Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

berenika39
1. kvě 2012

@ivarei tady má další fotku, holka slavná🙂
http://www.quinnfabrayblog.blogspot.com/

amii
1. kvě 2012

Měla bych se omluvit, ale nezvládnu to. Můžu na to říct jediné a to, že jsem nikdy neměla štěstí jako vy, nikdy neměla děti a nikdy neměla pod 98 kg. Chci být jen lepším člověkem a tak se jim dělám.
@berenika39

lucisa
1. kvě 2012

@amii ? A to jsi tak špatný člověk, že se musíš dělat lepším? Máš pocit, že člověk bez rodiny s větší váhou nemůže být dobrý člověk? Nějak nechápu....
Víš, kolik je všude, nejen tady na MK, lidí, kteří třeba ještě neměli štěstí na lásku, nebo mají problémy s partnery, děti, bydlí v garsonce... atd. atd., ale cizí identitu nekradou.
Nic proti tobě, neznám tě, ale kdybych se v reálu dozvěděla, že člověk, se kterým si tady povídám, je někdo jiný, nevzbudila bys ve mně důvěru a takové přátelství (příp. s mužem láska) by nemohlo pokračovat.
Nedělej se někým jiným, divila by ses, já osobně nemám problém s vizáží člověka, víc mě naštve jeho chování, povaha, pokud se chová jinak, než co já považuju za společenský přijatelný standard.

Omlouvám se, vím, že to tady nepatří, ale na fotoblog uživatelky psát nejde 😒

jennyska
2. kvě 2012

@repos Ahoj, děje se to ještě stále? J*

repos
2. kvě 2012

@jennyska Ahoj, ja jsem tam ted nic nezkousela dávat , tak nevim, jedině bych se mohla zkusit podivat zpet na tu stranku, kde jsem zadavala tu fotku, ale nechce si mi proklikávat az do 28.4 😀 Dá se tam dostat rovnou, kdyz zadam konkretni stranku? Zkousela jsem to, ale nejak se to neposouvalo rychleji, stale to slo postupne od dnesniho dne. 🙂

jennyska
2. kvě 2012

@repos Bude lepší to zkusit ještě jednou a to sice tak, že buď založíš nové album a nebo přidáš do existujícího alba novou fotku. Jakmile to budeš mít, koukni na hl.stránku a poté na fotoblogy. Jestli to tam nebude, ozvi se mi prosím i s konkrétními časy kdy jsi fotku vložila a kdy jsi hl.stránku a fotoblogy kontrolovala 😉 J*

bob
2. kvě 2012

@ivarei vodoznak, riesi niektore z problemov, zial nie je 100% riesenim. Nezarucuje, ze uzivatel, ktory foto nahral je jej majitelom. Takze ak ma niekto fotky deti na inej stranke a ja ich chcem ukradnut, tak ich zoberiem odtial, nahram na MK a prida to na ne vodoznak s mojim menom. Budu vyzerat ako keby boli moje a samozrejme, ze ich ozajstna majitelka bude nestastna, ze ako je to mozne ze na jej fotky piseme meno niekoho cudzieho...

Klasicky vodoznak vstupuje to fotografie, s cim nie kazdy suhlasi, nechce mat fotky prepisane nejakym textom. Ok, mohli by si to vypnut ti co to nechcu, ale zase ich fotky by sa kradli a problem je tu stale.

Nad vodoznakmi uz dlhsie uvazujeme ale zatial nejake naozaj dobre riesenie nas nenapadlo, vzdy to ma kopec minusov a hlavne to neriesi uplne dany problem. Co neznamena, ze ak nieco neriesi problem na 100% tak to netreba robit. Niekedy lepsie urobit aspon nieco.

jennyska
2. kvě 2012

@repos Ahoj 🙂 tak už jsme přišli na to, kde je zakopán pes. Kreativní alba pro děti a jiné jsou na stránkách ponechány s tím, že jsou umístěny ve tvém fotoblogu, ale nikoli v přehledu alb - viz. článek https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla...
Myslím, že to je důvod, proč se ve fotoblozích album nezobrazuje 😉 Měj se fajn, J*

repos
2. kvě 2012

@jennyska Takze jestli to dobre chapu, tak tu nově vlozenou fotku ostatni vidi nebo nevidi?A v tech pravidlech pisete, ze pokud je v nazvu, ze je to pro deti, ze je to ok.Ja mam v nazvu, ze je to do detskeho pokoje.Já sem moc nechodim, myslim na MK, jen jsem to sem zacala davat, ze nektere hracky, mnou vytvorene, muzou inspirovat dalsi maminky.Uz mi to hodne psaly v komentarich, ze neco podobneho zkusi.Takze podle me tohle s MK souvisi, kdyz je to mysleno pro deti.Pokud by to ale nebylo videt, pak nema smysl to sem davat.Ale nevim, jestli jsem te dobre pochopila.Predtim se ta fotka normalne zobrazovala, az ty posledni 2 ne.Diky 🙂

jennyska
3. kvě 2012

@repos Ahoj Repos, v podstatě je to jen "přechodné" nastavení těchto alb, protože v blízké době bude zobrazování takových alb vypadat zcela jinak a bude se hlavně využívat okruhu přátel apod. 😉 V minulosti jsme taková alba stopovali, protože se u některých z nich objevovaly komerční úmysly. Jejich navyšujícím se počtem už ale nebylo možné kontrolovat každé jedno album a proto jsme se rozhodli je povolit s podmínkami. Jsou tam asi 3 podmínky, kde 1 z nich je, že všechna taková sice nebudou v přehledu ve fotoblozích, ale vždy je uvidí na hl.str. a ve tvém blogu. 🙂 Jak ale říkám, zavedením nového zobrazování Fotoblogů se zruší toto nezobrazování kreativních alb....
Měj se fajn 🙂 J*

lucynka86
3. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat jak vymazat některé věci z wishlistu..... dala jsem některé věci do oblíbených inzeráty jsou smazány ale mě nejdou odstranit,děkuji

ikarkulka
3. kvě 2012

@lucynka86 ahoj, u každého inzerátu, který sis přidala do oblíbených, máš vedle nadpisu žlutou hvězdičku. stačí na ni kliknout 😉

lucisa
3. kvě 2012

@lucynka86 klikni na hvězdičku, ona zesvětlá a když dáš aktualizuj, tak ti zmizne i z celkového náhledu.

lucynka86
3. kvě 2012

děkuji moc

reruna
6. kvě 2012

@jennyska Ahoj, už pár dní se mi stává, když jsem v tématu, které je společné pro českého a slov. koníka, že když kliknu na upozornění, které mám od uživatelky ze Slovenska, tak mě to vyhodí z českého koníka a chce to po mně znovu přihlášení na koníka.sk a pak zase překlikávání na českého - dřív to nedělalo, teď mě to štve, protože to zdržuje

berenika39
6. kvě 2012

@reruna
@jennyska
jojo, přesně to samé - Upozornění z tématu cz+sk a šup, na Sk, příhlásit se......zpátky na Cz. K čemu pak to je dobré?

berenika39
6. kvě 2012

p.s. a vzhledem k tomu, že když už, tak píšu do témat cz+sk, tak se furt loguji.....prosím o nějakou akci🙂

berenika39
6. kvě 2012

@bob možná by pomohlo trochu osvěty - dneska se dá v pohodě (i když ne 100%,samozřejmě) najít , kde všude se konkrétní fotka vyskytuje. (tak jsem našla i nick @amii, fotky se mi zdály hodně divné, dala jsem do jedné aplikace a pak i do googlu - a našlo mi to totožné - fotky nějaké herečky).
Jednak si maminky mohou cvičně zkontrolovat, jestli jejich fotka nevisí někde jinde, a naopak - když je tu fotka, která je "jiná" - poznat to jde - dá se prohnat aplikací nebo už to umí obyč strýček Google 😉

jennyska
7. kvě 2012

@reruna Ahoj, tak toto bude technický problém a chybka, o které už teď víme a budeme se ho snažit co nejdříve vyřešit 🙂 Děkuji za info. J*

reruna
7. kvě 2012

@jennyska díky

repos
8. kvě 2012

@jennyska Ahoj, mam prejmenovane album, podle pravidel 🙂 , slo by jej nastavit tak, aby se zobrazovalo ve fotoblozích, tak jak má ? Díky 🙂

jennyska
9. kvě 2012

@repos Ahoj 🙂 Alba s kreativním tvořením na MK určitě necháváme, ale zobrazování vždy nastavujeme jen ve tvém blogu a ne na hl.stránce Fotoblogů - viz. článek + podmínky kreativních alb, kde je napsáno, že taková alba Vždy umístíme mimo hl. feed.(hl.stránku Fotoblogů).
Jakmile se přejde na novou verzi zobrazování obsahu stránek, tak vše, co je teď mimo hl. stránku Fotoblogů, se automaticky přepne a bude se zobrazovat na hl. stránce Fotoblogů pro všechny tvé přátelé. 🙂
Měj se fajn,
J*

repos
9. kvě 2012

@jennyska Ahoj a tou hlavni strankou fotoblogu - jak pises - myslis prvni stranku s fotoblogy nebo tu, jak je zobrazeno pouze 8 fotoblogu - na te hlavni strance? Me se totiz to album zobrazuje právě jen mezi temi osmi a na prvni strance, kde zacinaji fotoblogy a kratke zpravy a dal pak uz vubec neni .Jsem z toho nejak zmatená 😀

jennyska
9. kvě 2012

@repos Právě nad tím ještě uvažujeme, protože možná bude lepší, když se taková alba budou zobrazovat všem ve Fotoblozích a na hlavní stránce, v přehledu 8 alb ne. Ale uvidíme, zkusíme to naprogramovat tak, aby to bylo fajn pro všechny 🙂 Hlavní je, že už budou všechna alba ve Fotoblozích viditelná 😉

schnek
9. kvě 2012

zajímalo by mě, proč kobnkretné (ideálně i kým?) mi bylo stopnuto album tvoření? do teď nikomu nevadilo

reruna
10. kvě 2012

@jennyska tak zatím stále nic, opravdu je to otravné, když mě to pořád přehazuje na SK koníka, když kliknu na upozornění od slovenské uživatelky ve společném tématu...prosím prosím, něco s tím udělejte!

berenika39
11. kvě 2012

@jennyska
@reruna
u mě taky pořád otrava, navíc píšu do diskuse cz+sk, takže každé upozornění, které si přečtu, mě přehodí na sk, zalogovat, pak zase zpět na CZ, při dalším příspěvku zase.....pomooooc 😀

reruna
11. kvě 2012

@jennyska abych jenom nekritizovala, velice chválím novou funkci v bazaru - aktualizuj vše, co jde 😉

jennyska
14. kvě 2012

Právě jsme spustili novou funkci v bazaru a sice zvětšování fotografií 🙂
Pro zvětšení stačí kliknout na danou fotografii při inzerátě a ta se automaticky zobrazí ve větší velikosti.

Hezký den, J*

lucisa
14. kvě 2012

@jennyska to je super funkce, hned jsem to chtěla vyzkoušet, a u kočárků mi to jde, ale třeba u oblečení - konkr. body, dupačky, bodýčka nebo u obuvi nikoliv.... ☹