Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

jennyska
21. led 2013

@schnek Ahoj, téma jsem přemístila do kategorie Školák 🙂 Měj se fajn. J.

schnek
21. led 2013

@jennyska děkuji

petapete
28. led 2013

@jennyska chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaká možnost "ignore listu" ve mysli, že by se dal zablokovat konkrétní uživatel, aby neměl přístup k info z mého fotoblogu... Aby prostě neměl možnost vidět mé KZ a alba určená např. pro registrované uživatele? Vadí mi totiž pár "šmíráků", ale nechce se mi jen kvůli nim zamykat vše jen pro přátele...

jennyska
29. led 2013

@petapete Ahoj Petapet, takové zablokování na stránkách nemáme. Pokud ti takoví uživatelé ale na fotoblog píší a to i přesto, že si to nepřeješ, napiš jim zprávu, mě dej kopie a ve zprávě uveď, že si nepřeješ, aby daná osoba přispívala a nebo reagovala na cokoli ve tvém fotoblogu. Pokud to poruší, předáš celou věc adminovi stránky. Přeji fajn den 🙂 J.

sven
31. led 2013

@jennyska - Zdravím, mám dotaz ohledně těch nových "skupin" - náhodou jsem zjistila, že je skupina Červnovky 2010 a že jsem jejím členem (ačkoli si nejsem vědoma, že bych se do ní přidávala). . Jak je to možné? Není tam uveden zakladatel atd.

jennyska
31. led 2013

@sven Ahoj, do místních a termínových skupin byl každý zařazen automaticky díky tomu, že máš tyto údaje ve svém pase 😉 Ze skupiny ale můžeš odejít kdykoli chceš - stačí kliknout na Opustit skupiny (v ní napravo) a jsi z ní pryč 😉 Pěkný den přeji. J.

reruna
31. led 2013

@sven a jak jsi vlastně zjistila, že jsi členem té skupiny, do které ses nepřidávala? to mě tedy zajímá, nechci být někde, a nevědět o tom....

sariel
3. únor 2013

Ahoj, objevilo se mi vedle přezdívky srdíčko. Někdo mi ho poslal? Jak zjistím kdo?

berenika39
3. únor 2013

@sariel to nezjistíš, to je tajemství🙂)). můžeš ho poslat dál (klikneš na něj a napíšeš nick, komu ho chceš poslat), a on taky nebude vědět, od koho je.

sariel
3. únor 2013

@berenika39 To je škoda, že nemám komu poděkovat. Děkuju za odpověď. Jdu ho poslat někomu, kdo by si přál, aby měl v sobě srdíčka dvě. 🙂

kittyh
3. únor 2013

Dobry den, muzu nekde najit seznam mojich klikniti na "to se mi libi"? Rada bych se vratila na jedno album a nechci ho zdlouhave hledat. Dekuji.

sven
4. únor 2013

@reruna taky se mi to nelíbí být někde uvedená bez mého vědomí (už jsem se odhlásila). Byla to náhoda, že jsem v těch "nových skupinách" (seznam najdeš najdeš je ve fotoblozích) tam našla skupinu "červnovky 2010" a tak jsem se dívala kdo tam je a našla jsem se tam.

hhranolka
9. únor 2013

@jennyska nejak jsem se ztratila, prosim pomoc, kde udelim komentar v bazarku? Diky

kittyh
11. únor 2013

@jennyska
Dobry den, muzu nekde najit seznam mojich klikniti na "to se mi libi"? Rada bych se vratila na jedno album a nechci ho zdlouhave hledat. Dekuji.

jennyska
12. únor 2013

@hhranolka Ahoj, musíš najet na konkrétní inzerát, ve kterém jste spolu komunikovaly a tam udělit hodnocení 🙂

jennyska
12. únor 2013

@kittyh Ahoj, seznam To se mi líbí na našich stránkách není. Pokud budeš klikat na Přidej do Oblíbených fotek ( na každé fotce vlevo nahoře), tak se ti to uloží do oblíbených fotek. Album oblíbených fotek pak najdeš ve svém fotoblogu, napravo dole 🙂

hhranolka
12. únor 2013

@jennyska ja to tam ale nikde nevidim

jennyska
12. únor 2013

@hhranolka Pokud jsi pod daným inzerátem byla jako zájemce a komunikovaly jste pod ním spolu s prodávajícím (kupujícím), tak to tam být musí. V případě, že jste pod inz. spolu nekomunikovaly, není to tam. J.

hhranolka
12. únor 2013

@jennyska jsem prodavajici

jennyska
12. únor 2013
hhranolka
12. únor 2013

@jennyska normalne to tam nemam :( u jinych inzeratu jo, u tohoto ne...

jennyska
12. únor 2013

@hhranolka Můžeš mi tady poslat screen shot? Podívám se na to... děkuji ti 🙂 J.

hhranolka
12. únor 2013

@jennyska posilam 🙂

jennyska
13. únor 2013

@hhranolka Ahoj, problém je v tom, že pouze registrovaní si mohou dávat hodnocení. Ve tvém případě tedy hodnocení od svého kupujícího nemůžeš dostat. A nebude to možné ani poté, co se zaregistruje, pže v inz. vystupoval pod mailem a ne nickem. Pěkný den přeji 😉

hhranolka
13. únor 2013

@jennyska aha, dik, tak alespon uz vim cim to je

sven
13. únor 2013

@hhranolka - taky jsem se akorát chtěla zeptat jak je to s hodnocením od neregistrovaných a jak vidím, tak mám smůlu. Škoda, protože zrovna teď se mi na inzeráty ozývají samí neregistrovaní a nemohou mi dát hodnocení ☹

@jennyska - a ten, kdo má profil profesionála, tak ten (jakožto kupující) též nemůže dávat hodnocení?

jennyska
13. únor 2013

@sven Ahoj, profesionálové hodnocení dávat mohou a to přímo v inzerátu, kde obchod proběhl 😉 J.

sven
13. únor 2013

@jennyska - a tedy i když profesionál není prodávající, ale kupující? A to hodnocení se přidává klasicky pod komunikací vpravo u toho zeleného křížku? Díky za info (paní mi říkala, že jako profesionál mi hodnocení dát nemůže).

jennyska
13. únor 2013

@sven Ano, přesně tam už tu možnost mají i profesionálové.

sven
13. únor 2013

@jennyska - díky za info.