Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

rebe
3. kvě 2016

@aninkas1 @lostakova Podle toho, co píše Anička, je konkrétní inzerát uveden dobře, camper není uvedeno jako značka, jen v popisu je uvedeno "jako camper". Asi tedy upřesním dotaz, vadí mi, že na mě při hledání tento inzerát vykoukne, když hledám camper, nemám zuájem o "jako camper", když hledám bugaboo, nechci polský kočárek "podobný jako bugaboo".

lostakova
3. kvě 2016

@rebe To souvisi s vyhledavanim. Vyhledavac hleda vsechny inzeraty, kde je tebou zadane slovo pouzite.

aninkas1
3. kvě 2016

@rebe jako nemuzeme uzivatelky plisnit za to, ze tam uvedou "je to podobne teplakovce adidas" - fulltextovy vyhledavac to samozrejme vyhleda, kdyz zadas do vyhledavani Adidas. Jedine ti muzu doporucovat nehledat podle zadaneho slova, ale v kategorii detske boty napriklad si zaskrtnout tu konkretni zanacku (napr. Camper) a mely by ti vyjet POUZE inzeraty originalnich bot Camper. Respektive u hodne veci to moderatorky poznaji, nebo je to videt na prvni pohled, ze se nejedna o original a pak to smerujeme do "Jina znacka", ale neni to samozrejme 100%, nemuzeme zajistit a ani nejsou prostredky pro to zjistovat, jestli VSECHNO co se v bazaru prodava pod nejakou znackou je opravdu original ☹ To uz musi posoudit kupujici sam podle duveryhodnosti prodejce a jim poskytnutych informaci. Stejne tak je to v kocarcich coz zminujes - muze nas to nastvat, ze v inzeratu na Papiwi je napsano "verna kopie Bugaboo", ale do textu inzeratu to prodejce muze klidne napsat. To je svoboda slova 😉 Jsou tu pravidla, coz posilala Katka odkaz.... Jinak kdyz ti konkretni inzerat vadi, muzes napsat prodejci a upozornit ho na to, ze prodava padelek a ze by to mel upravit...moderatorky vsechno nevidi/nestihnou i kdyz se snazime 🙂

rebe
4. kvě 2016

@aninkas1 Když já tomuhle prostě nerozumím. Když budu prodávat fake triko z tržnice, napíšu jako značku nlke a do popisu napíšu jako nike, tak je to v pořádku, protože svoboda slova. Když to triko vybalím z igelitu, vyzkouším, zjistím, že nesedí a rozhodnu se ho hned prodat, aniž bych ho jedinkrát měla na sobě, nesmím napsat jako nové, protože... ehm, vlastně nechápu proč, že by to asi někoho zmátlo, tam najednou svoboda slova není. Nerozumím tomu.

mira100
11. kvě 2016

Milý Modrý koníčku 🙂 , posledních pár dní se mi stává, že mi při zadávání nového inzerátu celý inzerát na konci spadne(při odmáčknutí závěrečného zeleného tlačítka) a objeví se mi tu milý nápis " Je nám líto, ale něco se pokazilo. Musíme ti znovu načíst tuto stránku". No a pak to zadám celé znova a takhle bych mohla dělat vše nadvakrát ☹ ... funguju normálně na PC, měla jsem ho před pár týdny v generálce, tak u mě to asi nebude... nějaká rada prosím? 🙂

lostakova
11. kvě 2016

@mira100 Ahoj, můžeš Nahlásit chybu technikům https://podpora.modrykonik.cz/open.php

mira100
11. kvě 2016

@lostakova hotovo, děkuji 🙂

lopudanka
13. kvě 2016

ahoj, poradíte mi prosím někdo, kde se dá nastavit zasílání informací, o miminku podle týdnů těhotenství? kamarádka to má ale já to nemůžu v nastavení najít. děkuji

certisko1989
19. kvě 2016

Ahoj, chci se zeptat na bazar. Mám tam dané věci, teď mi to bylo předělané a musím tam dopsat údaje, ale jak tam můžu dopsat údaje, když nevím jaká je to velikost. Když nezadám velikost tak mě to nepustí dál.
Moc děkuji za odpověď.

Hezký den Veronika

lostakova
19. kvě 2016

@certisko1989 Ahoj, o jakém inzerátu konkrétně mluvíš? Vlož sem odkaz, prosím.

certisko1989
19. kvě 2016

https://www.modrykonik.cz/market/my_bazaar/cert...
těch posledních deset. Nemůžu to obnovit a nechci kecat o velikosti, nevím jaká je.

Děkuji

lostakova
19. kvě 2016

@certisko1989 Velikost odhadni, inzeraty zarad do prislusne velikosti a do textu inzeratu napis, ze velikost je orientacni, urcena odhadem, pripadne, ze zbozi premeris.
Pokud bys zadnou velikost nevybrala, zbozi se ti urcite neproda (kdyby se zobrazovalo), protoze kupujici velikost z fotky nema jak poznat.

certisko1989
20. kvě 2016

Děkuji za radu, už jsem to opravila. Přeji hezký den Veronika 😉

karkulka46
4. čer 2016

dnes jsem vystavila, ale mám napsáno 11 inzerátů a v zobrazení nejsou ? nevím proč

karkulka46
4. čer 2016

@karkulka46 takuž jsou tam 🙂

milisek
6. čer 2016

Ahoj mohu se prosím zeptat co jsou modrá srdíčka? Kde se berou a kde ho uvidím? Dostala jsem první srdíčko a svítí mi nahoře v liště 🙂 jde se podívat i na obrázek? Nebo je to jen ikonka.... Děkuji moc 🙂

martinka_pigi
8. čer 2016

Dobry den. Pres mobil mi nejdou pridavat fotky do alb. Prosim o radu

jituv
9. čer 2016

Dobrý den přeji, chtěla jsem se zeptat, poslední dva dny mi od Vás nepřichází upozornění na to že si zakázník u mne vybral zboží. Chtěla jsem se tedy zeptat pročpak to nejde? Děkuji za odpověď a přeji krásný den jItka

lostakova
9. čer 2016
loc
10. čer 2016

Dobry den, prosim, chci se zeptat, jak lze nastavit v bazaru, aby se u meho profilu zobrazovalo, odkud jsem? Dekuji za odpoved.

lostakova
10. čer 2016

@loc Ahoj, musis si vyplnit ve svem blogu misto sveho bydliste. https://www.modrykonik.cz/blog/lostakova/article/bazar-jmk9pk/

loc
11. čer 2016

@lostakova dekuju moc! Uz jsem to vyplnila, tak snad to pujde videt 😉 . A jinak super clanek 😉.

abcdef22
11. čer 2016

@lostakova ahoj, chci se zaptat, jak to vypadá s "počítadlem" inzerátů v bazaru. Opět jsem se přesvědčila, že počítá úplně jinak. Vím, psala jsem, že to nespěchá, ale nějaký měsíc to už je, tak bych ráda věděla jak se věci mají. děkuji

lostakova
16. čer 2016

@abcdef22 Zjistim aktualni stav.

lostakova
16. čer 2016

@abcdef22 Takže se to má tak, že se rozhodujeme, jestli tyto grafy ponecháme nebo je zrušíme. Tím, že to zatím není jasné, chybu neopravujeme. Pokud se rozhodneme grafy ponechat, chyba bude opravena.

abcdef22
16. čer 2016

@lostakova OK, díky a ještě jeden technický dotaz, bude zpoplatněn místní bazar? Nemám na mysli ty PRO nebo jak to je nazvaný, ale klasika, jestli mi rozumíš, díky.

lostakova
16. čer 2016

@abcdef22 Ne, nic takoveho se nechysta. Bazar vzdy byl, je a bude zdarma.

abcdef22
16. čer 2016

@lostakova děkuji

g_m
18. čer 2016

Je chyba jen u mě, že když rozkliknu nějakou fotku, tak už mi nevyskočí jako dřív samostatné okno, ale otevře se mi to jako nová stránka? Pěkně mě to rozčiluje, protože pak se musím zase vracet zpět. Je chyba jen někde v nastavení nebo je to naprd novinka?

bastamama
27. čer 2016

Ahoj, dobrý den,
srdíčka jsou hrozně fajn, ale objeví se mi tam a do upozornění mi nic nepřijde, nevím tak tedy, s jakým vzkazem mi je někdo poslal, to je škoda 🙂