Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

petrusew
26. dub 2011

Prosím o radu, nejde mi z albumu odstranit fotka, proč? Dřív to šlo.

len
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
len
26. dub 2011

Tak vzhledem k tomu, že jsem byla smazána, že odbočuji od tématu, dovoluji si zkopírovat část svého dřívějšího příspěvku (který už zde visí týden, tudíž je v souladu s pravidly):
Technický dotaz - co je nezávadný příspěvek, když uz mažete i poezii členů Asmiry a odkaz na blog Asmirou psaný? Není to tak, že některé názory Asmiry jsou určeny hostům jejich stranek a odlišné inzerentům, kteří na těch hostech vydělávají?

len
26. dub 2011

A dále - co bylo na mém příspěvku odbočujícího od tématu, když jsem se ptala, dle čeho si čistě technicky vybíráte dotazy do této diskuze, které jsou hodny zodpovězení?

karotky
27. dub 2011

Trochu mi vadí,že se tu blokují určití uživatélé pro tzv.provokace,ale například těhle fotek si dlouho dobu vůbec nikdo nevšímá,nemaže je,ikdyž mě tedy připadají dost nevkusné 😝 :
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu...
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/glimmer/albu...

beatta
27. dub 2011

@karotky s tím souhlasím takovýhle fotky do alba nepatří 😖

janocka
27. dub 2011

@karotky dakujeme za upozornenie, fotky boli vymazane

janocka
27. dub 2011

@petrusew fotku z albumu vymazes takto: klikni na fotku, ktoru chces vymazat a potom budes mat v spodnej casti fotky napis: otoc fotku do lava, otoc fotku do prava, zmaz fotku. Klikni na "zmaz fotku" a vymaze sa 🙂

karotky
27. dub 2011

@janocka ,.....................a nešlo by tak(jak popisuješ @petrusew )nahlásit i závadnou fotografii,stejně,jak je to i u příspěvků:"Fotografie není OK".........?

aknel2002
27. dub 2011

@karotky - já takhle taky poukázala na nesprávná alba, která procházela a ostatním se mazala jen jsem chtěla ukázat na nespravedlnost a nechtěl vědět co se proti mě vyvolalo za reakce 😝

janocka
27. dub 2011

@karotky zavadna fotografia sa da nahlasit - pri kazdej fotke v albume je v pravej casti stranky vykricnik a tam je napisane " Fotka nespĺňa pravidlá" - po kliknuti na to mozes vybrat ake pravidlo fotka porusuje + mozes dopisat vlastny komentar

petrusew
27. dub 2011

@janocka Děkuji, nedošlo mi to, protože se mi to ukáže, až když myší najedu na spodní část obrázku. Ještě jednou moc děkuji.

tetes1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ani3012
28. dub 2011

@martinjasen @janocka

ahojte! prosím vás ,chceli by sme si založiť spoločnú súkromnú skupinu pre CZ aj SK..dá sa to ? je tam taká možnosť,aby sme nemuseli behať z CZ na SK alebo opačne ?

potom aj v "Otázky" som si všimla,že nie je taká voľba...niektoré otázky by sa hodili aj pre CZ užívateľky

a ešte jedna vec-som sa pýtala @lativa ,ešte nemám odpoveď. Ak si pridám do "Moje obľúbené" nejakú tému,tak na druhej jazykovej verzii to nie je možné. Keď kliknem na " Moje oblíbená témata " ,tak ich tam nemám..sú tam len tie,čo som si pridávala z CZ koníka ale nie z SK ......pritom sa tvária,že v obľúbených sú 😀

ďakujem za odpovede 🙂

ani3012
28. dub 2011

@latvia ...keď rýchlejšie píšem ako myslím 😀 😉

latvia
28. dub 2011

@ani3012 neodpisala som ti lebo som este nedostala odpoved od programatorov 😉 a ano, otazky sa CSFR nedaju dat, takisto ani sukromne temy, zistim kedy to bude aktualne a ci sa to planuje

ani3012
28. dub 2011

@latvia ďákujem 🙂 ja som si myslela,že si na mňa zabudla-veď nemáš na starosti len mňa 😉

kristi
29. dub 2011

@latvia kdyz chci prejit na jinou vasi stranku,.. z jakeho duvodu se ted objevuje v "přejdi na" i stranka, na ktere aktualne jsem? Je to zbytecne a naopak se mi to tam plete..zrušte to

latvia
29. dub 2011

@kristi nedali sme to tam zamerne, je to bug, pracuje sa na odstraneni

svoja
30. dub 2011

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda nekdo(admini ci lidi z asmiry) vidi moji interni postu? Diky za odpoved.

latvia
30. dub 2011

@svoja ahoj, nie, admini nevidia do internej posty uzivatelov

berenika39
2. kvě 2011

Je to u mě v pc nebo je to nastavení MK - když otevřu stránku s přihlášením, mám tam předvyplněné uživatelské jméno...přihlašuju se různě z více pc (jedním nickem 😀 ), a moc z toho nemám radsot, aby někde viselo moje login...

janocka
2. kvě 2011

@berenika39 na cudzich PC, z ktorych sa prihlasujes nezaskrtavaj "zapamataj prihlasenie"... a ak si to uz urobila tak si v prehliadaci vymaz historiu a cookies - to by malo pomoct

berenika39
2. kvě 2011

@janocka ale já nemám zaškrtnuté přihlašování automaticky, nejsem ťuk ťuk 😉 😉 , ale prostě mám přednastavené svoje uživatelské jméno v tom formuláři, kde se přihlašuje, heslo musím doťukat. takže každý, kdo mk otevře vidí, pod jakým nickem tu jsem. ale je mi už jasný, že je chyba na přijímači, jen mě napadlo, jestli to není něco nového na MK. 😉 😉 😉
děkuji i tak.

ani3012
2. kvě 2011

@berenika39 xixixi..tak som našla môjmu mužovi tajný nick.... ☹ 😝 😀

berenika39
2. kvě 2011

@ani3012 no to není ani moc vtipné 😉 😉 😉 ...právě na to se ptám....nestojím o to, aby kdokoliv, kdo přijde na pc po mě, třeba ve firmě, u rodičů, tchánů...klikne v historii na stránku mk, otevře ji a šup - bliká na něj můj nick 😝 😝 ...ale asi je něco špatně u mě.
a to nikdy nepíšu na forum nic proti komukoliv, kdo by to mohl číst, nic, co by mě mohlo jakkoliv ohrozit, prostě nick je od toho, aby skryl identitu, nee? 🙂

ani3012
2. kvě 2011

@berenika39 najlepšie ako sa všetkému vyhnúť je,aby si si net pozerala Inkognito....to sa nezapisuje ani do histórie....to mm nevedel a ani nevie 😉 Ja som tak pozerala z verejného počítača v hoteli do bazáru 🙂

janocka
3. kvě 2011

@berenika39 a nikdy si predtym neklikla na "zapamataj prihlasenie"? 😅 skus si vymazat tu historiu, malo by to pomoct

berenika39
3. kvě 2011

@janocka no nikdy neříkej nikdy, u mě je možné všechno, ale myslím si 😀 ,že ne....historii smažu, děkuji.

reruna
3. kvě 2011

@janocka chtěla jsem se zeptat na to samé, co @berenika39 - předvyplněné uživatelské jméno se mi začalo objevovat taky asi před 2-3 týdny, nikdy jsem nezaškrtávala tu možnost zapamatovat si ho a automaticky se přihlašovat...., heslo musím sice vyplnit, ale to uživatelské jméno tam je hned předvyplněné po otevření stránek MK, takže to asi nebude jen v PC... fakt se neprovedla žádná změna?, že třeba když se někdo dlouhodobě přihlašuje na MK z jednoho PC, tak tam zůstává to uživatelské jméno pak už automaticky? Protože na jiném počítači, odkud se na MK přihlašuju jen velice sporadicky to předvyplěné nemívám!