Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

berenika39
15. srp 2011

Ono to asi má ten smysl, že když je tu někdo nový, nebude se bát "přidat se" do už zaběhnuté diskuse, jako že každá, i tisícistránková diskuse je otevřená pro nově příchozí, ale to si mslím že vyplývá samo z toho, že je ta diskuse veřejná, ne zamknutá, a tím pádem do ní může vstoupit i nová maminka. Možná na to koukám očima staré (služebně 😀 ) uživatelky, možná že nově příchozím to pomůže, ale .....trochu jak pionýr - přidej se k nám, bude nás víc...

apollo11
15. srp 2011

@berenika39 Nemyslím, že by se někdo bál přidat do diskuze jen proto, že běží už několik let.. že by zrovna dovětek "ředíte mlékem" dodal odvahy 😀 ? Asi je fakt, že je to takhle myšleno. Ale na mě to nefunguje, asi nejsem ten pravý vzorek 😉

apollo11
15. srp 2011

resp. to méně je někdy více opravdu platí. Strategie by se měla zaměřit spíš na to, aby to tu bylo přehledné, což se myslím daří, tak nač to komplikovat, dávat složité surrealistické názvy a vatu okolo.. ? 🙄

berenika39
15. srp 2011

@apollo11 Já spíš myslela dovětek Přidej se! 😀

Ale třeba tyhle změny jsou prostě prapodivné...nechci nějak rýt, jen konstruktivně přispívám🙂.

Operace srdíčka u drobečka. Jak to zvládlo vaše díte?
( co kdyby chtěla přijít maminky, jejíž dítě to teprve čeká?)

Máme veľké bábätko! Aké máte skúsenosti s priberaním?
(jaké asi tak může mít maminka zkušenosti - prostě přibírá a přibírá, no...)

@apollo11 - vždyť jo, přehledné to tu je, už se tolik neopakují stejné diskuse a otázky, pohoda.

Nedonošeňátka a jejich vývoj a trápení. Je to znát?
(ano, je to znát, to je snad logické, ale o tom ta diskuse vůbec není - je o podpoře maminek, které mají děti dříve narozené...)

Nemám čas hledat a kopírovat, jen co mě tak trklo na první pohled ....

silente
15. srp 2011

Mně dostalo tohle:
1.Cesta za druhým dítětem. Přidejte svůj názor
2. Chtěla bych mít druhé miminko
A kdo pozná na první pohled, že v první diskuzi se setkávají maminky po IVF a KET? 😠

ikarkulka
15. srp 2011

ahoj, díky všem za připomínky. prosím, pokud se vám bude zdát téma divně přejmenované, označte ho pomocí výkřičníku a uveďte svůj návrh názvu. děkujeme.

ameliejulliette
15. srp 2011

@apollo11 No na to čumím jak puk, ředíte také mlékem? Co to jako má být??? Začínáme s příkrmy mluvilo za vše 😠

andelka
15. srp 2011

No v Prvních příkrmech se pohybuju už docela dlouho 😅 a teda že by se tam poslední dobou nějak řešilo, jestli je ředíme mlékem, tak to si teda nepamatuju - to je teda název tématu úplně vedle, kdo ho vymyslel? 😕 😅 Začínáme s příkrmy bylo naprosto jasné.

andelka
15. srp 2011

A mám dotaz na úpravu údajů Těhotenství a rodina - jak dlouho to ještě nebude fungovat? Krom toho, že se mi v pase momentálně neobjevuje nic, jen poslední krátké zprávy, ale zmizel syn a o tom, že nemůžu přidat novinku už jsem psala.

silente
15. srp 2011

@ikarkulka - díky za pochopení 😉

berenika39
15. srp 2011

@ikarkulka - díky za pochopení 😉

vrana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karotky
17. srp 2011

Dnes mám problém s zobrazováním fotografií a alb jiných uživatelek jako třeba toto: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jamborka/alb...
Pokaždé,když na to album kliknu,tak mi najede okno,že MK nefunguje,ikdyž ostatní alba otevřít můžu bez problémů. 😕
Má s tím tady taky někdo problém a nebo jsou ta alba zablokovaná?

silente
17. srp 2011

@karotky - to album se mi normálně otevřelo 😕

karotky
17. srp 2011

@silente ,...........................tak mě teď taky 😅 Tak řeknu manželovi,ať večer koukne,jestli nemáme v PC nějakého vira.Občas jsem se takhle nemohla dostat do diskuse,kterou jsem před nedávnem navštívila. 😉

em_ka
18. srp 2011

@ikarkulka Ahoj, hladala som nejake rady do domacnosti, po napisani tychto slov do vyhladavaca som nasla presne tuto temu: Rady do domacnosti. Po otvoreni diskusia uz mala nazov: Ako odstrániť pero z koženky a knižky na kúpanie?
1. Tato tema obsahuje aj ine rady, nez ako odstranit fleky z kozenky... - t.j. nazov asi neni najlepsi, podla mna povodny nazov bol naprosto vyhovujuci
2. Vyhladavac asi neakceptuje vasu aktivitu SEO 🙂

bertica.h
18. srp 2011

Možete mi poradit?Prečo ked vložím inzerát neukazuje sa hned medzi prvými,resp.neukazuje sa ani na druhej,tretej stránke?DÍKY.

janocka
19. srp 2011

@em_ka chvilu potrva kym sa zmeny prejavia vo vyhladavaci
- tema bola premenovana podla uvodnych prispevkov, preto ak sa tam uz riesia aj ine rady, mozes mi do Ip napisat navrh na zmenu nazvu temy a pozriem sa na to

janocka
19. srp 2011

@bertica.h robi ti to problemy aj dnes? neviem v com mohol byt problem ked sa ti to neukazovalo 😕

andelka
19. srp 2011

Jak to že někomu těhotenství přidat jde a mně pořád ne? Napíše mi to, že změny byly uložené, ale nezmění se v pasu nic 😠

makinka.1
19. srp 2011

Muzu se zeptat,proc je zmenen nazev diskuse Decin?Pokud clovek nema nazev ulozen,treba hleda z ciziho pocitace a nebo mobilu,je to na dlouho.Nam nas nazev opravdu nevadil!!! 🙄

nika70
20. srp 2011

Můžu se zeptat, k čemu jsou změny témat dobré??? Musí to adminům zabrat dost času, ne??

berenika39
20. srp 2011

@nika70 už se to tu psalo, str.44

ikarkulka Ahoj, názvy témat měníme v případě, kdy ze samotného názvu nevyplývá podstata tématu. Chceme, aby uživatelé přímo v seznamu témat měli jasno, o čem se v nich lidé baví. Také to souvisí s naší SEO (search engine optimization) stategií.
Možná tě zarazilo, že se tak stalo až nyní, a přitom je téma už dlouho veřejné. Je to proto, že až nedávno jsme začali s aktivní opravou názvů starých témat. Proto se to netýká jen tohoto tématu.
Pokud však máš návrh, jak by se diskuse mohla jmenovat, aby byl název výstižnější, klidně nám ho zašli, a pokud to bude v pořádku, změníme ho.

makinka.1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makinka.1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makinka.1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evi3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miky
22. srp 2011

já tedy nevím, ale jen tak z nostalgie jsem koukla do tématu " Porod v červenci 2011" a řekla bych, že se vám při přejmenovávání stala chybka - dyť tam jsou samé čerstvé těhule, které v červenci 2011 teprve otěhotněli. Možná by to chtělo při přejmenovávání jednotlivých témat dávat lepší pozor a možná i dé jednotlivých témat nakouknout 😉