Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

zuzka72
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bajca.klom
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sweethy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makelka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spaagetka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wjerushka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emicka09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
8. dub 2011

Mám ještě dotaz čistě technický. Jak to, že když si najedu na ten zmiňovaný seznam uživatelek podle oblíbenosti, alcatko.j tam není, přičemž její fotoblog má v oblíbených stále 275 (nebo kolik) uživatelů? Tedy jak to, že se zobrazuje jako oblíbený fotoblog, ale v žebříčku už není? 😕

ruzovka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monterka
8. dub 2011

Zatím jsem se nevyjadřovala, ale už to nejde! Je mi líto co se to tu děje a jak se blokují uživatelky co mají vlastní názor jak na běžícím pásu 😠 😠 😠 😠 Koník se mi líbí pro jeho přehlednost a grafiku a chodím na něj ráda, ale je to tu den odedne horší a horší a čekám že toto téma bude co nevidět zamknuté @martinjansen 😔

apollo11
8. dub 2011

Jako opravdu mě zajímá odpověď na předchozí dotaz, protože jiné zablokované uživatelky se v tom seznamu pořád vyskytují..

kajulka001
8. dub 2011

myslim si vsechny tyhle hadky by ukoncilo kdyby vedeni odvolalo stavajici adminy a zvolila nove ze vsech stran by byl snad klid a modry konik by byl takovy jako pred tim

makalka
8. dub 2011

Dobrý den, žádám adminy na reakci k mému včerejšímu příspěvku. Týká se technických záležitostí !!!
Děkuji

makalka Dobré ráno.
Omáčky nemám ráda na talíři, natož jako reakci na jasně položený dotaz. No a o guláši v hlavě raději ani nemluvím!
Kdo spravuje fiktivní nick kluciar a tudíž se neomezeně pohybuje v soukromých tématech? Je tedy možné že "kluciar" může dát právo komukoliv (tím, že ho ustanoví členem skupiny) a ten si potom může libovolně pročítat soukrmá témata?
A teď už vůbec nerozumím tomu, co napsala Len. Lépe řečeno tomu co napsala rozumím, ale o to víc nechápu tu omáčku od vás co jsem se dozvěděla. Jak to, že Cyničky smazat šly a u ostatních témat to není možné? Nemá tady každá z nás stejná práva?
Prosím o jasné odpovědi na jasné otázky
Děkuji a přeji hezký den.
Včera v 08:01 • Odpověz

kvakulka
8. dub 2011

Nemám bohužel moc času na rozepisování, ale atmosféra, kterou na MK šíří "vrchnost", se blíží Kunderovu Žertu a duchu stalinských čistek. Nechci, aby to znělo nějak přepjatě, ale mrzí mě, že lidi s totalitním myšlením jsou tak nepříjemně životaschopní. .. 😅
Klidně se za milovaným bohapustým plkáním odsunu kamkoli jinam, jen si nezapoměňme říct kam, abychom se pak zase našly 😉

sven
8. dub 2011

@kvakulka - hodila jsem ti IP s odkazem na nejmenovaný e.... server, kde najdeš holky exkoníkovky.

latunka
8. dub 2011

Souhlasim se všim co tady holky psaly - to uz je fakt síla tohle, tak uz došlo i na alčátko a to jenom proto,ze si dovolila mít svůj názor. Nevim co napsat abych jenom neopakovala to co tady zaznělo - ono je to stejně evidentně k ničemu,asi by bylo dobré přidat do pravidel další bod: "budu drzet hubu a krok". Kdysi to tady fakt byl super server, svědčí o tom i to,ze hodně z diskuzí uz nejsou jenom virtuální přátelství,ale vznikla tam ta opravdová a ted to tady jde celé do kopru, pořád se jenom maze,blokuje a zakazuje. Na závěr jeden dotaz abych nebyla mimo téma:
Nebyl to náhodou nějaky technicky vypadek to ze je alčátko bloknuté?
A tímto se se všemi loučím,bo očekávám blokaci 😀 😀 😀 😀 Ale uz mám taky login na e....... a to jenom díky tomu,co se tady začalo dít,jinak by mě ani nenapadlo tam chodit.

alcav
8. dub 2011

@sven holky tam maji nejaky specialni diskuzi? Muzes i mne dat odkaz, prosim. 😎

aleachim
8. dub 2011

zmizík nedorazil, tak jsem si i já mohla přečíst příspěvky. Vždycky reguji se zpožděním, protože jsem všude a nikde a pak mi unikají důležité věci 😒. K tomu, co bylo napsané nemám, co dodat, jde jen souhlasit.

Zřejmě se čekalo, že to dopadne jako na slovenské střeše, kde se zvedla vlna nevole proti martinjason, největší odpůrkyně se zlikvidovali a ten zbytek drží hubu a krok.

Chybné rozhodnutí, tady to totiž vypadá, že se vždycky najde nová skupinka, která bude připomínat, že to, co se tu děje, není v pořádku. Zdá se, že na místo všudepřítomné atmosféry strachu ze smazání to začíná být čím dát tím více holkám jedno a vyjadřují se i ony. Že by to bylo tím, že jim stále a stále blokujete narosto bezdůvodně další a další kamarádky? Snaha potlačit odpor došla už tak daleko, že se do konfliktů s adminama dostávají holky, které v roli odbornice radí maminkám, které mají nějaký problém.

Opravdu si myslíte, že je tak jednoduché nahradit obecně uznávané holky, a to ať radí v konkrétní oblasti nebo dokážou lidsky podpořit??? Už teď jsou diskuse mrtvé a jen těžko se najdou nové tváře koníka, které pomohou novým uživatelkám s jejich těžkostmi. Jsem tu už celkem dlouho, občas přispívám, občas jen čtu, ale vždycky jsem s klidným svědomím svým kamarádkám MK doporučovala s tím, že tu najdou nové kamarádky, rady i podporu. Teď už o koníkovi mlčím, protože je nechci zatahovat do těhle trapných žabomyších válek, které začala jedna adminka podporovaná jedním egoistickým chlapem, kterému zřejmě dělá dobře, že alespoň tady má moc na inteligentníma, vzdělanýma holkama.

berynka
8. dub 2011

Palec nahoru! 😉

@aleachim , Opravdu si myslíte, že je tak jednoduché nahradit obecně uznávané holky, a to ať radí v konkrétní oblasti nebo dokážou lidsky podpořit??? Už teď jsou diskuse mrtvé a jen těžko se najdou nové tváře koníka, které pomohou novým uživatelkám s jejich těžkostmi. Jsem tu už celkem dlouho, občas přispívám, občas jen čtu, ale vždycky jsem s klidným svědomím svým kamarádkám MK doporučovala s tím, že tu najdou nové kamarádky, rady i podporu. Teď už o koníkovi mlčím, protože je nechci zatahovat do těhle trapných žabomyších válek, které začala jedna adminka podporovaná jedním egoistickým chlapem, kterému zřejmě dělá dobře, že alespoň tady má moc na inteligentníma, vzdělanýma holkama.

Teď už nás tady nepobaví Alčátko, neporadí Kubaka, neinspiruje Nikka.vo, nenajdeme tipy na dětskou stravu atd. 😒 Prostě konec jedné éry 😎 .

aleachim
8. dub 2011

@berynka smutné, ale je to tak 😒

janinac
8. dub 2011

Pořád žádná odpověď adminů???? Tak ještě jednou: Proč je bloknutá Alčátko?????? 😠

Je mi jasný o co adminům jde - dneska se tu nikdo z nich neukáže a my se zítra už nepřihlásíme a důvod proč jsme zablokovaný se nedozvíme tak jako tak.
Ale už by jim konečně mohlo dojít, že každá vyhozená holčina způsobí vlnu další nevole a další a další budou proti tomu stavět.....za chvilku si tu pustí na špacír pusu každá, protože proč sem chodit, když tu ostatní nebudou ☹

aknel2002
8. dub 2011

zase se čeká až to vyšumí 😠 😠 😠 😔 😔 😔

anddy
8. dub 2011

Vazeni admini, neustale cekame na odpoved na otazku : Proc byla bloknuta uzivatelka alcatko.j
Nechapu co na tom neni k nepochopeni. Otazka - odpoved. Pokud delate adminy, tak byste to snad meli zvladnout ne? 😠

latvia
8. dub 2011

@anddy bola informovana uz predtym, skus sa jej opytat

janinac
8. dub 2011

@latvia Takže je to fakt kvůli té její větě: " Vsechno jde, kdyz se chce, kdyz je ochota, kdyz je dobra vule....technicky to mozne je....ale prece se nevyhovi na lusknuti prstu nekomu, kdy vyvolal vzpouru!!!!"
Tak teď jenom doufám, že si z nás děláte fakt legraci!!!!!! Co je na tomhle důvod k něčí blokaci???????

latvia
8. dub 2011

@janinac nie, to nie je dovod, dostala aj inu ip, pred par tyzdnami.
idem sa venovat svojmu dietatu ak dovolite

yenn
8. dub 2011

@latvia Promin, ale co je to za odpoved od admina "skus sa jej opytat" ? Ona sama se nezablokovala, takze to udelal nekdo z adminu a v tom pripade by mela byt napsana na seznamu zablokovanych a uvedet uvod jeji blokace. Tady se holky slusne ptaji, proc k blokaci doslo a snad by nemel byt pro adminy problem opet slusne a po pravde odpovedet.

beruska2x
8. dub 2011

@latvia jiste utikej za ditetem kdyz jsou otazky neprijemne 😝 - kdyby byl takhle kazdy zatpovedny za svou praci jako zdejsi admini tak je pulka naroda bez prace 🙄

aknel2002
8. dub 2011

@latvia - ta "odpověď se ji zeptej" - to máme brát opravdu jako regulérní odpověď???? 😲 😔 😕

andilek
8. dub 2011

zatím jsem se nezapojila...ale blokace alcatka, mě zvedá krapet ze židle 😠 ...kauzu sleduji jen tak okrajově, máme doma dost problémů sami se sebou, ale je tu jedno ALE, které mě na tom právě teď zaráží ....

Proč, když teda porušila pravidla před pár týdny, kdy jí byla poslána IP, nebyla bloknuta okamžitě, ale až po "vyřčení" včerejší věty ? 😕 😠

@latvia