Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

aninkas1
9. pro 2015

@michaal zvol variantu "jina znacka" 🙂

michaal
9. pro 2015

@aninkas1 Děkuju, to mě napadlo, ale tuhle možnost nevidím...

lostakova
9. pro 2015

@michaal V které kategorii? Když napíšeš "jiná značka" do kolonky pro značku, tak ti to Jinou značku nenabídne?

michaal
9. pro 2015

@lostakova Aha, děkuju, takhle to šlo. Snažila jsem se to najít v tom seznamu, nenapadlo mě to takhle napsat. Jen ještě dotázek, funguje to i u barev? Zkusila jsem napsat jiná barva a to už jsem nepochodila... Ale děkuju, děkuju moc!

lostakova
9. pro 2015

@michaal Nefunguje. Vzdycky vybiras ze seznamu polozek. Mezi znackami mame umistenou i polozku Jina znacka prave pro pripady, ze si prodavajici nevybere z vyjmenovanych znacek (pomucka: jsou razeny podle abecedy, takze Jina znacka najdes pod J).
U barev mame take seznam. Pokud z barev nevyberes, je tam polozka Silene vicebarevne. Doporucuju pouzit ji jen v pripade nutnosti, protoze pokud zajemce bude hledat zbozi podle barev, tak Silene vicebarevnou najde jen tehdy, pokud zada, ze ji chce hledat. A jen malokdo si jde koupit neco Silene vicebarevneho 😀 Takze pokud je tve zbozi treba cervenomodre, doporucuju ti zadat bud cervenou nebo modrou.

michaal
9. pro 2015

@lostakova Děkuju. Té šílené jsem si všimla, ale to si z těch dvou barev radši vyberu jednu, protože pod pojmem Šíleně vícebarevné si představím něco podobného papouškovi 😀

acacia
10. pro 2015

@isoldaeva Nejsou mi mazat soukromé zprávy.

isoldaeva
10. pro 2015

@acacia Ano, právě se dělají úpravy interní pošty a tato možnost nyní nefunguje. Je to z toho důvodu, že vznikne novější prostředí. Až bude vytvořené, bude fungovat i možnost mazání zpráv.
ak snad o bude brzy. Děkuji za pochopení a strpení.

danikk79
10. pro 2015

Prosim můzete mi poradit, nemáte stejný problém , pri nahrávání inzeratu , kdyz kliknu kategorie deti-obleceni , tak mam přes celou obrazovku světlí film , přes který mi nejde zařadit treba do kategorie svetr, mikiny.... Pracuji na mobilu aplle, kde mam nafoceno ma bazar fotky, a nechce se mi to přetahovat do počítače , že bych ztratila diky tomu hodně meho času. Měli jste taky takovy problem a pokud ano, jak jste jej vyřešily , děkuji moc predem za pomoc

isoldaeva
11. pro 2015

@danikk79 Tak to je specifický dotaz na technickou chybu. V tomto případě mrkni na www.podpora.modrykonik.cz
Děkuji.

danikk79
11. pro 2015

Isoldaeva , uz jsem jim psala, ještě se mi neozvaly .

danikk79
11. pro 2015

@isoldaeva , uz jsem jim psala zatim se mi od včera neozvaly. Děkuju

ceresnam
14. pro 2015

@danikk79 nahrávání inzeratu na iphone je již opraveno

danikk79
14. pro 2015

@ceresnam , děkuji moc , jdu vyzkoušet 😉. Pěkny Vánoce preji . Daniela

luciazo
30. pro 2015

prosim o radu: jak muzu ohodnotit prodavajici na bazaru? diky

ireniq
31. pro 2015

V blozich je tlačítko "kde jsem komentovala". Existuje prosím něco takového i ve skupinách? Nebo jak lze najít moje starší příspěvky ve skupinách?
Děkuji

aninkas1
31. pro 2015

@ireniq zadej si do vyhledavani ve skupine svuj login 😉

ireniq
31. pro 2015

Aha, to by mě nenapadlo 🙂 Děkuji

hhranolka
2. led 2016

Mužů se zeptat, proč jsou na úvodní straně cely den stejně blogy? Dříve to bylo, když někdo přidal nové foto...tak to bylo na úvodní straně...ale teď je to cely den stejně..proč?

marietta01
5. led 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak můžu někomu napsat hodnocení. Ať už mám otevřený blog dané uživatelky nebo její hodnocení, nikde nevidím odkaz k napsání vlastního hodnocení.

lostakova
5. led 2016

@marietta01 Ahoj, je to primo u inzeratu v bazaru. Koukej https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/album/...

marietta01
5. led 2016

@lostakova Díky za odpověď. Tohle tlačítko tam nemám. Obchod proběhl, paní dané inzeráty s nabízeným zbožím odstranila a když si otevřu jiný její inzerát, je tam pouze možnost Pošli zprávu prodejci.

lostakova
5. led 2016

@marietta01 I kdyz je inzerat smazany, jde k nemu pridat hodnoceni, jen k nemu nemuzes pridat dalsi zpravu.
Hodnotit muzes jen u tech inzeratu, kde jsi s prodavajicim komunikovala.

lostakova
5. led 2016

@marietta01 Posli mi kdyz tak odkaz na inzerat v bazaru, ve kterem jsi zbozi koupila a ja se na to podivam 😉

marietta01
5. led 2016

Měla jsem zájem o více věcí, a tak komunikace proběhla v soukromé zprávě o všem naráz, nepsala jsem ke každému inzerátu zvlášť. Inzeráty už nikde zobrazit neumím, píše mi to, že inzerát neexistuje. Jeden z odkazů je např. tento: https://www.modrykonik.cz/market/tehotenske-obl...

aninkas1
5. led 2016

@marietta01 pokud odpovidas pres soukromou zpravu, tak hodnoceni pridat nejde. Proto to ja osobne nedoporucuju, kdyz mas zajem o vice veci, napis idealne pod kazdy inzerat zvlast - prodavajicimu se to pak hezky a prehledne zobrazi najednou v ramci jednoho vlakna a ty budes moct pridat hodnoceni po ukoncenem obchodu. Psani o inzerci pres zpravy je jako kdybys obchodovala mimo bazar MK 😉

lostakova
5. led 2016

@marietta01 Hacek je v tom, ze jsi k inzeratu vubec nenapsala a to je ten duvod, proc ti nejde pridat hodnoceni. Jak pisu vyse, jde to jen pokud napises prodejci k izeratu.
Staci vzdy, kdyz napises alespon kratky vzkaz ke kazde veci, o kterou mas zajem. I pro prodavajiciho to bude prehlednejsi, protoze inzeraty se mu pak seradi u tveho jmena a automaticky sectou. Prodavajici tak nemusi pocitat vyslednou cenu, vidi prehledne, o jake zbozi mas zajem, muze si k nakupu dopsat poznamku a v neposledni rade muzou obe strany pak pridat hodnoceni.
Pro priste tedy komunikuj u inzeratu 😉
Jedine, co muzes ted udelat, je, napsat prodavajici k nejakemu jejimu jinemu inzeratu a tim te to pusti, abys ji pridala hodnoceni.

marietta01
5. led 2016

Aha, to jsem nevěděla. Já jsem upřednostnila soukromou zprávu z výše uvedeného důvodu a také proto, že jsem nechtěla, aby moje komunikace s prodejcem byla veřejná. Jsem tu krátce a nemám zkušenost, jestli by moje zpráva pod inzerátem byla viditelná i pro další uživatele?

aninkas1
5. led 2016

@marietta01 komunikaci pod inzeratem vidis jen ty a prodejce 🙂