Technické dotazy na fungování stránky

aguaverde
11. bře 2011

Máte s něčím problém? Nevíte si rady? Potřebujete se na něco zeptat?

https://www.modrykonik.cz/help/#cat-technical-s...

ivca2409
23. srp 2015

@isoldaeva ahoj, mám trošku problém ☹ už jsem psala na @infokonik, přišel mi meil s radou, jak postupovat, ale ani podle toho postupu se mi nedaří "opravit" problém... nejdou mi zobrazovat komentáře pod KZ a teď jsem zjistila, že mi ani v IP nefunguje tlačítko "odpovědět" ☹
Prostě mi připadá, že mi dnes ten kůň běží tak po třech nohách ☹ a chvílema to vypadá, že couvá po předních ☹ 😢 😢 😢 😠
Když se na koníka přihlašuju, vyskočí přihlašovací tabulka, vyplním jméno a heslo, dám přihlásit a nic... tak dám přihlásit znova a napíše mi to, že cosi nefunguje a že se musí znova načíst stránka... dám ok a teprve pak mě to přihlásí... a ještě pozoruju, že na hlavní stránce v "seznamu" Fórum se mi názvy fór nejdřív ukážou modrým písmem a pak najednou písmo zčerná ☹ s tím teda nějaký zásadní problém nemám, ale jako odlišnost to "hlásím" 😀 Budu ráda za jakoukoliv radu, protože mi poněkud chybí má závislost 🙂 😀
Díky 😵

infokonik
25. srp 2015

@ivca2409 Ahoj, uz jsi Nahlasila chybu? Pokud ne, je nejvyssi cas 😉 https://podpora.modrykonik.cz/open.php

pochyla22
25. srp 2015

Dobrý den, můžu zjistit, kdo mi poslal srdíčko? Děkuji Pochylá

infokonik
25. srp 2015

@pochyla22 Ahoj. ne, nemůžeš, je to tajemství, stejně tak pokud srdíčko pošleš, příjemce se nedoví, od koho je🙂 Hezký den.

pochyla22
25. srp 2015

Ok děkuji 🙂

terioza1
25. srp 2015

Nainstalovala jsem aplikaci znovu a funguje uz i to. Moc diky za radu a pomoc 🙂

jitka_hruskova
31. srp 2015

Prosím o radu. Při zadávání inzerátu jsem narazila už na dvě kategorie, do kterých mně nejde přidat zboží. Dětské mikiny a těhotenské oblečení. Prostě prokliknutí na tuto kategorii je bez reakce. Když zkusím prokliknout třeba kategorii bundy, kabáty, tak to jde.. Děkuji za radu.

annette27
31. srp 2015

Dobrý den! Jak můžu ohodnotit prodávajícího....kam ho napsat? Omlouvám, se zda už tato otázka padla🙂

moulinkaa
31. srp 2015

@jitka_hruskova Byla to chyba v bazaru, kolega to právě opravil. Vyzkoušej, jestli ti to už funguje. A díky za nahlášení chyby! 🙂

jitka_hruskova
31. srp 2015

Prima! Moc díky, už to funguje 🙂

moulinkaa
31. srp 2015

@annette27 Hodnocení se dávají přímo v inzerátu, kde jste spolu s prodávajícím komunikovali. Když si tam vyměníte několik zpráv, objeví se každému "Ohodnoť prodávajícího" / "Ohodnoť kupuícího".
(Jestli tam to tlačítko nemáš, pravděpodobně jste si spolu v inzerátu nepsaly, a proto není možné hodnocení přidat.)

annette27
31. srp 2015

@moulinkaa Díky moc za odpověď i názornou ukázku🙂))

geco
1. zář 2015

dobry den prodala jsem tady zimní kombinézu ale inzerát jsem již smazala a potřebovala bych se nějak spojit s kupující paní co jsi ji koupila jde to někde vyhledat? děkuji

isoldaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skorapka
2. zář 2015

Ahoj, na Tvé bazarové stránce napravo nad inzeráty máš možnost aktualizovat inzeráty a nalevo od toho si můžeš určit jaké inzeráty se Ti budou zobrazovat. Klikni na to a vyjede Ti tabulka kde jsou i Tvoje smazané inzeráty. Klikni na to a je to.

isoldaeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hradilovi
9. zář 2015

Jak si mám do svého izerátu zadat-pošli zprávu prodejci.Nikde ji nemám,proto se mi nikdo nemůže ozvat.

aninkas1
9. zář 2015

@hradilovi Ja to tam vidim, nic nepridavas, to se objevuje automaticky 😉 Prece nebudes posilat zpravu sama sobe, tak to tam logicky ve svem bazaru nevidis 😉

hradilovi
9. zář 2015

Ale když jsem se dívala na boty a našla svoje,tak jsem se koukla a nebylo to tam.Tak to nechápu

hradilovi
9. zář 2015

Nebo je to tím že je to můj inzerát.

hradilovi
9. zář 2015

Jo ,už jsem to dočetla,3 děti ,prád to řve ham,ham,ani jsem to nedočetla.Tak je to faj .Děkuji

ifca32
9. zář 2015

Dobry den, chtela jsem se zeptat jestli je mozne hodnotit nakupujiciho kdyz nemam predplacenz bazarek plus. Dekuji Ivana

infokonik
9. zář 2015

@ifca32 Samozřejmě. Obrázek s návodem najdeš výše tady na stránce. Hodnotit lze ale pouze registrované uživatele.

hradilovi
9. zář 2015

Předplatit si ho nemusíte,ale musíte se zaregistrovat. 🙂

trileta
15. zář 2015

Hezký den, nevím proč, ale bohužel mi nejde přidávat příspěvky, fotky, likovat, komentovat.. nic.. Děkuji, Tereza.

infokonik
15. zář 2015

@trileta Ahoj, postupuj podle tohoto navodu https://www.modrykonik.cz/stranka-nefunguje/

trileta
15. zář 2015

@infokonik zkoušla jsem několikrát a nic.. ☹

infokonik
15. zář 2015

@trileta Jaké prohlížeče jsi zkoušela? Kdy jsi nahlásila chybu technikům? https://podpora.modrykonik.cz/open.php

trileta
15. zář 2015

@infokonik teď mám mozilu firefox, předtím myslím google chrome..!? Nejde mi to tak 2 měsíce, myslela jsem, že je chyba na mé straně, ale po pročištění počítače to pořád nejde. Zprávu o nefungování jsem psala teprve minulý týden.

infokonik
15. zář 2015

@trileta Zkus ještě jednou ten Google Chrome. Já už ti bohužel asi víc poradit nedokážu, tak prosím vydrž, než se k tvému případu dostanou technici.