Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aguaverde
autor
25. bře 2011

@bustik My její inzerát též chápeme, ale snažíme se vysvětlit jak to má být správně podle pravidel. Myslím že jsem @marecek4 po IP jasně poradila jak na to 😉
Tady jde akorát o to, že inzerát ve smyslu "Daruji k objednávce" není podle pravidel....
Pokud si dá inzerát ve znění "Daruji kupu šatiček" tak přece není problém, si o věci napsat když budu u ní objednávat ale zároveň je ten inzerát jasný, že je to DARUJI 😉 žádné dostaneš ale za něco 😅

Takže já nevidím jediný problém, když dá inzerát tohoto znění tak přece na něj může odpovědět jak skupina u ní nakupující (tudiž si to přibalit k objednávce) ale také skupina co u ní nechce objednávat ale o daruji stojí 😉

Když dá inzerát, že je to k objednávce tak je to jen pro jednu jedinou skupinu a to u ní nakupující 😉

Fakt už nevím jak lépe to vysvětlit 😅

Agu

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamusa1611
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
opicka1978
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aguaverde
autor
26. bře 2011

@berenika39 Nezlob se, ale mám pocit, že už jen děláte, že to nechápete 🙄 Ty si prostě najdeš cokoliv aby sis mohla rýpnou 😝 t 🙄
Moje věta "Fakt už nevím jak lépe to vysvětlit" neznamená že to nejde vysvětlit, ale že už nevím jak jinak to napsat aby to bylo pochopitelné i pro prvnáčka 🙄 Myslím že můj příklad byl již fakt dostačující.
Samozřejmě chápu, že někdo nějaké pravidlo nepochopí, v tom případě sme tu od toho aby napsat a vysvětlíme mu to 😉

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aguaverde
autor
26. bře 2011

@berenika39 Pokud máš stále s něčím problém stačí mi napsat do IP 😉
Agu

latvia
26. bře 2011

kto nie je spokojny s pravidlami MK, nikoho nenutime aby tu ostal. Nikoho zaroven nevyhadzujeme, ale ak su raz dane nejake pravidla a majitel stranky si to tak zela, tak tu proste platit budu, to je nezvratny fakt, ktory len konstatujem. nikomu sa nevyhrazam, nikoho nechcem vysackovat prec. Ste spokojne s inym portalom? je vam predsa k dispozicii. Kde mi nie je dobre, tam predsa nebudem, nie? Nezneprijemnujme sebe a inym pekny den.

bustik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
26. bře 2011

@bustik mas nejaku technicku otazku?

bustik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
26. bře 2011

@bustik porozpravame sa o tom v IP ak chces

aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukliccka
26. bře 2011

moc nechápu proč pořád chcete věci řešit v ip...to se opravdu bojíte pár holek? proč tu není téma, kde by se dalo veřejně prodiskutovat co se lidem zde líbí a co ne? určitě by to tam vřelo...ale od toho jste přece admini abyste diskuzi uměli uklidnit a ne jen mazat a mazat beze stopy ...raději ať to nikdo nevidí ...to není jednání 21.století ale praktiky komunismu...jen ať je vidět to lepší...dle mého kdybyste se opravdu skutečně vyjádřili k otázkám a nedělali z uživatelů blbce, vysvětlili to věcně bude tu možná větší klid než takto 😕

latvia
26. bře 2011

@kukliccka tema tu uz bola, bola zamknuta, k dotazom sa asmira vyjadrila - zatial len k niektorym, bude aj pokracovanie. navrhy na zlepsenie stranky su otvorene v teme Napady pre adminov, tam zlepsenia stranky mozete kludne pisat. Tato debata co sa vam tu nepaci nema zmysel, kedze odpovede tu uz boli, a tie sa vam nepacia, ale majitel stranky to proste takto chce, ma nejaku predstavu o tom, ako by mala stranka vyzerat a chce to takto ako to je, zial, vy toto nechcete akceptovat a tu uz nic nenarobime.
Podotykam ze admini nie su majitelia, admin len dohliada na to, zby to tu fungovalo tak, ako si praje majitel.Myslim ze je to vcelku pochopitelne.
Okrem toho, tato tema bola vytvorena na nieco ine, ale stale sa tu riesia len stare casy, tak uz neviem ako inac to napisat.
Poprosim teda este raz a dufam naposledy, toto je tema na technicku pomoc uzivatelom, ked nieco nefunguje, nie na objasnovanie veci co sa komu nepaci. Ja fakt nechcem premazavat vase prispevky, ale inac to nejde ak ma tato tema sluzit na povodne urceny ciel.

kukliccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukliccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukliccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubaka
26. bře 2011

@latvia No ale v čem je problém? když někdo chce technický dotaz, zapíše ho sem a vy mu odpovíte. Mezitím tu mohou být i jiné dotazy a připomínky,ne?
Kdo je vůbec majitel stránky? Nechceš mi tvrdit, že majitel má takovou představu pravidel, která v podstatě buzerují, šikanují a znechucují uživatele, kterým mají sloužit.To je myslím taky dost technická poznámka.
Nebo je to jen nešikovný způsob, jak jsou pravdila napsána? Jestli si neprotiřečí smyl a cíl pravidel s formulací?

typický jeden příklad: ikarkulka píše, že její fotka hlavou dolů je v souladu s pravidly. Martin píše, že se mu líbí, že může diskutujícímu vidět pěkně do tváře, do očíˇ(nevím, já o to teda nestojím a ctím anonymitu) - v tom případě ale abych ikarkulce viděla hezky do obličeje, musím udělat buď stojku nebo otočit monitor vzhůru nohama. Takže k čemu je toto pravidlo?
Nechceš mazat? tak logicky mi třeba konkrétně toto vysvětli prosím. Díky

latvia
26. bře 2011

@kubaka otazka kto je majitel,najdes tu
http://www.asmira.com/
tam vidis, ze su to ludia figurujuci na MK, najdes ich aj tu
https://www.modrykonik.sk/o-nas/
ak mas pocit ze pravidla su podla nasich predstav a nie podla ich predstav, tak im napis, povedia ti to este raz.
pre mna osobne nie je problem rozoznat tvar ktora je jasne viditelna, aj ked je dolu hlavou, ale chapem ze niekto musi urobit stojku aby uvidel kto je na fotke,s tym asi vela nespravim.

kukliccka
26. bře 2011

vzhledme k tomu, že mi opět byly mazány příspěvky jdu to teda položit polopaticky....DOTAZ k technickým náležitostem ...

bude zde otevřená skupina, kde se budeme moci vyjádřit i k problémům netechnickým? Např. co se mi nelíbí na koni? Nebo vždy admin jen tému otevře pro sebe a něco napíše a hned zamkne aby to bylo bez odezvy?

aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latvia
26. bře 2011

@kukliccka nie, tema tu uz otvorena bola, vyjadrenia k dotazom zacali, budu pokracovat a tieto vyjarenia nie su navrhami na diskusiu, je to odpoved, ktora sa momentalne menit nebude.
@aleachim ano, vzhladom k tomu ze fotky si dotycne schvalne otocili hore nohami, provokacia to bola, aj fotky s cervenymi "doplnkami" (nevedela som najst vhodne slovo).neboli vsak zablokovane jedine kvoli tomu, cize fotka otocena hroe nohami v ich pripade NEBOL důvod k blokaci.

aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apollo11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mayerka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aleachim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz