cosi nefunguje a že se musí znova načíst stránka... dám ok a teprve pak mě to přihlásí... a ještě pozoruju, že na hlavní stránce v "seznamu" Fórum se mi názvy fór nejdřív ukážou modrým písmem a pak najednou písmo zčerná :frowning2: s tím teda nějaký zásadní problém nemám, ale jako odlišnost to "hlásím" :grinning: Budu ráda za jakoukoliv radu, protože mi poněkud chybí má závislost :slight_smile: :grinning:
Díky :dizzy_face:
23. srp 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca2409 Ahoj, uz jsi Nahlasila chybu? Pokud ne, je nejvyssi cas :wink: http://podpora.modrykonik.cz/open.php
25. srp 2015 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobrý den, můžu zjistit, kdo mi poslal srdíčko? Děkuji Pochylá
25. srp 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pochyla22 Ahoj. ne, nemůžeš, je to tajemství, stejně tak pokud srdíčko pošleš, příjemce se nedoví, od koho je:slight_smile: Hezký den.
25. srp 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ok děkuji :slight_smile:
25. srp 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nainstalovala jsem aplikaci znovu a funguje uz i to. Moc diky za radu a pomoc :slight_smile:
25. srp 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Prosím o radu. Při zadávání inzerátu jsem narazila už na dvě kategorie, do kterých mně nejde přidat zboží. Dětské mikiny a těhotenské oblečení. Prostě prokliknutí na tuto kategorii je bez reakce. Když zkusím prokliknout třeba kategorii bundy, kabáty, tak to jde.. Děkuji za radu.
31. srp 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den! Jak můžu ohodnotit prodávajícího....kam ho napsat? Omlouvám, se zda už tato otázka padla:slight_smile:
31. srp 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka_hruskova Byla to chyba v bazaru, kolega to právě opravil. Vyzkoušej, jestli ti to už funguje. A díky za nahlášení chyby! :slight_smile:
31. srp 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prima! Moc díky, už to funguje :slight_smile:
31. srp 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annette27 Hodnocení se dávají přímo v inzerátu, kde jste spolu s prodávajícím komunikovali. Když si tam vyměníte několik zpráv, objeví se každému "Ohodnoť prodávajícího" / "Ohodnoť kupuícího".
(Jestli tam to tlačítko nemáš, pravděpodobně jste si spolu v inzerátu nepsaly, a proto není možné hodnocení přidat.)
31. srp 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moulinkaa Díky moc za odpověď i názornou ukázku:slight_smile:))
31. srp 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobry den prodala jsem tady zimní kombinézu ale inzerát jsem již smazala a potřebovala bych se nějak spojit s kupující paní co jsi ji koupila jde to někde vyhledat? děkuji
1. zář 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. zář 2015 v 17:57 • isoldaeva
Ahoj, na Tvé bazarové stránce napravo nad inzeráty máš možnost aktualizovat inzeráty a nalevo od toho si můžeš určit jaké inzeráty se Ti budou zobrazovat. Klikni na to a vyjede Ti tabulka kde jsou i Tvoje smazané inzeráty. Klikni na to a je to.
2. zář 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak si mám do svého izerátu zadat-pošli zprávu prodejci.Nikde ji nemám,proto se mi nikdo nemůže ozvat.
9. zář 2015 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilovi Ja to tam vidim, nic nepridavas, to se objevuje automaticky :wink: Prece nebudes posilat zpravu sama sobe, tak to tam logicky ve svem bazaru nevidis :wink:
9. zář 2015 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ale když jsem se dívala na boty a našla svoje,tak jsem se koukla a nebylo to tam.Tak to nechápu
9. zář 2015 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo je to tím že je to můj inzerát.
9. zář 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo ,už jsem to dočetla,3 děti ,prád to řve ham,ham,ani jsem to nedočetla.Tak je to faj .Děkuji
9. zář 2015 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli je mozne hodnotit nakupujiciho kdyz nemam predplacenz bazarek plus. Dekuji Ivana
9. zář 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifca32 Samozřejmě. Obrázek s návodem najdeš výše tady na stránce. Hodnotit lze ale pouze registrované uživatele.
9. zář 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předplatit si ho nemusíte,ale musíte se zaregistrovat. :slight_smile:
9. zář 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, nevím proč, ale bohužel mi nejde přidávat příspěvky, fotky, likovat, komentovat.. nic.. Děkuji, Tereza.
15. zář 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@infokonik zkoušla jsem několikrát a nic.. :frowning2:
15. zář 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trileta Jaké prohlížeče jsi zkoušela? Kdy jsi nahlásila chybu technikům? http://podpora.modrykonik.cz/open.php
15. zář 2015 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@infokonik teď mám mozilu firefox, předtím myslím google chrome..!? Nejde mi to tak 2 měsíce, myslela jsem, že je chyba na mé straně, ale po pročištění počítače to pořád nejde. Zprávu o nefungování jsem psala teprve minulý týden.
15. zář 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trileta Zkus ještě jednou ten Google Chrome. Já už ti bohužel asi víc poradit nedokážu, tak prosím vydrž, než se k tvému případu dostanou technici.
15. zář 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek