Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

dexonka
8. dub 2011

ne holky tim myslim ty linky,to je snad zbytecne ne,nebo ste nektere to stejne psali i na lide.cz a podobne servery??
rikam,s plno vecma ze strany modryho kone nesouhlasim.... a s touto veci nesouhlasim s vama 😉

dexonka
8. dub 2011

@romana29 romi jak uz jsem psala v mnoha vecech souhlasim s tema linkama ale neee.....

kukliccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skafandrik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wjerushka
8. dub 2011

@kukliccka Jo kukli, on asi jen někdo může být i na jiných stránkách než na mk, že? Nehledě na to, že exituje blog, kde si informac může dohledat opravdu každý. A źe by třeba tahle aféra už přesáhla hranice mk amohlis e o ní dovědět i lidi mimo, to vás asi milá asmiro taky nenapadlo, že?

kami1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
latunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
motylekmn
8. dub 2011

No a nebo kdo neumi plus minus... tak tady si to snad zadat umet bude:
http://www.google.cz/advanced_search - a kdyz mu toho leze porad jeste moc, tak proste pridava dalsi terminy, ktere tam ve vysledcich nechce. Priznam se, google jsem teda na zakladce nemela, je mi uz tak nejak "hodne" let. 😉

wjerushka
8. dub 2011

@latunka @skafandrik no ale tím si otrochu odporuje ta teorie, jestli se vámt u nelíbí, jděte pryč, přijdou noví uživatelé. když je nový uživatelk hned podezřelý a zablokován, kdo ted apřijde místo těch letitých a taky zablokovaných???? 😝 😝 😝

romcovaklarka
8. dub 2011

@ikarkulka V tom přehledu jde právě vidět, že to vyhledalo moje příspěvky (ty zakroužkované). Můžu ti to poslat třeba maile (kam?).

ikarkulka
8. dub 2011

příspěvky - konzultovala jsem s povolanějšími

pravidlo č. 35 - toto pravidlo neznamená, že my zabraňujeme googlu indexovat všechny příspěvky. znamená, že my si vyhrazujeme v případě potřeby právo zabránit googlu, aby indexoval konkrétní příspěvky. celé forum je veřejné, čili ho vidí celý svět (indexují vyhledavače). od zavedení nastavení soukromí platí, že alba, které si uživatel označí jen pro registrované a pro přátele, už google neindexuje.

arietiska
8. dub 2011

@ikarkulka jako v roce 2006 na mě nikdo reagovat nemohl, tato funkce nebyla ještě zavedana a pokud zadám svůj nick v googlui, vyjede na mě zrovna tahle super diskuze z roku 2006 ... 😀 😝 http://www.beremese.cz/diskuse/tema/skupinovy-s... ... jelikož opravdu mnoho diskuzí nevyjedea já psala všude možně, je to technická chyba! Tzn. žádám o definitivní smazání tého duiskuze staré a k ničemu...myslím, že ostatní budou jen rády...

arietiska
8. dub 2011

Druhou diskuzi co tam na mě bliká jsem již zadala smazat janočce ... ta se má mazat už nějaký ten měsíc. Jedná se o diskuze veřejné a smazatelné, tak doufám, že s tím neudete mít žádný problém!

petromilla
8. dub 2011

@dexonka jde o princip, jsoutu nějaká pravidla a měla by být dodržována oběma stranami. A pokud některé z pravidel nejde dodržet (technicky), je třeba ho zrušit.
Zatím se k tomu vyjádřila jen admin iKarkulka a místo toho, aby napsala, "pardon, tomu já nerozumím, tvůj dotaz přepošlu technickému zaměstnanci týmu Asmira, ten je kompetentní ", tak tu bude tvrdit, že na svém prohlížeči nic nevidí 😖.

Když jsem se před lety registrovala (nejprve jsem tu byla pod jiným nickem a ve vší poslušnosti jsem nejdřív ten starý nechala zrušit a pak se registrovala pod jiným), byla jsem mile přivítána a odkázána na pravidla užívání stránky, která čítala 10 bodů. O pozdější změně pravidel ani slovo, což je tedy moje chyba, že jsem se už dále o ně nezajímala. Jenže ta změněná pravidla už nejsou tak milá a přívětivá, ba naopak....bububu, jestli se budeš nepěkně chovat, vyhodíme Tě. A to mě mrzí 😔.

petromilla
8. dub 2011

@ikarkulka sorry, než jsem příspěvek vyplodila, už jsi se poradila s povolanějšími 😉

ikarkulka
8. dub 2011

@arietiska nejsou zmínky jako zmínky 😉 neměla jsem na mysli tuto zmínku @arietiska, která je nová, měla jsem na mysli slovo "arietiska" napsané v diskusi.

@petromilla ale já jsem tam fakt nic neviděla, jen to, co jsem popsala. asi si půjdu stěžovat na google, že mi špatně (jinak) vyhledává 😉

arietiska
8. dub 2011

@ikarkulka No to je fuk, žádám o smazání diskuze...zamčít a smazat! Díky

zuhur
8. dub 2011

@ikarkulka já nechci opravdu rýpat, pokud najde někdo moje komentáře je mi to opravdu fuk, ale mám nastavené "jen pro registrované" a v googlu vyjede z alba Jindříšek fotka č. 71 a pak se dá bez problémů fotkami listovat. Do dalších alb se nikdo nedostane, ale zrovna do toho ve kterém mi to opravdu vadí ano. Pravděpodobně jde jen o nějaký "renonc", ale prosila bych o nápravu. Pokud jsem udělala někde chybu stačí říct kde a já to napravím sama. Děkuji.

romcovaklarka
8. dub 2011

@ikarkulka Ale už nás tu píše několik, že to najde NAŠE příspěvky a ne jen "zmínky"... proč teda nenapíšeš, kam ti mohu printscreeny poslat? Tady se ukazují maličké, z blogu jsi je vyhodila bez reakce... Můj nick se vyhledá např. na 2. stránce výsledků na pozici tuším 6 a 9 v google... diskuse na beremese "lososová svatba - strana 2", příspěvek kde píšu "Co třeba nějak takhle http://www.beremese.cz/fotoblog ..." Dále na MK v diskusi "Kam v březnu a v 27 / 28 tt (nebo radši nikam) ?" kde píšu "Super, díky moc za tip. To zní fakt dobře, ....." Snad už je to pro tebe dost podrobně popsáno, stále ti to google neukazuje?

ikarkulka
8. dub 2011

@zuhur no já vidím, že máš album Jindříšek dané pro registrované 😉

@arietiska diskuse, které se zamknou na základě žádosti uživatelek, se mažou nejdříve po měsíci. výjimku tvoří např. diskuse, které slouží jako reklama apod. ty se mažou hned.

petromilla
8. dub 2011

@ikarkulka takže obsah fóra = konkrétní příspěvky, tak je to jo?

Možná by sis měla pořídil brýle 😉 .

arietiska
8. dub 2011

@ikarkulka bla bla bla bla bla... pořád dokola, tohle slyším už po Xté... promiň, ale vyjedou na mě dvě diskuze jen na první kouknutí na google. Janočce jsem psala ať tu jednu diskuzi smaže dnes zase. Zamčená je od tebe :ikarkulka na přání zamykám, odkaz na pokračování diskuse v soukromých skupinách od 20. mar 2010 o 18:51 .... o smazání žádnáno několikrát, několik adminů, několik lidí ... Kdybyste to smazali hned na základě žádosti, nemusely byste na to pak zapomínat a my neustále hledat zda se diskuze smazala či ne... dnešní odkaz co jsem našla tedy žádám zamčít a pohlídám si, abyste ho smazali v termínu!

romana29
8. dub 2011

Je tak těžké napsat, ano, není to tak, jak jsme si mysleli, zkusíme to upravit, případně upravíme podmínky, se kterými souhlasí uživatelé při registraci. Se tu budeme dohadovat o něčem, co my všechny vidíme a ten, kdo to vidět má, z nás dělá blázny nebo počítačové analfabety
😖

zany
8. dub 2011

@ikarkulka odpoví nám někdo, kdokoliv, proč byla blokovaná Alčátko? 😕 Já vím, že nemusíte zveřejňovat každou blokaci, ale zrovna u Alčátka by to asi všechny zajímalo!!! Ne, že byla bloknutá nějaká Daska28 za spamování 😝

A další technický dotaz - je velký problém smazat soukromou diskuzi, když do ní nikdo nepřispívá a nikdo ani přispívat nebude? Je přeci zbytečné, aby bylo XY soukromých diskuzí, když některé už nefungují na základě toho, že se uživatelky přesunuly jinam...
Vždyť @jana.s psala, že tohle zvládne každý programátor 😝

Děkuji 🙂

zuhur
8. dub 2011

@ikarkulka ano, ale právě v tom je ten problém - dostanou se tam i neregistrovaní.

petromilla
8. dub 2011

@romana29 možná jsem blázen a počítačový analfabet, i brýle jsem si vyčistila....a furt to tam vidím 😎 .
No, asi to nemá význam.....po nás přijdou jiní 😉 .