Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
8. únor 2012

@majatob Ahoj, tvá zpráva byla z FB smazána 🙂 Přeji krásný zbytek dne 🙂

majatob
8. únor 2012

@jennyska o to mi neslo, psala jsem, ze mi nevadi, ze tam je. Jen jsem chtela vedet, jestli na to nemuzete upozornit nez neco zverejnite...

lucisa
21. únor 2012

Nedělá se opět nějaký facelift koníka? Stránky se mi jakoby neustále načítají, nemůžu je aktualizovat, musím buď vyjet z diskuse, příp. se vrátit o stránku zpět, a pak zase dopředu, abych viděla další příspěvky. A navíc se mi u několika inzerátů, které jsem si chtěla hodit do sledování, vyhodilo hlášení o chybě a musela jsem to kliknout 2x, stejně jako to dělám u slovenských inzerátů.......

@jennyska

lita
22. únor 2012

Ahojky, muzu se zeptat, zda je chyba jen v mem PC nebo je nova uprava, ze nemohu ve svem fotoblogu zobrazit historii komentaru, jak jeste do vcera bylo mozne? Ted jsou zobrazeny pouze nejnovejsi 3 komentare, ale nedostanu se na historii tech starsich, coz je dost skoda a nebudu schopna dohledat vsechny dotazy ci komentare. Dekuju!

jennyska
22. únor 2012

@lucisa Ahoj, je možné, že se včera PC zpomalil. Na stránku se často něco nahazuje a to ji potom může zpomalovat.

jennyska
22. únor 2012

@lita Ahoj, chyba není na tvém PC. Tuto službu využívalo velmi málo lidí, proto jsme ji omezili jen na tři komentáře a je možné, že už v budoucnu nebude na stránkách vůbec. Přecházíme na nové komentáře, tj. komentáře, které se vyrolují přímo na hlavní stránce MK, jak jsi si určitě všimla a tak jejich zobrazování v Posledních komentářích už není možné. Měj se fajn 🙂 J*

sonica
22. únor 2012

@jennyska tak tohle jste teda nevymysleli 😖 podle ceho jste prisli na to ze ty komentare lidi nepouzivaji?

ikarkulka
22. únor 2012

@jennyska já to taky používám 😅

anien
22. únor 2012

@jennyska Též se přimlouvám za seznam darů pro dítě 🙂

ikarkulka
22. únor 2012

@jennyska a nebo, jak už jsem několikrát navrhovala, kdyby se dalo zobrazit historii (listovat) upozornění.
to se mi taky stává často, že mám víc upozornění, než kolik se vejde na tu jednu stránku, a já se tím pádem nedozvím, kdo mě kde vzpomínal a co třeba potřeboval.

lita
22. únor 2012

@jennyska - dekuju za odpoved 🙂 Priklanim se k @ikarkulka - problem u historie v Upozornenich je, ze se zobrazi jen 50 poslednich, vcetne To se mi libi. Tudiz kdyz mi nekdo projede delsi albicko a "odlajkuje" vetsinu obrazku (stava se to pomerne casto), pak nemam sanci dohledat, zda take nekdo psal komentar, dotaz nebo zda me nekdo zminoval v diskuzi. Treba dnes na me svitilo 83 upozorneni, ale nemam sanci videt tech 33, tudiz netusim, od koho a co to bylo. Myslis, ze s tim pujde neco udelat? 😉

jennyska
22. únor 2012

@sonica Ahoj, na každé takové funkce používáme statistiky 😉 Je možné, že to listování upozorněními nějaké bude, ale poslední komentáře se budou rušit zcela určitě, protože technicky "neladí" s se starou verzí komentářů.

berenika39
23. únor 2012

@jennyska
ahoj, včera jsem napsala příspěvek, jiná maminka odpověděla, dneska chci reagovat, ale příspěvky nikde. čím pak to? nevadí, nebylo to nic důležitého, ale proč zmizely?
(závadné nebyly, bylo to v Gramatickém okénku o názvu nového písma pro školáky 🙂 🙂 )

jennyska
23. únor 2012

@berenika39 Ahoj, pokud jen trošku půjde, šlo by poslat link na diskuzi a třeba i nick uživatelky? Podívám se na to...díky 😉

berenika39
23. únor 2012

@jennyska je to v IP

levandule_vanilkova
24. únor 2012

@jennyska Ahojky. Nejdou mi přidávat fotky do již existujících alb - není pod fotkami ten modrý link. Koukám, že ostatní maminky fotky přidávají. Nevíte čím to může být? Předem děkuji za odpověď 🙂

ikarkulka
24. únor 2012

@levandule_vanilkova
@jennyska
tak píšu, že už jsme to vyřešily, pomohla změna prohlížeče 😉

levandule_vanilkova
24. únor 2012

@jennyska Tak pardon, zkusila jsem na radu jiný prohlížeč a je to ok. Tak snad se to časem srovná i v tom co používám normálně. Díky

sabcav
24. únor 2012

@jennyska Ač to mám nastavené, nechodí mi na mail zprávy o získaných nabídkách v bazárku ☹ , ne že by nechodily vůbec, ale třeba jedna přijde a další 2 už ne 😕.

schnek
26. únor 2012

byl mi zablokován inzerát na kojeneckou váhu s tím, že je ve špatné kategorii. Jenomže já vůbec netuším, kam bych ho tedy v bazaru měla umístit 😅 Kam tedy patří kojenecké váhy?

anka.
26. únor 2012

Dobrý den, založila jsem téma ve volné diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-nauc... ale nezobrazuje se na titulní straně koníka ani, když kliknu na "fórum" tak v čerstvých diskuzích, je to jakoby neviditelné...co s tím?

anka.
26. únor 2012

Takže se zřejmě nezobrazují diskuze ze sekce "volná diskuze", zkusila jsem téma totiž založit ještě v batolatech. Omlouvám se za duplicitu a prosím kdyžtak téma ve "volné diskuzi" smazat. Děkuji.

jennyska
27. únor 2012

@anka. Ahoj, je to tím, že se žádné diskuze z kategorie Volné diskuze nikdy nezobrazují na hlavním feedu 😉

jennyska
27. únor 2012

@schnek Ahoj, vždy, když něco nevíš, kam zařadit, stačí si dát jedno slovo do vyhledávače v bazaru a vyskočí ti kategorie, ve kterých daná věc je 😉 U váhy např. vyskočí Kojenecké potřeby.

schnek
27. únor 2012

@jennyska samozřejmě tuhle kategorii jsem volila jako první, ale do který podkategorie patří kojenecká váha? vyjíždí mi možnosti:
Flašky a spol.
Dudlíky, cumlíky
Sterilizátory
Teploměry, odsávačky na soplíky
Ohřívače lahví a dětské stravy
Bryndáčky pro dvojčata

podle mě nepatří popisově ani do jedný.

jennyska
27. únor 2012

@schnek Ahoj, tak v tom případě tedy zařaď svou váhu mezi monitory, chůvičky a pod. Tam už podkategorie nejsou a novou kategorii zatím zakládat kvůli váhám nebudeme 😉

schnek
27. únor 2012

@jennyska a není v tom případě logičtější, že by zůstala v kategorii jiné dětské? jako kdo bude mezi monitorama hledat váhu?

anka.
27. únor 2012

@jennyska Aha, díky já to nevěděla. Ještě jednou se omlouvám za duplicitu.

anrebcz
28. únor 2012

@jennyska Ahoj, je mozne vytvorit soukrome album, ktere bych videla jen ja?

jennyska
29. únor 2012

@anrebcz Ahoj, pokud nemáš nikoho v přátelích a nastavíš si album viditelné jen pro přátelé, tak ho tímpádem uvidíš jen ty sama 🙂 Jiná možnost ale není.